5 ідей для емоційно здорового розставання з людиною
23.04.2019 845 0 newsdaily.org.ua

5 ідей для емоційно здорового розставання з людиною

В закладки

5 ідей для емоційно здорового розставання з людиною

©YakobchukOlena/IStock

Розрив відносин – це завжди нелегко, особливо, якщо пара прожила разом багато років і стала родиною. Не дивлячись на це, вміння розлучатися – важливий життєвий урок, який необхідно засвоїти. Сьогодні ми розповімо вам про засади емоційно здорового розриву з партнером.

Пам'ятайте, що розриви неминуче є частиною життя кожної людини

Не забувайте, що розставання наздоганяють всіх, і немає жодної людини в світі, хто не переживав розрив відносин хоча б раз у житті. Ви не перший і не останній, з ким це сталося.

©IuriiSokolov/IStock

Не всі розриви проходять однаково

Розставання можуть бути тимчасовими або постійними, але в будь-якому випадку, кожен переживає їх по-різному. Поважайте почуття свого партнера, навіть якщо вони не схожі на ваші. Для кого-то розрив – це драма, для когось- норма, але будь-яка думка на цей рахунок має місце на існування.

Іноді розрив – це єдиний вихід

Підсумком болючих відносин завжди є розрив, який у цьому випадку неминуча. Якщо ви не любите один одного, чи відчуваєте, що ці відносини тягнуть вас на дно – необхідно визнати, що розставання стане кращим рішенням для обох партнерів.

©Zinkevych/IStock

Важливо не піддаватися негативним емоціям

Розставання ймовірно спричинить за собою цілий спектр негативних емоцій: гнів, образу, відчай, біль, розчарування і т. д. Важливо зуміти впоратися з цими почуттями і випустити їх, але не за допомогою скандалів, а більш мирними способами. Не можна дозволяти негативним емоціям захлеснути вас і увігнати в депресію. У цьому випадку щире і добре прощання з партнером допоможе вам відчути полегшення.

В розставанні можна знайти позитивні аспекти

Якщо ви зіткнулися з розлученням, не впадайте у відчай, адже навіть в цьому є позитивні аспекти: ви відкриваєте двері новим можливостям і перспективам, а також емоційному і інтелектуальному зростанню. Це новий етап у вашому житті, який необхідно прийняти і витягти з нього тільки позитивні моменти.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам легше пережити розставання зі своїм партнером і почати новий життєвий період.

Як пережити розставання з партнером
©Pixabay Ви розлучилися з партнером і важко переживаєте розрив? Так, так буває, але це ще не кінець світу. Цей непростий період треба пережити, а впоратися з цим вам
Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
Корисна стратегія для досягнення цілей, яка допоможе не вигоряти на роботі
© LightFieldStudios/IStock На шляху до заповітної мрії більшість людей стикаються з неминучими труднощами. Сьогодні ми розповімо вам про дієвої стратегії для досягнення
Як зрозуміти, що хлопець хоче розійтися: 4 ознаки, які важко не помітити
© FlyMint Agency/iStock Найгірше відчуття – це коли ви підозрюєте, що партнер хоче з вами розлучитися. На жаль, багато хто не помічають ознаки розставання. Вони
Що варто винести з минулих відносин
Що варто винести з минулих відносин
Що варто винести з минулих відносин
10.04.19 Поради про саморозвиток
©monkeybusinessimages/IStock Самотність — найгірше, що може статися з людиною в житті. Ніхто не хоче довго залишатися одним навіть після самого хворобливого розставання.
6 способів пробачити людини після розставання
©BlackbourneA/iStock Відносини – це важка праця. Іноді, щоб їх зберегти, потрібно запастися терпінням і великодушністю, інакше один невірний крок зможе все зруйнувати.