Міфи про здоров'я і фітнес, в які не варто вірити
01.06.2019 40 0 newsdaily.org.ua

Міфи про здоров'я і фітнес, в які не варто вірити

В закладки

Міфи про здоров'я і фітнес, в які не варто вірити

Нам кажуть, що не можна їсти перед сном, потрібно обов'язково їсти після і до тренування, потрібно вживати багато білкових продуктів і виключити з раціону вуглеводи... Цей список можна продовжувати вічно. Кількість порад зростає пропорційно кількості людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Редакція Newsdaily.org.ua з'єднання ясувала, наскільки правдиві найпопулярніші міфи про здоров'я і фітнес.

Потрібно обов'язково їсти перед і після тренування

@ newsland.com

Якщо ви не займаєтеся серйозною підготовкою або не готуєтеся до марафону, вам дотримуватися цього правила необов'язково. Слухайте своє тіло і підкріплюйтесь тільки тоді, коли це необхідно саме вам.

Чім більше, тім краще!

Ні, вам не потрібно витрачати 2 години на бігову доріжку, а потім ще 2 години на силові вправи. Існує таке поняття, як перетренованість. Головне — баланс і специфіка вашого організму. Потрібно скласти оптимальний план зайняти, який буде включати, окрім іншого, здорове харчування. Коли ви надто багато тренуєтеся, ви ризикуєте отримати травму і створити нові дисбаланси у вашому тілі, які викличуть у вас серйозні проблеми в майбутньому.

Працювати тільки над однією проблемною зоною

У вас є та область на тілі, яка зводить вас з розуму? Ви проводите весь свій час в тренажерному залі, просто роблячи внутрішні вправи stegna, щоб підтягнути м'яка м'язи і позбутися жиру в цій частині? Якщо так, то пора зупинитися. Вправи повинні бути комплексними. Ви ніколи не побачите результатів, якщо будете працювати тільки з однією проблемною зоною.

Кардіо – це все, що потрібно, щоб схуднути

@ Bruce Mars

Для того, щоб привести своє тіло в норму, треба до кардіо підключати і силові вправи. Якщо у вашому фітнес-плані присутні тільки силові або тільки кардіотренування, ваші результати будуть довгий час знаходиться на нульовому рівні. Щоб домогтися дійсно хороших результатів, потрібно поєднувати ці 2 види тренувань. Так ваше тіло звикає постійно працювати по-різному, завдяки чому м'яка м'язи розвиваються повноцінно.

Йога тільки для гнучких людей

Це один з найпоширеніших міфів про йогу. Дійсно, деякі йоги, причому, не тільки жінки, розвивають воістину акробатичну гнучкість. Але як би то не було, йога підвищує гнучкість. І це варто пам " ятати тім, хто ще тільки збирається приступити до зайняти в будь-якому віці. Факт в тому, що для початку тренувань з йоги не потрібна якась особлива гнучкість — можна починати з будь-якого рівня фізичної підготовки і, навіть, з пережитими травмами.

Потрібно більше протеїну!

Коли в останній раз ви чули, щоб хтось скаржився на те, що страждає від дефіциту білка? Напевно, ніколи. Доведено, що надмірне споживання білка тільки сприяло ожирінню і серцевим захворювання. При цьому, протеїн допомагає швидше відновитися після фізичних навантажень, але це не означає, що його потрібно вживати кілограмами. Кількість протеїну, яку ми здатні засвоїти за один прийом, є величиною індивідуальною і залежить, перш за все, від потреби організму в білку, але цифра 20 грам є найбільш реальною відповіддю на питання скільки протеїну потрібно приймати.

Вуглеводи – це зло!

@ pixabay.com

Вуглеводи складаються з вуглецю, водню і кисню. Схоже на те, що їх слід унікати, як чумі? Ні! Вуглеводи насправді необхідні, оскільки вони є нашим основним джерелом енергії. «Низьковуглеводне» маркування змушує вас купувати продукти, які стверджують, що вони з низьким вмістом вуглеводів, альо смороду, при цьому, з високим вмістом жиру і шкідливими добавками. Якщо сидіти на безвуглеводній дієті, тоді ви будете почувати себе стомленним і позбавленим енергії. Складні вуглеводи, такі як свіжі фрукти, картопля, кукурудза, коричневий рис, квасоля, хумус, кіноа, цільна пшениця і макарони — це ті, чого наше тіло прагне. Саме тому повністю відмовлятись від вуглеводів неможна.

