Щоденні можливості занять фітнесом без підходів в спортзал
16.03.2019 444 0 newsdaily.org.ua

Щоденні можливості занять фітнесом без підходів в спортзал

В закладки

Щоденні можливості занять фітнесом без підходів у спортзал

©jacoblund/IStock

Ви не займаєтеся спортом тільки тому, що не можете відвідувати тренажерний зал? Підтримувати тіло в тонусі можна і в домашніх умовах. Сьогодні ми розповімо вам про щоденних можливості занять фітнесом без підходів у спортзал.

Підніміться по сходах

Відмовтеся від їзди на ліфті на користь підйомів по сходах. Так ви розвинете витривалість і приведете в тонус м'язи ніг.

©spukkato/IStock

Займіться домашніми справами

Займіться садівництвом або проведіть генеральне прибирання в будинку. Це стане хорошою альтернативою повноцінному тренуванні і допоможе вам спалити масу калорій.

Пограйте з дітьми

Якщо у вас є діти, не залишайтеся осторонь, коли вони грають. Приєднаєтеся до їх активним розвагам: потанцюйте, покатайтеся на велосипеді, сходіть на прогулянку, зіграйте в настільний футбол або теніс.

©monkeybusinessimages/IStock

Використовуйте банки в якості обважнювачів

Якщо у вас вдома є банки з консервацією або пляшки з водою, використовувати їх в якості обважнювачів під час домашньої тренування.

Використовуйте стілець в якості опори

Спирайтеся на стілець при виконанні певних вправ, таких як віджимання, випади або присідання.

Використовуйте власний вагу

Якщо ви не відвідуєте спортзал, зробіть ставку на вправи з власною вагою. Вони можуть бути не менш ефективними, ніж вправи зі спорядженням.

©undrey/IStock

Якщо ви все-таки готові трохи витратитися на додатковий інвентар для домашніх тренувань, зверніть увагу на наступні предмети:

  • Гантелі. Купіть гантелі з оптимальним для вас вагою, щоб зміцнити м'язи і швидше досягти результатів від домашніх занять фітнесом.
  • DVD-диск з тренуваннями. Ваша домашня тренування стане ще ефективнішою за допомогою віртуального тренера. Купіть DVD-диск або мобільний додаток з ефективною програмою вправ.
  • Фітбол. Фітбол також може значно поліпшити вашу тренування в домашніх умовах. З його допомогою ви зможете включити в свою програму нові ефективні вправи, які допоможуть розвинути гнучкість і баланс.
  • Гиря. Гирі можна використовувати при виконанні силових вправ для розвитку сили і зміцнення м'язів. Головне – підібрати оптимальний розмір і вага гирі.
  • Скакалка. Скакалка відмінно підійде для виконання кардіотренування, і допоможе вам розвинути швидкість, координацію і витривалість.
  • Еспандер. Еспандер знадобитися вам при виконанні вправ з опором. З його допомогою ви поліпшите роботу м'язів і станете сильніше.
©milanvirijevic/IStock

Пам'ятайте, що заняття спортом не вимагають серйозних матеріальних вкладень. Ви завжди можете знайти можливість зайнятися фітнесом, не відвідуючи тренажерний зал.

Читайте також Як долучити себе до спорту, коли мотивація на рівні нуля

3 простих способи спалювати більше калорій в спорті
©jacoblund/IStock Якщо ви активно займаєтеся спортом, напевно, ваша мета полягає в тому, щоб спалювати максимальну кількість калорій. Спалювання калорій безпосередньо
6 способів тренуватися під час подорожі
© nd3000/IStock Якщо ви знаходитесь на відпочинку, далеко від цивілізації, це не означає, що вам потрібно пропускати тренування. Сьогодні ми розповімо, як підтримувати
Від мала до велика: ідеї занять фітнесом для всієї родини
© GeorgeRudy/IStock Якщо ви є батьком, звичка робити все разом з сім'єю принесе користь як вам, так і вашим дітям. Заняття фітнесом не виняток, тому ми підготували кілька
Разом активніше: чому групові заняття фітнесом можуть бути для вас корисніше
© iStock Коли новачки записуються в спортзал, вони часто не впевнені, що їм робити після того, як переступлять поріг будівлі. Одні намагаються визначитися з тим, які
Як стати стрункішою і худіша, займаючись кардіо вдома
© Martinan/IStock Не вистачає часу на спортзал, але ви відчайдушно прагнете схуднути і привести тіло в тонус? Зверніть увагу на кардіо-вправи, про які ми розповімо
Що таке фітнес для ледачих і реально з ним схуднути
© jacoblund/iStock Фітнесом для ледачих називають популярні серед жінок велнес клуби. Багато хто скептично ставляться від велнесу, вважаючи це марною тратою грошей, але