9 явних ознак того, що у стосунків немає майбутнього
05.05.2019 602 0 newsdaily.org.ua

9 явних ознак того, що у стосунків немає майбутнього

В закладки

9 явних ознак того, що у стосунків немає майбутнього

Коли справа доходить до відносин, немає золотого правила або керівництва для наслідування. Ніхто не може допомогти вам вибрати між тим, щоб бути разом, бути собою, бути жертвою або бути щасливими. Тільки ви можете вирішити, припинити відносини або боротися за них. Редакція Bright Side призвела ознаки, що у стосунків немає майбутнього.

Вміст матеріалу

1. Ви нещасливі у своїх відносинах

© brightside.me

Якщо ви часто відчуваєте себе нещасними, незручними, стресовими або навіть обтяженими, це перший і найважливіший ознака того, що ви перебуваєте в деструктивних тупикових відносинах.

Просто будьте чесні з собою і визнайте, що у вас «отруйні» відносини. Постарайтеся визначити, яку «користь» ці відносини приносять вам. Наприклад, вони позбавляють вас від страху самотності, або ви занадто боїтеся бути самі по собі, і вам подобається залежати у фінансовому і емоційному відношенні від свого партнера.

2. Ваш партнер занадто контролює вас

Партнер стежить за вашими телефонними розмовами, соціальними мережами і електронною поштою, хоче, щоб ви ділилися з ними всім, і навіть вимагає від вас вашу зарплату.

Такі партнери тільки прикидаються люблячими і турботливими. Фактично, вони повністю контролюють ваше життя у формі емоційного насильства і втручаються у ваше особисте простір. Це неприпустимо у відносинах.

3. Ви не можете бути собою, коли ви зі своїм партнером

© brightside.me

Коли ви з «правильною» людиною, вам не потрібно прикидатися: ви можете бути собою. Ви можете бути дурними і незграбними і не відчувати себе винуватими з цього приводу. Коли ви разом, ви ведете себе природно, як якщо б ви були одні.

Якщо у ваших стосунках вам доводиться занадто часто звертатися до акторських навичок, ви позбавляєте себе досвіду бути справжніми, що утримує вас від розвитку ваших відносин.

4. Ви живете в ізоляції

Ваш улюблений чоловік намагається ізолювати вас від ваших друзів і сім'ї, забороняє вам користуватись телефоном або автомобілем, або, можливо, навіть заважає вам знайти хорошу роботу? Це червоні прапори відносин.

Це форма домашнього насильства, яка призводить до психологічної та економічної залежності від вашого партнера.

5. Ваш партнер занадто ревнивий

© brightside.me

Ви зустрічаєтеся з надмірно ревнивим чоловіком, якщо він або вона викликає великі сцени ревнощів на публіці, контролює ваші дзвінки, використання соціальних мереж і т. д.

Ви повинні зрозуміти, що це нелюбов. Це форма психологічного насильства, і її не можна ігнорувати.

6. Ваш партнер завжди недооцінює вас і ваші досягнення

Вам пора йти від нього або неї, якщо ви часто чуєте від свого партнера, що ви просто звичайна людина з так собі досягненнями. Партнер намагається переконати вас, що ніхто ніколи не оцінить вас, але найгірше, що ви починаєте вірити, що це правда.

Допомога потрібна вашому партнеру, а не вам! Очевидно, ваш емоційний маніпулятор відчуває проблеми з упевненістю в собі і намагається підняти свою низьку самооцінку, принижуючи вас.

7. Ви не можете спланувати своє майбутнє разом

© brightside.me

Які основні характеристики функціональних відносин? Взаємна упевненість, почуття безпеки і плани на те далеке майбутнє разом. В нездорових відносинах все по-іншому: у вас навіть немає короткострокових планів, і ви намагаєтеся знайти виправдання того, чому ви все ще разом.

Якщо ви ніколи не говорите або не можете думати про своє майбутнє, це один з тих ознак, що ви знаходитеся в отруйних відносинах, які ведуть в нікуди.

8. Ваш партнер завжди намагається змусити вас почувати себе винуватою/винуватим

Ваш партнер завжди намагається звинуватити вас у тому, що відбувається у ваших відносинах. В результаті ви часто відчуваєте, що повинні щось пояснювати, хоча не повинні.

Ваш досвідчений маніпулятор не хоче брати на себе відповідальність. Він чи вона зробить все, щоб ви відчували себе винуватими, таким чином досягаючи своїх власних цілей.

9. Відбуваються неконтрольовані епізоди імпульсивної агресії

© brightside.me

Іноді навіть холоднокровні можуть зірватися, але це не повинно стати звичайною справою. Якщо ваш партнер легко гнівається, особливо коли ситуація не настільки стресова, такі відносини можуть бути небезпечними.

Неконтрольована імпульсивна агресія завжди призводить до емоційного, економічному і фізичному насильству.

9 ознак, що вам більше не потрібно берегти ці стосунки
© Nathalie Vesty/Flickr Ніхто не казав, що стосунки – це просто. Навіть у найсильніших та гармонічних пар трапляються конфлікти, непорозуміння. Закоханим Часто вдається
Як зрозуміти, що хлопець хоче розійтися: 4 ознаки, які важко не помітити
© FlyMint Agency/iStock Найгірше відчуття – це коли ви підозрюєте, що партнер хоче з вами розлучитися. На жаль, багато хто не помічають ознаки розставання. Вони
П'ять ознак, що ваші стосунки потрапили в біду
©Vasyl Dolmatov/iStock Здорові відносини між партнерами підвищують самооцінку, розвивають, дарують впевненість і щастя, а також надають позитивний вплив на всі життєві
Основна причина невдалих стосунків, – думка експерта
© Nathalie Vesty/Flickr Чому мої відносини розвалюються? Це питання, яке багато хто з нас задають собі. Експерт Kobieta. Pl пояснює, що є основною причиною розпаду
Чому ми заводимо "літні" романи і як від них позбутися
© jacoblund/iStock Літо — це час, коли без романтики зовсім ніяк. Навіть закоренілі циніки, давно зарекшиеся від любовних відносин, під час літньої відпустки підсвідомо
14 ознак, що відносини на межі розриву
©Vasyl Dolmatov/iStock Іноді тріщина у відносинах може бути непомітною, але з часом вона дає про себе знати і партнери розлучаються. Сьогодні ми розповімо вам про