Щоб схуднути, треба багато бігати

Впевненість у цьому щодня створює черги в кардиозоні всіх на світі тренажерних залів. У чергах немає тільки тих, хто пам'ятає головний постулат теорії схуднення: позбавитися від надмірної ваги можна тільки створивши дефіцит енергії. У цею годину смороду роблять силові вправи, успішно витрачають калорії, формують рельєф і нарощують м'яка зв'язку. Після цього вони йдуть на бігову доріжку і протягом 10-20 хвилин закріпляють результат. Цього часу цілком достатня для таких цілей. Тривалі аеробні навантаження, безумовно, корисні для серця і допоможуть вам стати більш витривалими, альо енергії витрачають не так-то багато, тому худнути на біговій доріжці – важко.

Біль у м язах означає хороше тренування

Це 100% неправда. Хорошим тренуванням можна називати ті, яке веде вас до певної цілі. Потрібно робити кожну вправу якісно. А тренуватися шкірного разу на межі своїх можливостей не тільки не принесе очікуваних результатів, а й призведе до неприємних наслідків у вигляді травм. Якщо ж ви на наступний день не можете встати з ліжка, це говорити про ті, що ваші фрази м'язи отримали мікротравми, а тягнуча біль з'єднання явилася в результаті застою в м язах молочної кислоти.

Багато поту означає, що ви спалили більше калорій

@ gimnasioeurosport.com

Якщо ви довго і сильно потіли, ваги покажуть мінус якусь кількість грамів або навіть кг. Це змушує людей надягати на тренування пояси для схуднення, змащувати шкіру кремами, які дають розігріваючий ефект, обмотувати тіло харчовою плівкою, відмовлятися від води під час заняття. Насправді така втрата ваги відношення до схуднення не має. Це означає, що ви втрачаєте воду через піт, яка повернеться через декілька годин після закінчення тренування. Багато поту не є надійним показником схуднення.

Можна їсти все, що хочеться, поки тренуєтесь

У кращому випадку ви зможете зберегти свою поточну вагу і не набрати зайвих кілограмів. Втрата ваги відбувається, коли ви спалюєте більше калорій, чим споживаєте. Одних вправ недостатньо. Так, потрібно дотримуватися правильного харчування і багато рухатися.

Жінки не повинні піднімати тяжкості

Усі жінки боятися перетворитися у Шварценегера, якщо такої цілі не було з самого початку. Насправді, коли справа доходити до збільшення м'язової маси, тестостерон грає ключову роль. Чоловіки мають від 20 до 30 разів більше тестостерону, ніж жінки, тому вони швидше нарощують м'яка зв'язку. Силові тренування допоможуть жінкам схуднути швидше і зберегти тіло у гарній формі в довгостроковій перспективи. Можете сміливо будувати фігуру за допомогою штанги і силових тренувань — перспектива стати купою м язів вам не загрожує.

Сподіваємося, наші контраргументи переконали вас в тому, що деякі стереотипи — це всього лише міфи. Пам " ятайте, щоб домогтися красивої підтягнутої фігури, недостатньо ходити тільки в зал, а потрібно паралельно правильно харчуватися. Тільки в цьому випадку ви досягнете бажаного ефекту.

Читайте також: 6 способів, які допоможуть спалити жир замість м язів

Поширені міфи про дієти, які й справді працюють
© GeorgeRudy/IStock Міфи прийнято вважати чимось негативним, тим, що змушує нас вірити в брехню і що потрібно обов'язково розвінчати. Це правда: існує величезна кількість
6 поширених міфів про зниження ваги, які тільки заважають досягати мети
© socialmediasl444/Flickr В мережі, на жаль, нерідко поширюють міфи про схуднення. Люди в них вірять, їм слідують, в результаті їм не вдається скинути зайву вагу.
Поширені міфи про тренуваннях, в які ми продовжуємо вірити
Все ще думаєте, що виконуючи силові вправи, перетворитеся на бодібілдера за один місяць? Годинами сидите в залі, а результату все ще немає? Настав час розвінчати міфи про
7 міфів про пресі, в які варто перестати вірити жінкам
©picjumbo.com Перш, ніж почати тренуватися, ви напевно вивчили інформацію на просторах Інтернету, проте безліч фактів про пресі є помилковими. Сьогодні ми розповімо
11 міфів про харчування, які роблять вас товщі
© Naser Chawroka/Flickr На просторах інтернету можна зустріти безліч неправдивої інформації на тему дієт і схуднення. Сьогодні ми розповімо вам про основні міфи,
Чому важливо їсти після кожного тренування
© mybeautygym.com Більшість людей після інтенсивних тренувань відчувають непереборне відчуття голоду і одночасно соромляться її. Їм здається, що їжа відразу після заняття