Super-місце: 5 варіантів для занять фітнесом навесні
24.06.2019 368 0 newsdaily.org.ua

Super-місце: 5 варіантів для занять фітнесом навесні

В закладки

Super-місце: 5 варіантів для занять фітнесом навесні

Чим тепліше на вулиці ставати, тим більше часу хочеться проводити поза домом і закритих, задушливих приміщень. Однак не завжди є можливість тренуватися на лоні природи, якщо живеш у великому місті, наприклад, в Києві. Тут на виручку приходять тренажерні зали і спеціальні секції фітнесу.

Спеціально для Newsdaily.org.ua я підготувала добірку корисних фітнес-занять для тренувань навесні. Повірте, вже до літа ви приведете тіло в тонус!

ЕБШ

ЕБШ – спортхаб нового покоління, де крім важких тренувань завжди можна провести час з користю. Тут ви можете відвідати наступні класи: TRX, боксу, йоги, функціонального тренінгу, розтяжок, а також кроссфита.

Крім корисних тренувань, ви зможете також відвідати БШ BAR – це здорове місце, де немає місця цукру. Сюди ви можете забігти на сніданок, пізній сніданок, обід, рання вечеря і навіть пізню вечерю.

ЕБШ представлений у Києві та Одесі трьома фітнес-центрами: вул. Воздвиженська, 38 (Київ), вул. Генуезька, 5 і Аркадія, Траса Здоров'я (Одеса). Зручні години роботи з 7:00-22:30 дозволяють відвідувати зал в неробочий час.

Рекомендована тренування: Tabata Workout

Швидко, інтенсивно і продуктивно – це Tabata Тренування у фітнес-залі Ebsh. Клас для тих, у кого мало часу, але тренування пропускати не хочеться. Суть занять полягає в інтервальних навантажень: робота м'язів змінюється відпочинком. За рахунок цього активно спалюються калорії, а також розвивається координація. Такі 30-хвилинні тренування приводять в тонус весь організм.

Переваги тренування табата:

 • Спалюється жир швидше. Дослідження показали, що воно змушує витрачати близько 15 ккал в хвилину — це відмінний показник для тих, хто хоче схуднути. Для порівняння: 60 хвилин спокійного бігу (8 км/год) спалює тільки 9 калорій.
 • Збільшується аеробна та анаеробна витривалість. Розвиток різних видів витривалості поліпшить ваші показники у будь-якому спорті і стане в нагоді в повсякденному житті. Вам буде легше підніматися по сходах, переносити важкі речі і виконувати подібні побутові завдання.
 • Витрачатися мінімум часу. Навіть самий зайнята людина може знайти трохи часу для розігріву і, наприклад, 4-хвилинної табаты.

Smartass

У Smartass тренування проводяться в особливій атмосфері: темні зали, динамічний світ, який взаємодіє з музикою і професійний тренер. Все це змусить показувати максимальний результат і отримувати справжнє задоволення від тренування. Тут є класи TRX, йоги, розтяжки, боксу, а також різноманітні авторські програми. Всі вони швидко приведуть ваше тіло в норму і підготують до весни.

Існує також закрита зона для членів клубу. Так, клієнти, що купили максимальний пакет тренувань, запрошуються в закриту зону, де можна просто посидіти і попрацювати в спокійній обстановці. Надалі будуть проводитися ще цікаві зустрічі, лекції та семінари.

Оплатити і забронювати заняття (від 350 грн. за 1 заняття) можна на сайті або в додатку. В оплату входять рушники, боксерські рукавиці та багато іншого. Можете також зробити передзамовлення протеїнових шейків, придбати якісну косметику. Вода в залі безкоштовно.

Smartass перебувати в Києві на вул. Жилянська, 41а. Працює зал з 7:00-23:00, що підходить для ранніх і дуже роздних тренувань. Ідеально для зайнятих людей.

Рекомендована тренування: Yoga Fit

Клас Yoga Fit в Smartass створена спеціально для людей, які хочуть розвивати в собі концентрацію, а також гнучкість і баланс. Завдяки особливій атмосфері, ви зможете розслабитися і сконцентруватися на собі і своїх емоціях.

