5 причин, чому чоловікові знадобився перерву у стосунках
07.05.2019 497 0 newsdaily.org.ua

5 причин, чому чоловікові знадобився перерву у стосунках

В закладки

5 причин, чому чоловікові знадобився перерву у стосунках

©Vasyl Dolmatov/IStock

Один з найпоширеніших способів розірвати відносини – запропонувати перерву. По суті перерва означає повільне і менш хворобливе розставання, при цьому сподіватися на відновлення відносин через невизначений проміжок часу не варто, щоб не тішити себе помилковими ілюзіями.

Всі ми знаємо, що особливу образу в жіночих серцях викликає намір чоловіки зробити цю зловісну паузу у відносинах. Сьогодні ми розповімо про 5-ти причини, які на думку Френка Коболу – редактора журналу Cosmopolitan, штовхають чоловіків до того, щоб зробити перерву.

Він хоче розлучитися

Чоловікові може здатися, що це ідеальний спосіб безболісного розставання. Можливо, він боїться образити вас і йому не вистачає духу зізнатися в тому, що для нього відносини закінчені. У такому випадку потрібно поговорити відверто і стійко прийняти гірку правду, замість того, щоб гадати і накручувати себе.

©LittleBee80/IStock

Він хоче вам змінити

Ще одна причина перерви у відносинах – бажання вступити в інтимну близькість з ким-то іншим. Технічно це не буде вважатися зрадою, якщо ваші відносини на час перервуться, тому чоловіки не рідко користуються такою хитрістю. Якщо це ваш випадок, ситуацію необхідно виважено обговорити.

Він хоче переглянути відносини

Іноді перерва справді є способом переглянути відносини і знайти вихід з утворився глухого кута. Можливо, чоловікові потрібно подумати про те, з ким він хоче бути і розібратися у своїх почуттях до вас. Відновити стосунки після такої паузи можна, якщо ви цього захочете.

©yacobchuk/IStock

Йому потрібен спокій

Також вашому чоловікові може знадобиться трохи часу, щоб побути в тиші, наодинці з собою. В такому випадку це навіть не перерву, а скоріше міні-відпустку, який не зашкодить обом партнерам і, можливо, навіть зміцнить відносини.

Він хоче перевірити вашу прихильність

Іноді перевыв означає перевірку. Ваш чоловік може таким чином перевірити ваше до нього ставлення і те, наскільки для вас важливі ці відносини. Можливо, він сумнівається у вашій щирості або ревнує вас до іншого.

©Antonio_Diaz/IStock

Як би там не було, поговоріть зі своїм партнером чесно і відверто, щоб все з'ясувати і позбутися хибних здогадок.

Читайте також 13 способів обзавестися новими друзями, незалежно від свого віку

Вчені з'ясували, які люди найбільше схильні до зради
©fizkes/iStock Як ви уявляєте собі середньостатистичного зрадника? Холодний і розважливий тип, який вміло приховує сліди свого «злочину»? Вчені з Університету Квінсленда
Як почати нове життя після розставання: гід по набуття любові до себе
© Vasyl Dolmatov/iStock Якщо ви не знаєте, як почати нове життя після розставання, то ми вам допоможемо в цьому. Головне вірте в свої сили і у вас все вийде. Вміст
Жіноча невірність: міфи, яким ми продовжуємо вірити
©Vasyl Dolmatov/IStock Прийнято вважати, що жінки менш схильні до зрад у відносинах, проте це один з найпоширеніших міфів. Cnn розповідає про найбільш популярних помилках
Чому егоїзм насправді може бути корисним у відносинах
©Vasyl Dolmatov/IStock Ніхто не хоче рахуватися егоїстом. Однак, експерти стверджують, що в серйозних відносинах проявляти здоровий егоїзм можна і іноді навіть потрібно.
14 ознак, що відносини на межі розриву
©Vasyl Dolmatov/iStock Іноді тріщина у відносинах може бути непомітною, але з часом вона дає про себе знати і партнери розлучаються. Сьогодні ми розповімо вам про
10-хвилинний щоденний ритуал, який допоможе поліпшити відносини з партнером
© Povozniuk/iStock 10-хвилинну перерву для розмови з вашим партнером кожен день, може здатися не революційним інструментом взаємин, але якщо застосувати його