Разом активніше: чому групові заняття фітнесом можуть бути для вас корисніше
27.03.2019 904 0 newsdaily.org.ua

Разом активніше: чому групові заняття фітнесом можуть бути для вас корисніше

В закладки

Разом активніше: чому групові заняття фітнесом можуть бути для вас корисніше

© iStock

Коли новачки записуються в спортзал, вони часто не впевнені, що їм робити після того, як переступлять поріг будівлі. Одні намагаються визначитися з тим, які вправи виконувати, інші просто не знають, як їх потрібно виконувати. В такому випадку, групове заняття – найкращий вихід. Приєднавшись до групи, ви зможете вибудувати структуру і мотивацію для своїх занять, які приведуть до результату! Але, групові заняття в залі мають ще багато інших переваг, які роблять їх привабливими не тільки для початківців.

Групові заняття ідеальні не тільки для новачків!

  • Мотивація

Мотивовані люди навколо вас під час тренування можуть дати вам серйозне натхнення. Коли ви оточені людьми з подібною метою, займатися стає цікавішим, а може навіть з'явитися легкий спонукальний дух конкуренції.

  • Структура

© shironosov/iStock

Груповий фітнес – відмінний варіант занять без необхідності планування або обмірковування. Кожне заняття має чітку структуру – розминка, збалансовані вправи і заключний етап. Розминка допомагає прискорити серцевий ритм і розслабити суглоби перед більш активними вправами. Ваш тренер допоможе вам розібратися в кожному етапі тренування. «Заминка» — заключний етап тренування – допоможе безпечно привести в норму серцевий ритм і розтягнути м'язи, які були задіяні під час тренування.

Читайте також Що таке функціональний тренінг і чому він може бути корисний вам

  • Правильний приклад

Завдання тренера або інструктора не тільки в тому, щоб показати вправу на прикладі, а й у тому, щоб простежити, чи всі його правильно виконують. Це допомагає уникнути травм і пошкоджень.

  • Різноманітність

© djiledesign/iStock

Кардіо, кікбоксинг, пілатес – списк можна продовжувати довго. Існує багато різновидів групових занять у фітнес-клубах і спортзалах. Різноманітність навантаження протягом тижня допомагає запобігти нудьгу, підтримувати мотивацію і задіяти різні групи м'язів.

  • Низька вірогідність пропуску

Деякі заклади вимагають завчасної запису клієнтів на заняття. Це підвищує шанси регулярно відвідувати заняття без пропусків, адже вам не захочеться втрачати гроші або ж відставати від групи?

  • Веселощі

© kzenon/iStock

Групові заняття фітнесом – це весело, по-іншому і не скажеш! Група однодумців, запальна музика сприяють більш невимушеній тренуванні.

Групові заняття фітнесом підходять майже всім! Головні переваги – невимушеність, підтримка однодумців, а також низька ймовірність пропусків. Дерзайте!

Читайте також Важливе вправа, яка необхідна вам в кожній вашій тренуванні

5 причин, чому вам потрібні групові тренування
Рутина і одноманітність можуть застопорити досягнення запланованих резльтатов. Ситуація може дійти до того, що сама думка про заняття і, тим більше, підготовка до нього
6 помилок людей, які роблять неефективною тренування
© iStock Тренер і фахівець з фітнесу Джина Флоріо з POPSUGAR зізналася, що останнім часом вона все частіше стала звертати увагу на те, як ведуть себе відвідувачі
8 помилок, які ми найчастіше робимо на групових тренуваннях
© JackF/iStock Групові заняття дуже ефективні: у тренера є свій план тренування, він показує вам, як правильно виконувати ті чи інші вправи, ви добре смотивированы, так
Найефективніша тренування для тих, у кого немає мотивації
© vadimguzhva/IStock Іноді сама підготовка до тренування дається важче, ніж сама тренування. Зібратися, взяти волю в кулак і знайти мотивацію – це не так і просто.
Чому варто поміняти спортзал: 9 ознак, коли це точно варто зробити
©UberImages/Istock Зміна спортзалу може бути доцільна у тому разі, якщо вас щось в ньому не влаштовує і заважає тренувань. Якщо ви відвідуєте тренажерний зал на
Що таке фітнес для ледачих і реально з ним схуднути
© jacoblund/iStock Фітнесом для ледачих називають популярні серед жінок велнес клуби. Багато хто скептично ставляться від велнесу, вважаючи це марною тратою грошей, але