Переваги занять йогою:

 • Кращий сон. Відсутність хорошого сну – прямий шлях до передчасного старіння не тільки шкіри, але і всього організму. Займаючись йогою пару раз в тиждень, ви позбудетеся від безсоння.
 • Знизитися рівень стресу. Заняття йогою допомагають навчитися розслаблятися. Ці навички допомагають не підпускати до себе стрес, і не тільки під час занять. Якщо вдасться знайти тренера, який викладе уроки медитації, то цей навик точно врятує від стресу, і від його наслідків.
 • Покращитися м'язовий тонус. Крім схуднення, ви отримаєте найкращий силует фігури. У цьому допоможе навантаження на м'язи, яку надає йога. Заняття допоможуть вам побудувати своєрідний м'язовий корсет, привівши в тонус існуючі м'язи і пропрацювавши нові.

СrossfitВanda

CrossfitBanda – це афілійовані кроссфіт-зали в Україні. Тут ви знайдете авторські програми, лабораторію функціонального та медичного тестування.

Ви зможете відвідати заняття з кроссфиту, тренування з важкої або легкої атлетики, гімнастики, греблю, і навіть призвести до зали дітей (є різноманітні секції). Крім того, часто проходять змагання та майстер-класи, де кожен любитель спорту зможе дізнатися щось нове.

Вхід в зал з клубними картками, вартість яких починається від 998 грн за 1 місяць. Крім того, можна найняти особистого тренера: 350, 450, 550, 650 грн. залежно від тренера.

У Києві представлена 5-ма залами: Поділ (вул. Глибочицька, 44), Арена (Новопечерський пер., 5), Позняки (вул. Вербицького, 1ж), Васильківська (вул. Васильківська, 30), Оболонь (вул. Маршала Малиновського, 24/10). Час роботи: 7:00-22:00.

Рекомендована тренування: Сrossfit

Спеціальний клас кроссфита в Сrossfitbanda просто створений для поліпшення мобільності. Ви прокачаєте рухливість суглобів, еластичність м'язів і зв'язок, а також розтяжку. Клас буде корисний для всіх атлетів, а особливо для тих, хто хоче поліпшити свою розтяжку і гнучкість, відновитися після травм, і просто поліпшити показники швидкості і сили. Фахівці рекомендують займатися не менше двох разів на тиждень для кращих результатів.

Переваги занять кроссфитом:

 • Допоможе у повсякденному житті. Кроссфіт дуже сильно адаптований під звичайну життя. Після постійних занять ви зможете з легкістю носити важкі сумки з магазину, підійматися по сходах, наздогнати автобус і т. д. Вам буде набагато легше і простіше справлятися з різними навантаженнями.
 • Одночасно розвивається витривалість, сила і координація. У кроссфите від заняття до заняття ваше серце буде зміцнюватися. Також вас не буде мучити задишка, і з часом вас не злякає тривала і важка робота.
 • Покращитися настрій і мотивація. Тренуючись в класі, ви змагаєтеся з такими ж людьми, як і ви. Так, у вас з'являється інтерес, стимул, мотивація зробити все краще, більше і швидше.

Тopstretching

Студії розтяжки Тopstretching — це місця, де ви можете сісти на шпагат, розтягнутися на полотнах в повітрі і збільшити витривалість через петлі TRX. Це простір, де кожен відчує себе як вдома, сформує тіло, поліпшить емоційний стан і відновить душевну рівновагу.

У студії є 4 основних напрямки: Школа Шпагату, Повітряний stretching, функціональний тренінг TRX і бокс. Крім того, є дитяча секція. Всі заняття проводяться в груповому та індивідуальному форматі.

У планах Тopstretching відкриття студій по всьому світу. А поки що зал можна відвідати в Москві, Ростові, Санкт-Петербурзі та Києві.

Зал в Києві перебувати на Спортивній площі, 1 (БЦ Гулівер) і має підземний паркінг (20 грн./година), що дуже зручно, якщо ви ходите в студію в годину-пік.

Рекомендована тренування: TRX suspensive fitness

TRX — це максимально простий механізм, який доступний в залі Тopstretching. Він складається з ременів і петель, які повністю безпечні для хребта. Такими тренуваннями можна займатися навіть в якості реабілітації після травм. Тренажери TRX підійдуть як початківцям, так і досвідченим спортсменам. Завдяки високій ефективності вправ стандартний час тренувань на петлях TRX може бути скорочено до 40-50 хвилин.

