Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
29.03.2019 1 087 0 newsdaily.org.ua

Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе

В закладки

Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе

© Vasyl Dolmatov/iStock

Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде.

Вміст матеріалу

Як почати нове життя після розставання

Ці поради допоможуть подивитися на розлучення під іншим кутом і не дозволять впасти в депресію.

• Не починайте нові відносини відразу ж після розставання. Це може бути несвідомо. Таким чином ви будете заповнювати втрату і можете потрапити в нову пастку.

• Ні в якому разі не думайте, що тільки ви в цьому винні. Відповідальність завжди лежить на двох людей. Пам'ятайте, що ви разом прийшли до такого рішення. Звичайно, хтось винен більше, а хтось менше, але все одно обидва.

• Подумайте про те, що цінного вам дали відносини і який урок ви можете отримати з цього. При необхідності зверніться до психолога, щоб обговорити хвилюючі питання. Не бійтеся обговорювати свої переживання з друзями і близькими.

• Напишіть лист, в якому звертаєтеся до колишнього коханого. Таким чином ви вихлюпніть всі негативні емоції. Вам точно стане легше після цього. Після написання спаліть або розірвіть на частини.

• Подумайте, чим би ви хотіли зайнятися, щоб змінити своє життя. Знайдіть нове хобі або змініть роботу. Нові речі принесуть радість і наповнить сенсом кожен день.

• Змиріться з тим, що ви це пережили і відпустіть ситуацію. Так, ви отримали гіркий досвід. Але він зробив вас тільки сильніше. Пам'ятайте, що після дощу завжди з'являється веселка. Так і в житті, після важких випробувань, ви знову знайдете щастя.

Тепер ви знаєте, як почати нове життя після розставання і назавжди закрити двері в минуле.

Читайте також Чоловік, а не тато: як чоловікові не втратити себе у стосунках після народження дитини

Розлучення: як знову почати радіти життю після складного періоду
©pxhere.com На жаль, не всі шлюби витримують випробування спільної життям. І коли настає момент розриву відносин, то пережити його виявляється дуже непросто, особливо,
5 ідей для емоційно здорового розставання з людиною
©YakobchukOlena/IStock Розрив відносин – це завжди нелегко, особливо, якщо пара прожила разом багато років і стала родиною. Не дивлячись на це, вміння розлучатися –
Дослідження з'ясувало: розлучення може бути заразним і навіть носити позитивний характер
© mofles/iStock Розлучення не трапляється за 5 хвилин. На це рішення впливають не тільки багато життєві події, але і ваше оточення. Нове дослідження показує, як на ваших
5 порад, як почати нове життя після відходу від чоловіка
© weerapatkiatdumrong/iStock На жаль, не всі шлюби закінчуються, як у казках. У деяких випадках жінкам необхідно набратися сміливості, щоб почати все з чистого аркуша.
Як підтримати подругу після розставання: кращі і гірші поради
Розставання завжди будуть болісними. Неважливо, чи закінчилися відносини драматичною боротьбою або ретельно продуманим і дружньою розмовою. Особливо важко
6 способів пробачити людини після розставання
©BlackbourneA/iStock Відносини – це важка праця. Іноді, щоб їх зберегти, потрібно запастися терпінням і великодушністю, інакше один невірний крок зможе все зруйнувати.