6 порад, які допоможуть вам почати худнути
15.05.2019 413 0 newsdaily.org.ua

6 порад, які допоможуть вам почати худнути

В закладки

6 порад, які допоможуть вам почати худнути

Розпрощатися із зайвими кілограмами буває дуже важко. Потрібен час, щоб змінити свій спосіб життя і перетворити погані звички хороші. Однак, ваш шлях до ідеального тіла може стати набагато простіше, якщо врахувати важливі рекомендації, якими ми з вами поділимося нижче.

Будьте ласкаві до себе

Секрет успішного схуднення криється в любові і доброті до себе. Не варто мучити себе суворими дієтами і супер-інтенсивними тренуваннями, у всьому повинна бути міра. Крім того, перестаньте негативно відгукуватися про своє тіло і наговорювати на себе. Всі ваші дії і рішення повинні служити вам на благо, тому піклуйтеся про своє здоров'я і повільно, але впевнено йдіть до мети.

© luengo/IStock

Зберігайте мотивацію

Зберігати мотивацію вам допоможуть правильні слова: слоган, мантра або цитата. Прокручуйте ці слова у своїй голові щодня, щоб прагнути до прогресу і налаштувати свою підсвідомість на успіх.

Заведіть щоденник харчування

Записуйте все, що ви їсте протягом дня. Це допоможе вам контролювати свій раціон, підраховувати калорії і спостерігати за змінами. Робіть це кожен день, щоб розуміти, які продукти варто виключити з раціону, а які додати.

© GeorgeRudy/IStock

Будьте чесні з собою

Зізнайтеся собі в своїх слабкостях, бажаннях і особливості. Пам'ятайте, що кожна людина унікальна і до кожного потрібен особливий підхід. Не варто змушувати себе їсти те, що вам не подобається чи займатися тим видом спорту, який вам не підходить. Робіть лише те, що приносить вам задоволення. Тільки так ви досягнете поставленої мети.

Заручіться підтримкою

Заручіться підтримкою родичів, друзів, партнера або просто однодумців, які поділяють ваші цілі. Підтримка, розуміння і допомога є запорукою вашого успіху.

©nensuria/IStock

Ставте перед собою досяжні цілі

Почніть з невеликих цілей, досягаючи яких ви зможете з великим ентузіазмом рухатися далі. Це допоможе вам залишатися вмотивованими і позитивними. Крім того, варто розуміти, що процес схуднення не повинен бути швидким, інакше втрачені кілограми тут же повернуться. Щоб досягти довгострокового результату, необхідно повільно рухатися до мети. Ваше завдання – не просто схуднути, а змінити свій спосіб життя, щоб без праці підтримувати бажаний вагу.

Візьміть на замітку перераховані вище поради по зниженню ваги, які допоможуть вам знайти ідеальну фігуру.

12 порад, які змусять забути про сигарети
12 порад, які змусять забути про сигарети
12 порад, які змусять забути про сигарети
31.03.19 Поради про саморозвиток
©nito100/IStock Всі ми знаємо про згубний вплив нікотину на організм, проте багато людей просто не в силах розпрощатися з курінням. Сьогодні ми розповімо вам, як раз і
11 несподіваних речей, які трапляються після схуднення
Ні для кого не секрет, що втрата зайвої ваги покращує загальний стан здоров'я, знижує ризики розвитку багатьох хвороб і в цілому робить ваше тіло красивим і підтягнутим.
17 ідей, як отримати мотивацію для схуднення
© shironosov/iStock Ви прийняли рішення схуднути? Ваше бажання відіграє велику роль для позбавлення від зайвої ваги і поліпшення здоров'я. Але його, звичайно, буде
Найкоштовніша порада по схудненню, який дає тренер
© Annisa Setiati/Flickr Щоб позбавитися від зайвої ваги, потрібно перейти на правильне харчування, збільшити фізичну активність, покращити сон і зменшити рівень стресу.
6 простих правил схуднення, з якими не потрібно мучити себе дієтами
© rawpixel/Pixabay Як схуднути без виснажливих дієт, та й взагалі, чи можливо це? Поспішаємо вас порадувати: є декілька хитрощів, з якими ви зможете скинути вагу
8 порад, які сприяють незалежності дитини
©Maximkostenko/iStock Хочете, щоб ваша дитина виріс сміливим, впевненим і незалежним? Тоді зверніть увагу на рекомендації по правильному вихованню дітей, якими ми