Як підтримати подругу після розставання: кращі і гірші поради
22.06.2019 2 025 0 newsdaily.org.ua

Як підтримати подругу після розставання: кращі і гірші поради

В закладки

Як підтримати подругу після розставання: кращі і гірші поради

Розставання завжди будуть болісними. Неважливо, чи закінчилися відносини драматичною боротьбою або ретельно продуманим і дружньою розмовою. Особливо важко спостерігати, коли твоя подруга переживає розрив: ви знаєте, що вона приголомшлива, і вона знову знайде любов, але вона все ще плаче і видаляє фотографії з колишнім в Instagram кожен вечір. Редакція self розповіла, як підтримати подругу після розставання.

Вміст матеріалу

Найкраще, що ви можете сказати подрузі після її розставання з партнером

© AntonioGuillem/IStock

Ці слова допоможуть вашої подруги пережити біль від розлуки і знайти в собі сили рухатися далі.

1. «Тобі можна сумувати»

Іноді люди відчувають сором за глибину своєї смутку після розставання, особливо якщо це був короткий, інтенсивний союз. Підтвердження почуттів вашої подруги дає їй дозвіл опрацювати їх і наблизитися до того, щоб рухатися далі. Після того, як ви скажете їй, що засмучуватися абсолютно нормально, поясніть, що ви завжди готові вислухати про наболіле.

2. «Запевняю, тобі буде добре однієї»

Фокус в тому, щоб змусити її повірити в ці слова. Перелічіть конкретні причини, за якими їй краще без колишнього, наприклад, тепер вона може переїхати в нове місто або влаштуватися на нову роботу. Це навіть не повинне бути чимось монументальним — все, що допоможе їй зрозуміти, що в самоті є захоплюючий потенціал.

3. «Ти не завжди будеш почувати себе так»

Може бути важко згадати гострі відчуття нової любові, коли ти оплакиваешь втрату попередньої. Це корисно, коли подруга бачить це в перспективі. Біль від розставання не триває вічно. Ви відчуваєте це, приймаєте це і в кінцевому підсумку зустрічаєте кого-то краще. Просто не забудьте сказати це по-своєму, тому що з неправильним тоном може випадково здатися, що ви мінімізуєте її почуття.

4. «Це нормально, коли у тебе поганий день»

Крок за кроком. Нагадайте своїй подрузі про позитивних досягненнях і досвіді, які вона зазнала. Надання кому-небудь дозволу і місця для скорботи може допомогти їм знайти енергію, яка зробить наступний день трохи легше. Витягніть її з замкнутого кола скорботи. Завтра все буде набагато краще. Звичайно, більшість розлучень вимагають більше одного дня смутку, тому такий підхід краще, ніж спроба ігнорувати негативні емоції.

5. «Відволікання корисно, але тільки тоді, коли ти до нього готова»

Не існує єдиного тимчасового обмеження на подолання розставання, але це не означає, що не варто нагадувати, що побачення і зустрічі можуть бути дуже захоплюючими. Хороші друзі заохочують насолоджуватися життям, будь то танці з незнайомцем, відхилення або прийняття фото на Tinder або — все, що потрібно, щоб підтвердити, що ви були особливою і цілісною, коли ви були самотні, і ви все ще така зараз.

Найгірше, що ви можете сказати подрузі після її розставання з партнером

©Milkos/IStock

Є слова, які ні в якому разі не рекомендується говорити подрузі, яка пережила розставання. Наведемо деякі з них:

1. «У морі багато риби!»

Це просто жахливо слухати тим, у кого розбите серце. Після цих слів створюється враження, що ви можете рухатися швидко, тому що минулі відносини було нічим, і це несправедливо.

2. «Ти знайдеш когось ще»

Дуже схоже на вищезазначене, але варто відзначити, що деякі жінки вважають цей тип відповіді абсолютним гіршим. Повірте, зараз це останнє, що ваша подруга хоче чути, коли вона все ще оплакує втраченого людини. Це те ж саме, що сказати: «О, звичайно, у тебе не може бути людини, якого ти хочеш, але у тебе може бути хтось інший».

3. «У будь-якому разі, він був *** (вставити відповідне погане слово)»

Звичайно, це може бути правдою, але ваша думка може стати несподіванкою для вашої подруги. Замість цього, спробуйте відобразити деякі з її скарг на колишнього конструктивним чином (і тільки в ті дні, коли вона дійсно потребує раді, а не в тому випадку, коли вона просто хоче плакати. Краще сказати: «Ти завжди казала, наскільки поганим він може бути. Я знаю, що зараз боляче, але тобі ніколи не доведеться мати справу з ним знову, і це прекрасно».

4. «Ти набагато симпатичніше її»

Поверхневі речі, такі як, хто гаряче або, хто зустрічається з більш привабливими людьми не мають значення. Замість того, щоб зосередитися на тому, як ваша подруга справляється з новою пасією колишнього, поясніть, як вона дивна сама по собі. Скажіть їй, що, хоча ви знаєте, що вона досить сильна, щоб пройти через це, ви завжди будете підтримувати її.

5. «Чому ти просто не дала йому те, що він хоче?»

Компроміс необхідний у здорових відносинах, але є деякі тупики, які ніхто не може подолати ніхто — і це не повинно піддаватися сумніву. Припустимо, вони любили один одного, але він хотів дітей, а вона точно немає, тому і відбулося розлучення. Ви повинні поважати її рішення і підтримувати, вона не переступила через себе і відстояла свою думку. Поважайте подругу за свідомий вибір пріоритетів. Розриви, які відбуваються з-за того, що дві людини хочуть різних речей, не повинні ставати потворними, і не повинні виставляти когось лиходієм.

6. «Все відбувається не без причини»

Цей кліше бісить, коли хтось переживає важкі часи. Людина може подумати, що ви просто його не чуєте. Якщо ви коли-небудь відчуєте бажання сказати це, зупиніть себе. Зізнайтеся, що ви не знаєте, що сказати, але підтримуєте свою подругу і любите її, навіть коли їй сумно. Скажіть їй це і в хороші дні. Вам не потрібна причина, щоб показати подрузі, що ви цінуєте її.

Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
5 ідей для емоційно здорового розставання з людиною
©YakobchukOlena/IStock Розрив відносин – це завжди нелегко, особливо, якщо пара прожила разом багато років і стала родиною. Не дивлячись на це, вміння розлучатися –
4 знака Зодіаку, які після розриву будуть повертатися знову і знову
У більшості випадків повернення до відносин, які вичерпали себе – не дуже гарна ідея. А якщо подивитися з точки зору астрології? Чи знаєте ви, які знаки Зодіаку
Як пережити розставання з партнером
©Pixabay Ви розлучилися з партнером і важко переживаєте розрив? Так, так буває, але це ще не кінець світу. Цей непростий період треба пережити, а впоратися з цим вам
23 фільми, які допоможуть пережити навіть найскладніше розставання
© Chet_W/iStock Хтось розбив ваше серце? Пам'ятайте, що ніхто не заслуговує ваших сліз. Забудьте на кілька годин про проблеми і пориньте в інший світ. Візьміть вихідний
Не тільки хлопець: 6 видів розставань, за які ви будете дякувати себе
©Pixabay Розлучення – це завжди сумно. Іноді вони змушують нас на деякий час перестати вірити в дружбу або любов. Але вони не відбуваються просто так, адже кожен раз для