10-хвилинний щоденний ритуал, який допоможе поліпшити відносини з партнером
14.04.2019 297 0 newsdaily.org.ua

10-хвилинний щоденний ритуал, який допоможе поліпшити відносини з партнером

В закладки

10-хвилинний щоденний ритуал, який допоможе поліпшити відносини з партнером

© Povozniuk/iStock

10-хвилинну перерву для розмови з вашим партнером кожен день, може здатися не революційним інструментом взаємин, але якщо застосувати його систематично, то результати можуть бути вражаючими. Ця щоденна рутина — можливість не тільки налагодити зв'язок з вашим партнером і відпочити від буднів; це простий спосіб розвинути вашу любов. З часом ви помітите, що ваші стосунки стали міцнішими і спілкуєтеся ви набагато краще.

Редакція Mindbodygreen розповідає далі, як зробити 10-хвилинну щоденний ритуал з вашим партнером частиною вашої рутини.

1. Плануйте розмову

© Vasyl Dolmatov/IStock

Перш ніж ви почнете розмову з партнером в кінці дня, подумайте про те, що ви повинні сказати. Це допоможе додати ясність і важливість ваших невисловленим сподіванням.

Насамперед, домовтеся про терміни. Спробуйте запланувати свою бесіду на точний час (наприклад, 8 вечора кожну ніч), відразу ж через 10 хвилин після того, як ви повернетеся додому, або в інший зручний інтервал часу.

2. Побувайте і не відволікайтеся

©Vasyl Dolmatov/iStock

Коли ви запитаєте про що-небудь, то переконайтеся, що ви перебуваєте в місці, в якому почуєте відповідь. Справжнє спілкування з вашим партнером вимагає глибокого присутності — не дивитися телевізор, не готувати обід або не виховувати дітей під час розмови.

3. Вкажіть правильні питання

© gpointstudio/IStock

Задаються підкреслюють вашу присутність і вказують на ваш інтерес до того, що ваш партнер говорить. Будьте щиро цікаві і висловлюйте інтерес через відкриті питання. Так ваш партнер буде відчувати, що ви дійсно дбаєте про нього.

4. Зосередьтеся на зв'язку, а не на конфлікті

©yacobchuk/iStock

Це не означає, що вам слід уникати важких розмов; просто спробуйте зробити ваш щоденний 10-хвилинну розмову поза стресу. Приділіть час і простір, щоб поділитися один з одним світами за межами ваших відносин. Спробуйте уникнути тим особистого конфліктного характеру і зосередьтеся на добром, позитивному розмові.

5. Слухайте по черзі

©nd3000/IStock

Нарешті, пам'ятайте, що це розмова; оскільки ми закликаємо вас задавати питання, це вулиця з двостороннім рухом. Переконайтеся, що у вас є можливість поділитися почуттями і відчути підтримку. Коли ваша черга ділитися, будьте відкритими і чесними. Коли настане черга вашого партнера, слухайте її уважно. Ви побачите, що ваша зміцнюється зв'язок з дня у день.

Читайте також Чому егоїзм насправді може бути корисним у відносинах

Які риси характеру варто виховати в собі для довгострокових відносин
© bernardbodo/iStock Ми не можемо знайти ідеального партнера, але можемо знайти «свою» людину. Це означає, що в якості другої половинки варто розглядати тільки емоційно
6 вправ для преса, які можна робити з партнером
© totalshape.com Вам набридло тренуватися в самоті? Давно хочете внести якісь позитивні зміни у свої фітнес-сесії? Ці шість вправ на прес з партнером змусять ваші м'язи
Чи варто ставитися до особистим відносинам з таким же підходом, як і до робочих
©Vasyl Dolmatov/IStock Відносини між чоловіком і жінкою повинні бути гармонійними і довірчими. Як цього досягти і чи варто ставитися до особистим відносинам з таким же
Вихід є: здоровий спосіб вибратися з конфлікту з вашим партнером
©yacobchuk/IStock Батьки часом не помічають, як їх спори і конфлікти відбиваються на дитині. Хто злий, інший занадто часто скаржиться. Деякі пари борються один з одним
Що робить шлюб щасливим, – думка експертів
©Ivanko_Brnjakovic/iStock Щасливий шлюб – це не даність, а результат вашої з партнером спільної роботи над відносинами один з одним. Як відомо, в сучасному далеко не всі
Шкідливі поради: як зіпсувати стосунки з партнером
© Voyagerix/iStock Автор: Каріна Юдіна Буває, що ми власноруч псуємо свої відносини з партнером. Інколи ми це усвідомлюємо, але продовжуємо робити помилку за помилкою.