7 типів чоловіків, яких варто уникати
20.04.2019 392 0 newsdaily.org.ua

7 типів чоловіків, яких варто уникати

В закладки

7 типів чоловіків, яких варто уникати

©Pixabay

Якщо ви шукаєте собі пару, то знайомитеся з багатьма хлопцями. Серед них може бути багато чудових, веселих і дбайливих хлопців. Але ви також повинні знати, яких чоловіків потрібно уникати, щоб не залишитися з розбитим серцем.

Сайт Live About розповів про сім типах небезпечних чоловіків, від яких потрібно бігти без оглядки!

Вміст матеріалу

1. Егоїстичний хлопець

Якщо ви зустрічаєтеся з кимось, хто схильний ставити свої потреби на перше місце, проявляти мало інтересу до вам і вашим захопленням, і вважати себе найбільшим хлопцем на планеті, значить, вам «пощастило» зустрітися з егоїстом. Якщо у хлопця занадто роздуте его і він намагається показати вам, що він експерт у всьому, то продовжувати відносини небажано. Цей чоловік завжди буде любити тільки себе і ніколи не буде турбуватися про вас і ваших потреб.

2. Брехун

Дуже складно і емоційно обтяжливо зустрічатися з кимось, на кого ви не можете розраховувати, і хто не чесний з вами. Ваш хлопець обманює, якщо він часто дає обіцянки, які не може стримати, складає неправдиві історії і тримає вас в невіданні про те, хто він насправді. Коли хлопець вільно й охоче обманює вас, це серйозний сигнал, що йому не можна довіряти. Адже саме довіра, як ми пам'ятаємо, лежить в основі всіх щасливих, повноцінних і здорових відносин. Щоб ваша зв'язок процвітала, ви повинні покладатися на нього як на свого партнера. А якщо ви зустрічаєтеся з хлопцем, який схильний брехати і вигадувати, саме час попрощатися.

©Pixabay

3. Гравець

Коли вам дійсно подобається хлопець, з яким ви зустрічаєтеся, ви можете захотіти підвищити ваші відносини на новий рівень. Однак, якщо ви зустрічаєтеся з гравцем, цей наступний етап ваших відносин може ніколи не настати. Хлопці, які є гравцями, хочуть тримати ваші відносини на поверхневому рівні. Вони часто не дають зрозуміти про те, де зараз знаходяться, постійно пишуть повідомлення іншим і відкидають ідею подання вас друзям і родині. Якщо ви шукаєте довгострокові, віддані відносини, важливо, щоб ви кинули гравця і спробували зустріти когось, хто також шукає глибокий і значущий зв'язок.

4. Хлопець, який використовує вас

Існує тип хлопців, які вважають дівчат одноразовим пригодою. Такий чоловік зв'язується з вами тільки тоді, коли йому нудно або у нього немає інших варіантів, іншими словами, він тримає вас «про запас». Це принизливо, тому ви повинні знайти хлопця, який приділить вам більше уваги в його житті. Замість того, щоб бути просто черговим ім'ям в його телефоні, ви повинні уникати цього типу хлопця і знайти когось, з ким ви зможете зав'язати серйозні стосунки.

5. Хлопець, якого потрібно підстьобувати

Коли справа доходить до зустрічей, хлопець, звичайно, не єдиний, хто повинен прикладати зусилля. Однак якщо ініціатива постійно виходить тільки від вас, і ви відчуваєте, що без вашої активної участі відносини припиняться, то тягнути далі не має сенсу. І ви, і ваш хлопець повинні однаково працювати над тим, щоб проводити час разом і пізнавати один одного. Але коли ви все віддаєте і нічого не отримуєте натомість, це нездорова динаміка. Якщо хлопець, здається, байдуже, коли справа доходить до того, щоб проводити час з вами, прийшов час провести час з кимось ще.

©Pixabay

6. Емоційно недоступний хлопець

Побачення з емоційно відрізаним і відстороненим людиною можуть мати свою частку проблем. Він може ніколи не відкритися вам. І якщо ви шукаєте глибокі і змістовні відносини, у ваших же інтересах уникати емоційно недоступного людини, тому що він ніколи не впустить вас у свій світ повністю. Якщо він тримає вас на відстані витягнутої руки, ваші відносини не можуть по-справжньому розвиватися, тому що ви ніколи не дізнаєтеся його по-справжньому.

7. Контролюючий хлопець

Хлопець, з яким ви зустрічаєтеся, говорить вам, з ким ви можете або не можете розмовляти або що ви можете або не можете носити? Контролюючі хлопці – це ті, хто намагається домінувати і принижувати вас, і вони часто ревниві, підозріло ставляться до ваших стосунків з іншими людьми і намагаються стежити за вами у будь-який момент дня. Якщо ви відчуваєте, що ваш хлопець намагається маніпулювати вами, саме час негайно припинити відносини, так як це форма насильства. Єдина особистість, хто вирішує, що ви можете і не можете робити, – це ви.

©Pixabay

Тепер вам відомо, яких чоловіків потрібно уникати, якщо ви хочете побудувати міцні і довговічні відносини. Удачі вам у пошуках кохання!

5 типів розлучених батьків, яких хоч раз зустрічали всі ми
© Thiago Santos/iStock Шлюби руйнуються частіше, ніж хотілося б. І важко передбачити, яким буде батько в розлученні, але це може статися з кожним. Тому ви або ваші діти
Tinder: що потрібно знати про програму, щоб отримати від нього максимальну користь
Tinder – популярний мобільний додаток для знайомств. Тим не менш, вона часто піддається критиці з-за того, що пропонує надто багато сексуальної свободи. Так що воно являє
Стереотипи про чоловіків: чому ми все ще чуємо дискусії з цього приводу
© Milkos/iStock Найчастіше ми обговорюємо стереотипи, які стосуються жінок. І так мало приділяємо уваги упередженням про чоловіків. The Challenger розповідають про
Психологічний тест: що ви побачили в першу чергу?
Психологічні тести завжди цікаві, адже, навіть якщо не сприймати їх серйозно, завжди можна посміятися над результатами! Якщо ви любите дізнаватися про себе щось нове, то
Шлюб здатний позитивно вплинути на здоров'я чоловіків, дослідження
©Pixabay Чи Правда, що сімейне життя позитивно позначається на стані здоров'я, і однакова користь шлюбу для жінок і чоловіків? Відповідь на це питання дало нещодавнє
20 речей, про які більшість чоловіків брешуть своїм жінкам
© GeorgeRudy/iStock Ви можете повірити в те, що в середньому чоловіки брешуть близько шести разів на день? Деякі жінки були б здивовані, почувши таку статистику, в той