4 причини, чому для росту м'язів потрібен білок
03.04.2019 929 0 newsdaily.org.ua

4 причини, чому для росту м'язів потрібен білок

В закладки

4 причини, чому для росту м'язів потрібен білок

© Jacob Ammentorp Lund/IStock

Якщо ви прагнете наростити м'язи, ви не зможете досягти бажаного, якщо не додасте в свій раціон білкові продукти. Вуглеводи і здорові жири також відіграють важливу роль: вони забезпечують вас енергією, необхідною для виконання тих чи інших складних вправ. Але для росту м'язів ніщо так не важливо, як білок. Ось 4 причини, чому вам потрібно їсти продукти, багаті білком.

Без білка не буде м'язів

© Jacob Ammentorp Lund/IStock

Жир і вуглеводи перетворюються на тригліцериди і глюкозу, що ваше тіло спалює, коли ви бігаєте, піднімаєте робочий вагу або навіть просто йдете на роботу. Але коли мова йде про зростання м'язів, білок – те, що потрібно вашому організму найбільше. Вашому організму потрібна певна комбінація з 9 різних амінокислот для нарощування м'язів.

Кожні 3-4 години намагайтеся поповнювати запаси білка, щоб тіло після тренування швидше нарощував м'язи.

Білок забезпечує нас енергією АТФ

Ваш мозок і внутрішні органи потребують глюкози, щоб функціонувати, але ваші м'язи покладаються на іншу форму енергії – АТФ. АТФ (аденозинтрифосфат) – важлива молекула, яка забезпечує обмін речовин та енергії в організмі людини. Кількості АТФ, що наш організм виробляє, зазвичай недостатньо. При її нестачі ваші м'язи будуть слабкими, ви не зможете впоратися з фізичним навантаженням: робити більше присідань, піднімати важкий вага і т. д. Тому так важливо вживати білок – завдяки його амінокислотам ви будете отримувати енергію АТФ.

Білок запобігає м'язовому катаболізму

© margouillatphotos/IStock

Якщо у вашому організмі буде недостатньо білка, під час фізичної активності тіло буде вважати, що м'язова тканина це – додаткова енергія, необхідна йому для нормальної життєдіяльності. Він буде її спалювати, і в підсумку ви втратите м'язову масу, а не жир. Білок вам потрібен, щоб покрити витрачені під час тренування енергетичні запаси організму, а також уникнути катаболізму.

Білок сприяє відновленню м'язів

Чи Знали ви, що коли ви піднімаєте робочий вагу, ви розриваєте волокна м'язової тканини? Після тренування ваше тіло починає відновлюватися, а м'язи рости, що робить їх ще сильніше. Але для цього їм потрібен фундамент. Білок необхідний для відновлення пошкоджених м'язових волокон, а також для їх подовження і розширення. Саме завдяки йому ви побачите зростання м'язів.

Читайте також: 5 рецептів смачних страв з великою кількістю протеїну

Фітнес звички, які шкодять вашій тренуванні
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Якщо ваші виснажливі тренування не дають бажаного результату, ймовірно, ви робите поширені помилки як у спортзалі, так і за його межами.
5 причин, чому ніяк не виходить отримати бажане тіло
©Jacob Ammentorp Lund/IStock Не дивлячись на виснажливі тренування в спортзалі ви все ще далекі від тіла своєї мрії? Сповільнити процес схуднення або прокачування м'язів
Які продукти включити в раціон для росту м'язів
© SamCarlson83/Flickr Для набору м'язової маси ключовим фактором є відповідні харчування. Дієта для росту м'язів – не тільки і не обов'язково прийом спортивних добавок і
Протеїнові коктейлі дійсно небезпечні для здоров'я, і ось чим
© vovashevchuk/iStock Протеїнові коктейлі дуже популярні серед адептів здорового способу життя, оскільки вони зручні, смачні і допомагають швидше наростити м'язову масу.
Кращі способи відновити сили після тренування
© jacoblund/IStock Можливо, ви не дуже голодні після тренування, але буде не зайвим щось перекусити, так як це прискорить процес відновлення. Ми б хотіли поділитися з
5 переваг соєвого білка для тіла
©Pixabay Соєвий білок є дуже корисним доповненням до будь-якої дієти. Причина проста: він надає на організм дуже сприятливий вплив! Ось 5 переваг соєвого білка для