12 знаків того, що чоловік хоче припинити відносини, але боїться сказати про це
09.06.2019 384 0 newsdaily.org.ua

12 знаків того, що чоловік хоче припинити відносини, але боїться сказати про це

В закладки

12 знаків того, що чоловік хоче припинити відносини, але боїться сказати про це

Закоханість дивним чином впливає на те, як ми бачимо світ навколо себе. Ми можемо не помічати очевидних речей або звертати увагу на те, що насправді є незначним. Але найгірше, що може трапитися з вами, коли справа доходить до любові, – це обманювати себе з приводу щастя вашого партнера.

Сайт Your Tango зібрав головні ознаки того, що ваш партнер нещасливий з вами. Зверніть на них особливу увагу і подумайте про те, що можна зробити.

Вміст матеріалу

1. Він замовкає, і розмова часто здається вимушеним

Вам регулярно доводиться шукати теми для розмови або витягати з хлопця кожне слово? Людина, який нещасливий у своїх відносинах, зазвичай не хоче говорити зі своїм партнером більше, ніж він повинен, і це означає, що ви повинні хвилюватися.

2. Ви відчуваєте, що повинні ходити навколо нього навшпиньки, щоб не змусити його піти

Якщо вам доводиться ходити по лезу ножа, щоб утримати хлопця поруч з собою, прийшов час поглянути на факти. До того часу, як це відбувається у відносинах, вони майже завжди закінчуються.

3. Він критикує вас, за кожну дрібницю і веде себе нестерпно

Є лише дві причини, по яких чоловік може вести себе так з ким-небудь: він або кривдник, який ненавидить вас, або намагається змусити вас кинути його.

© FlyMint Agency/iStock

4. Спроба змусити його бути більш прив'язаним нездійсненна

Чоловіки завжди ласкаві до жінок, з якими вони щасливі. Але якщо вам потрібно буквально змушувати його проявляти почуття або, що ще гірше, просити, щоб він був з вами ласкавим, він не радий бути з вами. Насправді, це одна з ознак того, що він хоче припинити відносини.

5. Змусити його піти на побачення дуже важко

Це не проблема для будь-якого чоловіка, який на законних підставах щасливий в своїх відносинах. Але якщо вам потрібно бронювати час з ним за кілька тижнів і регулярно турбуватися про те, що він навіть не з'явиться, це не означає, що він дуже зайнятий. Швидше, він перестав робити вас пріоритетом свого життя.

6. Ви часто відчуваєте себе самотньою з ним, що без нього

Якщо ви відчуваєте, що він залишив вас одну у ваших власних відносинах, отже, ці відносини в більшості випадків не можуть бути врятовані.

7. Він почав дратуватися або регулярно ображатися

Іноді для того, щоб чоловік відчував себе нещасним у відносинах з ким-то, потрібно всього одна або дві проблеми. Якщо він регулярно ображається на вас з-за кожної дрібниці, значить, його не влаштовують ваші відносини.

© Vasyl Dolmatov/iStock

8. Ви помітили, що він перестав запрошувати вас на заходи в якості своєї пари

Він завжди брав вас на робочі обіди та весілля друзів, але тепер це припинилося. Це часто відбувається, коли чоловік намагається викреслити з своєї суспільного життя і, зрештою, піти.

9. Він просто здається схвильованим, засмученим чи роздратованим весь час

Хоча це може бути ознакою депресії, але також може вказувати на те, що він просто не радий бути з вами. Зрештою, люди, які люблять своїх близьких і отримують від них задоволення, повинні знаходити в них радість.

10. Він робить багато жартівливих зауважень про розлучення або про те, як «піти в момент, коли діти закінчать школу»

Як би погано це не звучало, в гуморі часто багато правди. Коли ви жартуєте про щось подібне, це часто відбувається тому, що ви замислювалися над цим. Якщо він так багато думає про це, це ознака того, що він не любить тебе так сильно, як ви думаєте.

11. Коли ви разом, він перевіряє свій мобільний телефон, здається далеким, а в іншому просто виглядає так, ніби він змушений бути тут

Ви коли-небудь були на вечірці, на яку ви дійсно не хотіли йти? Ви пам'ятаєте, як ви намагалися придумати виправдання, щоб піти, але не змогли? Це те ж саме, за винятком того, що це не вечірка, а відносини.

© Huffington Post

12. Ви зловили на тому, що він сміявся над вами і говорив за вашою спиною дійсно жахливі речі

Це одна з ознак того, що вам потрібно негайно розлучитися. У кращому випадку він не поважає вас, а в гіршому – відчуває себе нещасним і застряг у відносинах, але дуже боїться сказати вам правду.

Розлучатися з ким-то ніколи не буває легко, особливо якщо ви все ще любите його. Але якщо ваші стосунки вичерпали себе, іноді це може бути кращим виходом.

Як зрозуміти, що хлопець хоче розійтися: 4 ознаки, які важко не помітити
© FlyMint Agency/iStock Найгірше відчуття – це коли ви підозрюєте, що партнер хоче з вами розлучитися. На жаль, багато хто не помічають ознаки розставання. Вони
8 важливих моментів, на які варто звертати увагу в нових відносинах
© nd3000/IStock Починаючи будь-які нові відносини, ви йдете на ризик, так як не знаєте, чого чекати від партнера. У кожного з нас є свої примхи і недоліки. З чим ми
9 явних ознак того, що у стосунків немає майбутнього
Коли справа доходить до відносин, немає золотого правила або керівництва для наслідування. Ніхто не може допомогти вам вибрати між тим, щоб бути разом, бути собою, бути
12 ознак щирої любові, які повинна знати кожна дівчина
Справжня любов завжди видно неозброєним оком. Але якщо ви з тих, які шукають докази і воліють факти, то сайт Brightside.me пропонує вам звернути увагу на наступні ознаки
9 знаків того, що перед вами - чоловік вашої мрії, які повинна знати кожна жінка
Є одна річ, за яку ми всі женемося. Одна сила, яка перевершує гроші, владу чи розум, і яка дуже тісно диктує, якими людьми ми стаємо. І це любов. Крім цього, нам
Психологи розкрили 7 фраз, за якими можна зрозуміти, що чоловік вас розлюбив
Психологи стверджують, що існують певні поведінкові патерни, які вказують на те, що ваші відносини зайшли в глухий кут, або вони не були серйозними з самого початку.