Як пережити розставання з партнером
27.06.2019 850 0 newsdaily.org.ua

Як пережити розставання з партнером

В закладки

Як пережити розставання з партнером

©Pixabay

Ви розлучилися з партнером і важко переживаєте розрив? Так, так буває, але це ще не кінець світу. Цей непростий період треба пережити, а впоратися з цим вам допоможуть поради від психологів.

Ось кілька рекомендацій, як полегшити для себе розставання з коханою людиною:

1. Дозвольте собі постраждати

Не треба з зусиллями робити вигляд, що у вас все прекрасно. Якщо вам хочеться посумувати – дозвольте собі зробити це. Плачте, дивіться мелодрами, слухайте сумні пісні – не намагайтеся приховати свій біль! Після цього неминуче настане спустошення, а вже після сили повернуться до вас. На все свій час.

©Marjan_Apostolovic/iStock

2. Не звинувачуйте себе

Причини розриву відносин можуть бути різними, але це не означає, що винні виключно ви. Відповідальність завжди лежить на обох партнерах, і раз ви розійшлися, значить, вже давно почали втрачати контакт.

3. Не намагайтеся повернути все назад

Якщо ви всіма можливими способами намагаєтеся відродити колишні стосунки – в вас говорить страх самотності. Це нормальна реакція, але не піддавайтеся цьому бажанню. Якщо стосунки себе вичерпали, то нічого доброго з них вже не вийде.

©Poike/iStock

4. Займіться своїми справами

Адже ви вже давно збиралися сходити на цікавий фільм або навчитися випалювати по металу – ось і займіться цим тепер, коли у вас з'явилося більше вільного часу! Згадайте про своє занедбаному на час відносин хобі і робіть те, що подобається вам, а не вашому партнерові. Ви вільні, і це чудово!

5. Більше рухайтеся

Багато хто після розставання худнуть, але рано чи пізно апетит прокинеться і вага почне повертатися прискореними темпами. Не заїдайте стрес шкідливою їжею і не «залегайте на дно». Краще почніть, нарешті, займатися спортом!

© Maria Tyutina/Pexels

6. Складіть список хорошого

Вам може здатися, що з відходом партнера весь світ втратив фарби, але це не так. А щоб переконатися в цьому, складіть список всього хорошого, що є у вашому житті: улюблена робота, вірний вихованець, цікаві книги, перевірені часом друзі. Вписуйте в список всі дрібниці, навіть запах ранкової кави і улюблену рослину на вікні! Коли стане зовсім погано – перечитуйте список, і додавати нові пункти.

7. Змініть обстановку

Зміна обстановки – кращий спосіб позбутися від поганих спогадів. Якщо не можете виїхати, то хоча б зробіть перестановку меблів у будинку, повісьте нові штори і купуйте постільну білизну іншого кольору.

8. Спілкуйтеся з друзями

Справжні друзі завжди допоможуть у скрутну хвилину і не будуть посилювати ваш стан фразами типу «Я ж казала, що цим закінчиться». Якщо вам пощастило і у вас є в оточенні такі люди – зверніться до них за підтримкою.

©JANIFEST/IStock

Дивіться на розставання не як на кінець старого життя, а як на початок нової. Час залікує рани, і все обов'язково налагодиться!

Читайте також 10 секретів краси Меган Маркл

5 ідей для емоційно здорового розставання з людиною
©YakobchukOlena/IStock Розрив відносин – це завжди нелегко, особливо, якщо пара прожила разом багато років і стала родиною. Не дивлячись на це, вміння розлучатися –
10 ознак, що колишній партнер хоче до вас повернутися
© nd3000/iStock Розставання з людиною, який колись був для вас всіх, і без того непросту справу. Але пережити розрив буде набагато складніше, якщо колишній постійно
Як підтримати подругу після розставання: кращі і гірші поради
Розставання завжди будуть болісними. Неважливо, чи закінчилися відносини драматичною боротьбою або ретельно продуманим і дружньою розмовою. Особливо важко
Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
Як допомогти підліткові пережити розрив відносин
© Nikodash/IStock Батьків часто турбує питання, чи варто зберігати видимість дружної родини, треба жити заради дитини? А якщо ні, то як повідомити дитині про розлучення?
11 порад, як пережити розставання
У кожного в житті були короткі, довгі, ранні або пізні відносини. Коли любов правильна і красива, починається новий рівень – спільна щасливе життя. Але що робити, коли