Як кинути хлопця, не образивши його
04.06.2019 1 720 0 newsdaily.org.ua

Як кинути хлопця, не образивши його

В закладки

Як кинути хлопця, не образивши його

©Pixabay

Якщо ваші стосунки з коханим зайшли в глухий кут, з якого не вибратися, то, можливо, кращим рішенням буде розійтися. Але як кинути хлопця, щоб не зачепити його самолюбство і розлучитися друзями, і чи варто взагалі спалювати всі мости?

Вміст матеріалу

Зважте всі «за» і «проти»

Не потрібно приймати поспішних рішень, про які потім можете гірко пошкодувати. Якщо ви все частіше замислюєтеся про те, щоб розлучитися з хлопцем, для початку уявіть своє життя без нього. Якщо ви просто не можете цього зробити, значить, ваші почуття ще гарячі, і відносини можна спробувати реанімувати. Але якщо ви точно впевнені, що однією вам буде краще, ніж разом з хлопцем, який обтяжує вас, значить, вам прийшла пора розійтися.

Як кинути хлопця, не ображаючи його

Отже, рішення прийнято, і ви чітко знаєте, що спільного майбутнього у вас немає. Але ваш молодий чоловік теж має почуттями і може відчувати образу і біль, тому підійти до питання розриву потрібно дуже обережно і тактовно. Не можна просто повідомити йому, що він для вас нічого не значить, адже це принесе йому страждання. А негатив, як відомо, має властивість повертатися! Тому краще продумайте «схему» розставання так, щоб це сталося максимально безболісно для всіх.

©Pixabay

1. Максимальне віддалення

Холодність і відчуження – хороший спосіб показати хлопцеві ваше ставлення без зайвих слів. Менше побачень, менше уваги і сухе поведінка дадуть йому зрозуміти, що ваші почуття змінилися, і таким чином підготують його до неприємної розмови.

2. Підготовка до розмови

Не потрібно починати розмову про майбутнє розставання спонтанно. Краще попередьте хлопця, що повинні серйозно з ним поговорити – це дасть йому час «переварити» інформацію.

3. Розмова про розставання

Коли настане час цього важкого для вас обох розмови, постарайтеся зберегти самовладання. Не підвищуйте голос і не кидайтеся докорами – просто спокійно поясніть молодій людині, що ваші почуття до нього пройшли. Можна запропонувати йому залишитися друзями, хоча після розставання цей варіант залишиться під сумнівом.

4. Ніяких обіймів

Не намагайтесь утішити хлопця дружніми обіймами і, тим більше, поцілунками! Таке прояв ласки вже недоречно і тільки заподіє їй біль.

©Pixabay

5. Не потрібно «тягнути резину»

Коли розмова про розставання відбувся, постарайтесь ввічливо, але впевнено завершити вашу зустріч. Деякі хлопці в пориві почуттів можуть проявляти агресію – в такому разі просто йдіть, не обертаючись.

Деякі дівчата не знають, як кинути хлопця, і бояться поговорити з ним про це прямо. Вони починають шукати інші способи, наприклад, намагаються повідомити про розставання по телефону або по інтернету. Але якщо ви коли-то дорожили цим людиною, то поважайте її почуття! Ніхто не заслуговує такого відношення, це просто негарно. Тому наберіться сміливості і повідомте про своє рішення хлопцеві особисто – тоді він запам'ятає вас як вихованої і культурної людини.

Читайте також Що не можна дарувати чоловікові: ідеї подарунків, від яких вони не в захваті

Як допомогти близькій людині прийняти важливе для нього рішення
©Pixabay Ваш чоловік говорить, що думає кинути свою роботу. Ваш син сумнівається, що хоче знову записуватися на футбол цієї осені. Ваша найкраща подруга думає
Бурхлива фантазія. Як ваша уява здатна зруйнувати навіть найміцніші стосунки
© Ridofranz/iStock Іноді ми приймаємо бажане за дійсне і це може внести зміни в наше життя. Напевно, кожна дівчина уявляла собі весілля після одного повідомлення від
12 знаків того, що чоловік хоче припинити відносини, але боїться сказати про це
Закоханість дивним чином впливає на те, як ми бачимо світ навколо себе. Ми можемо не помічати очевидних речей або звертати увагу на те, що насправді є незначним. Але
Як правильно познайомитися і справити найкраще враження на його батьків
Неважливо, чи зустрічалися ви протягом кількох місяців або навіть кількох років – знайомство з батьками хлопця завжди викликає приступ тривоги. Але цей крок необхідний,
7 типів чоловіків, яких варто уникати
©Pixabay Якщо ви шукаєте собі пару, то знайомитеся з багатьма хлопцями. Серед них може бути багато чудових, веселих і дбайливих хлопців. Але ви також повинні знати, яких
25 порад, які допоможуть розлучитися з нікотином
© pecaphoto77/IStock Нікотинова залежність – це досить серйозна проблема, але перемогти її не можливо. Для початку ви повинні чітко усвідомити, що кожна викурена