14 ознак, що відносини на межі розриву
16.05.2019 435 0 newsdaily.org.ua

14 ознак, що відносини на межі розриву

В закладки

14 ознак, що відносини на межі розриву

©Vasyl Dolmatov/iStock

Іноді тріщина у відносинах може бути непомітною, але з часом вона дає про себе знати і партнери розлучаються. Сьогодні ми розповімо вам про ознаки, які свідчать про те, що ваші відносини на межі фіаско.

Ви дратуєтеся без видимих причин

Якщо вас дратує ваш партнер без видимих причин, ймовірно, ви втомилися від цих відносин. Ви можете без приводу злитися і зривається на свою другу половинку, якщо більше не відчуваєте теплих почуттів.

©yacobchuk/iStock

Вам нудно один з одним

Якщо вам нудно один з одним і відносини більше не приносять вам радість, варто задуматися над тим, чи потрібні вони вам. Якщо ви не відчуваєте зв'язку між собою з своїм партнером, це ознака того, що відносини на межі розриву.

Партнер вас ображає

Раніше партнер придумував ласкаві прізвиська, які тепер переросли у жартівливі образи? Це може бути ознакою того, що ваш партнер відчуває презирство або неприязнь до вас.

Ви живете різними життями

Вечорами ви хочете з подружками в кафе, а ваш бойфренд просиджує годинами в барі зі своїми друзями? Це також є ознакою відчуженості і втрати інтересу один до одного.

©monkeybusinessimages/iStock

Ви перестали спілкуватися

Ви перестали говорити відверто, ділитися відвертими думками і просто жартувати? Значить вам більше нема про що розмовляти і це велика проблема.

Ви більше не займаєтеся любов'ю

Відсутність інтимної близькості говорить про те, що ваш партнер перестав вас порушувати і цікавити. Якщо кожен раз ви шукайте привід уникнути сексу, ймовірно, ви розлюбили свого партнера.

В оточенні людей ви віддаєте перевагу мовчати про свої стосунки

Якщо під час спілкування з протилежною статтю ви робите вигляд, що абсолютно вільні і не згадуєте про своїх відносинах, ймовірно, ви вже засматриваетесь на інших. Пам'ятайте, що подібного роду флірт може швидко перерости в зраду.

©fizkes/iStock

Ви згадуєте минулі відносини

Ви все частіше згадуєте свого колишнього партнера і навіть переглядаєте його сторінку в соціальних мережах? Варто задуматися, чому ви думаєте про минуле, а не про сьогодення. Може бути ви ідеалізуйте свої попередні стосунки і шукайте в них те, чого немає в нинішніх?

Ви ненавидите недоліки свого партнера

Якщо ви перестали помічати гідності свого партнера і тепер бачите в ньому лише недоліки, можливо, ваші почуття гаснуть.

Ви відчуваєте занепокоєння

Ви відчуваєте тривогу, занепокоєння і стрес? Ймовірно, це пов'язано з проблемами у ваших стосунках.

©Vasyl Dolmatov/iStock

Ви будуєте різні плани на майбутнє

Ваш партнер будує грандіозні плани на майбутнє, але ви не поділяєте його мрії? Мабуть, ви рухаєтеся в різному напрямку.

Ваш партнер різко змінився

Ваш партнер різко змінив імідж, коло інтересів і роботу, завів нових друзів і став іншою людиною, але забув включити вас у свої плани? Можливо він вже готуватися до розставання, але боїться в цьому зізнатися.

Ви не діліться новинами

Після насиченого дня ви діліться новинами зі своєю подругою або родичами, але не зі своїм партнером? На це повинна бути причина. Напевно, вам більше не цікаво спілкуватися з партнером і ділитися з ним чимось важливим.

©fizkes/iStock

Ви насолоджуєтеся увагою інших

Ви отримуєте компліменти від протилежної статі, флиртуете і насолоджуєтеся увагою інших? Ймовірно, ви вже налаштовуєте себе на пошуки нового партнера.

Візьміть на замітку згадані вище ознаки серйозних проблем у романтичних стосунках.

П'ять ознак, що ваші стосунки потрапили в біду
©Vasyl Dolmatov/iStock Здорові відносини між партнерами підвищують самооцінку, розвивають, дарують впевненість і щастя, а також надають позитивний вплив на всі життєві
5 ознак, що ваші відносини переживають період кризи
© Pixabay/Pexels Проблеми в парі можуть виникнути несподівано або накопичуватися місяцями. Тому з часом відносини можуть погіршитися і головне вчасно помітити зміни. Далі
5 причин, чому чоловікові знадобився перерву у стосунках
©Vasyl Dolmatov/IStock Один з найпоширеніших способів розірвати відносини – запропонувати перерву. По суті перерва означає повільне і менш хворобливе розставання, при
Що робити, якщо ваші друзі розлучилися і ви хочете зберегти з обома хороші стосунки
© AnaBGD/iStock Ваші друзі розлучаються, але ви хочете продовжувати дружити з ними обома? Pure Wow розповідає, як бути в такій непростій ситуації. Позбавтеся від почуття
6 ознак нездорових відносин, які не варто вважати нормою
© 5688709/Pixabay Нездорові відносини в сім'ї не завжди мають на увазі насильство, приниження або гиперконтроль. Іноді ознаками того, що ваш сімейний корабель взяв
6 причин, які призводять до розриву відносин
© Daniel Jones/Flickr За статистикою, майже кожен другий шлюб в Україні розпадається. Причин для таких невтішних цифр дуже багато. Одні пари розлучаються через зради або