Як зрозуміти, що хлопець хоче розійтися: 4 ознаки, які важко не помітити
23.06.2019 1 706 0 newsdaily.org.ua

Як зрозуміти, що хлопець хоче розійтися: 4 ознаки, які важко не помітити

В закладки

Як зрозуміти, що хлопець хоче розійтися: 4 ознаки, які важко не помітити

© FlyMint Agency/iStock

Найгірше відчуття – це коли ви підозрюєте, що партнер хоче з вами розлучитися. На жаль, багато хто не помічають ознаки розставання. Вони дізнаються про те, що майбутнього у пари немає, коли про це говорять вголос. Розмова про розрив може бути руйнівним і стати несподіванкою для вас. Тому важливо помічати сигнали в поведінці партнера, щоб не будувати ілюзій. Elitedaily розповіли, що саме вказує на швидкий розрив.

Вміст матеріалу

Ознаки розставання: 4 речі, на які потрібно звернути увагу

Іноді люди тримаються за відносини, в яких нещасні протягом тривалого періоду часу. Це означає, що коли вони, нарешті, наберуться сміливості сказати своєму партнерові, що вони незадоволені, вони захочуть покласти край відносинам. Але якщо розмова ще не відбувся, і ви помітите тривожні сигнали, у вас буде можливість щось виправити і запобігти розриву. По крайней мере, ви будете знати, що є проблеми і зможете їх обговорити.

Партнер перестав будувати з вами плани на майбутнє

© Vera Arsic/Pexels

За словами експерта з відносин і любовного тренера Сьюзан Уінтер, якщо ваш партнер подумує про те, щоб рухатися далі (без вас), він обережний у всьому, що стосується майбутнього. Ви можете помітити, що він більше не хоче обговорювати вашу поїздку, яку ви запланували на майбутнє. Свята, похід у театр, спеціальні заходи – все це залишається під питанням.

Він намагається звести нанівець конфлікт

© IuriiSokolov/IStock

У будь-яких відносинах відбуваються конфлікти. Якщо їх правильно вирішувати, це навіть зміцнить відносини і принесе їм користь. Якщо ваш партнер перестав взаємодіяти, як раніше, це може бути ознакою того, що він знає, що немає ніякого сенсу щось з'ясовувати, тому що відносини скоро закінчаться. Раніше він міг брати активну участь у спорі і дискусії, але зараз йому немов плювати. Якщо ви помітите це, почніть розмову про зміни, які ви помітили.

Партнер проводить з вами менше часу

© AndreaObzerova/iStock

Звичайно, у сучасних людей завантажений графік, і часу не завжди є навіть на улюблених. Але ми все одно намагаємося його знайти, так як хочемо бути разом. Однак якщо відбулося помітне скорочення кількості часу, який він проводить з вами, можливо, щось трапилося. Якщо він дуже замкнутий і посилається на плани/зустрічі і т. д., це тривожний сигнал. Тому що, коли люди вкладають щось в стосунки, вони хочуть проводити якомога більше часу зі своїм партнером.

Його дратує будь-яка дрібниця

©yacobchuk/iStock

За словами експертів щодо відносин, якщо ваш партнер часто на вас накидається, це може бути ще одним червоним прапором. Ви можете помітити зміну в спілкуванні: він дратується, огризається або грубить. Партнер перестав ставитися до вас з повагою і добротою. Ми всі іноді стаємо дратівливими. Але якщо ви відчуваєте, що вашому партнеру більше не подобається бути поруч з вами, треба копнути глибше.

Говорити про проблеми з коханою людиною не завжди легко. Але якщо ви хочете зберегти ваші стосунки, потрібно чесне і відверте спілкування. Якщо ви помітили поведінка, описане вище, постарайтеся не панікувати і не дозволяти своєму гніву здолати вас. Замість цього слід почати розмову з партнером, коли у вас обох буде достатньо часу.

Не тільки хлопець: 6 видів розставань, за які ви будете дякувати себе
©Pixabay Розлучення – це завжди сумно. Іноді вони змушують нас на деякий час перестати вірити в дружбу або любов. Але вони не відбуваються просто так, адже кожен раз для
12 знаків того, що чоловік хоче припинити відносини, але боїться сказати про це
Закоханість дивним чином впливає на те, як ми бачимо світ навколо себе. Ми можемо не помічати очевидних речей або звертати увагу на те, що насправді є незначним. Але
Як кинути хлопця, не образивши його
©Pixabay Якщо ваші стосунки з коханим зайшли в глухий кут, з якого не вибратися, то, можливо, кращим рішенням буде розійтися. Але як кинути хлопця, щоб не зачепити його
Як зрозуміти, що партнер готовий до переходу на новий рівень відносин: 5 очевидних і не дуже факторів
©Pixabay У якийсь момент відносин або ви, або ваш партнер почнете обдумувати ідею жити під одним дахом. Але іноді це бажання важко розгледіти, так як воно може бути
5 ідей для емоційно здорового розставання з людиною
©YakobchukOlena/IStock Розрив відносин – це завжди нелегко, особливо, якщо пара прожила разом багато років і стала родиною. Не дивлячись на це, вміння розлучатися –
Що варто винести з минулих відносин
Що варто винести з минулих відносин
Що варто винести з минулих відносин
10.04.19 Поради про саморозвиток
©monkeybusinessimages/IStock Самотність — найгірше, що може статися з людиною в житті. Ніхто не хоче довго залишатися одним навіть після самого хворобливого розставання.