Переваги тренувань TRX:

 • Функціональність. Завдяки TRX можна опрацювати різні групи м'язів, у тому числі ті, які рідко задіюються під час стандартних тренувань.
 • Реабілітація. Тренування в петлях TRX можна використовувати і для відновлювальних програм після травм. Крім того, із-за відсутності осьового навантаження на хребет такий тренінг дозволений навіть людям з хворою спиною.
 • Варіативність. Петлі можна підвішувати на різній відстані один від одного і на різній висоті, з'являється можливість впливати на рівень навантаження під час тренування.

Fizmat

Fizmat — це сучасний універсальний простір для тренувань, місце зустрічі однодумців і коммюніті за інтересами. Ви зможете скинути вагу, поліпшити силові показники, стати швидше, спритнішим і гнучкіше.

Відрізняє Fizmat від інших клубів програма Сhallenge, яка включає різні заняття, обмежені за часом. Також тут ви знайдете класи йоги, акробатики, TRX, гімнастики. Ціни занять (від 1990 грн в місяць) будуть кусатися тільки для тих, хто не хоче привести своє тіло у форму швидко і ефективно. Однак ви купуєте не можливість побігати на біговій доріжці, а повноцінне тренування в групі з тренером. Ці заняття багатофункціональні, різноманітні і веселі.

Ще тут є особлива гімнастика, яка не схожа ні на що з того, що ви пробували раніше — Кhadu. Це нішеве напрямок може змінити тіло і ставлення до всього навколо. Гімнастика Khadu — зміцнення і тренування незвичайних зон: очі, обличчя, шия; м'яке вирішення проблем реабілітації.

У Києві є два зали на Б. Васильківська, 100 та Н. Грінченка 2/1, БЦ PROTASOV.

Рекомендована тренування: Acrobatics

Акробатика для новачків в Fizmat — це захоплююча і результативна тренування. Те, що ви не займалися з дитинства, не означає, що трюки за межею можливостей. Ви навчитеся робити стійки на руках, фляки і сальто, а також багато іншого.

Переваги занять акробатикою:

 • Акробатика чудово тренує всі групи м'язів, розвиває силу і витривалість. Робить тіло гнучким.
 • Зміцнює вестибулярний апарат, покращує координацію рухів і орієнтацію в просторі.
 • Акробатика допомагає тримати свою фігуру у прекрасній формі і не дозволяє набрати зайвої ваги. Гарна постава і підтягнутість всього тіла – ось відмінна риса акробатів.

Займайтеся будь-якою фізичною активністю з задоволенням і будьте здорові.

Barre: у чому суть і перевага нового фітнес-напряму
©Haute Living Балет, об'єднаний з фітнесом – як таке можливо? Тим не менш, такий симбіоз існує, і досить успішно набирає все більшу популярність! Barre-тренування
Щоденні можливості занять фітнесом без підходів в спортзал
©jacoblund/IStock Ви не займаєтеся спортом тільки тому, що не можете відвідувати тренажерний зал? Підтримувати тіло в тонусі можна і в домашніх умовах. Сьогодні ми
19 тренувань в парку, з якими ви швидко приведете тіло в порядок
© Nathan Cowley/Pexels Тренування на свіжому повітрі більш ефективна і корисна для організму. Однак не завжди поблизу є спеціально облаштований комплекс для занять
Топ-15 тенденцій фітнесу, які будуть популярними в 2019 році
© jacoblund/iStock Новий рік має принести нам багато нового, в тому числі і в фітнесі. Технології і спорт завжди йшли рука об руку, тому і спостерігається якесь вплив
Що таке фітнес для ледачих і реально з ним схуднути
© jacoblund/iStock Фітнесом для ледачих називають популярні серед жінок велнес клуби. Багато хто скептично ставляться від велнесу, вважаючи це марною тратою грошей, але
7 фітнес-лайфхаков, які підвищують ефективність тренувань
© Wavebreakmedia/IStock Якщо ви хочете завжди виглядати чарівно, то зробіть фітнес своїм стилем життя. Насправді це набагато простіше, ніж ви думаєте. Women Fitness