Найефективніша тренування для тих, у кого немає мотивації
10.05.2019 590 0 newsdaily.org.ua

Найефективніша тренування для тих, у кого немає мотивації

В закладки

Найефективніша тренування для тих, у кого немає мотивації

© vadimguzhva/IStock

Іноді сама підготовка до тренування дається важче, ніж сама тренування. Зібратися, взяти волю в кулак і знайти мотивацію – це не так і просто. Можливо, ви ніколи не станете тією людиною, яка прокидається раніше і відправляється на пробіжку, але є секрет, як зробити тренування чимось приємним і захоплюючим – спробуйте записатися на групове заняття з фітнесу.

Greatist і сертифікований лікар пояснили, чому цей вид тренування настільки ефективний і допоможе вам взяти себе в руки.

5 причин, чому вам потрібна групова тренування

Вам буде легше дотримуватися плану тренування

© Marco Verch/Flickr

Дослідження показують, що люди, які починають дієту або тренування не поодинці, а з ким-то, з більшою ймовірністю будуть дотримуватися чіткого плану, що в підсумку приведе до досягнення кращих результатів.

Це стосується і вашого оточення. Якщо ви будете спілкуватися з людьми, які ведуть здоровий спосіб життя, ви і самі станете одним з них. Тому абсолютно логічно, що якщо тренування в парі приносить користь, то тренування з 10 або більше людина буде більш ефективною.

Ви будете сильніше підштовхувати себе до мети

Згадайте, як одного разу на роботі шеф дав вам та вашій команді якусь важливу задачу, яку потрібно було зробити в стислі терміни. Ви відразу бралися за роботу, адже адреналін і ступінь відповідальності зашкалювали. На жаль, в фітнесі ми не даємо собі такий же сильний стусан. Але ми намагаємося більше, коли займаємося спортом з групою людей.

Відповідно до одного експерименту, люди, які займалися з тими, кого вони вважали за краще себе (у спорті), збільшували час і інтенсивність тренування на 200%. Всім нам хочеться бути лузерами, тому, надихаючись успіхом інших, ми підштовхуємо себе прагнути до кращого і займатися на одному рівні з іншими.

Ви будете менш напружені

© bruce mars/Pexels

Звичайно, будь-які тренування допомагають позбутися від стресу, але групові заняття, згідно з дослідженнями, покращують не тільки настрій, але і фізичний, розумовий і емоційне здоров'я людини.

Ви будете отримувати більше задоволення від тренування

Ви помічали раніше, що, коли робите що-то з одним, вам це приносить більше радості, ніж тоді, коли ви робите ту ж річ один. Це стосується і тренування. Адже ви можете туди ходити зі своїм другом, знайомим, або завести друзів серед тих, хто ходить на тренування з вами. Така атмосфера благотворно позначиться на вашому настрої, а тренування буде доставляти більше задоволення.

Ви будете жити довше

© KatarzynaBialasiewicz/IStock

Вести здоровий і активний спосіб життя важливо для загального стану здоров'я, поліпшення роботи серця і запобігання різних захворювань (у тому числі інсульту й раку). Але групові заняття мають і додаткова перевага: ви перебуваєте в соціумі, можете спілкуватися, надихатися, радитися з оточуючими людьми і брати з них приклад.

Отже, з чого варто почати?

Знайдіть те, що вам подобається. Ідеальною тренування немає, але є багато таких, які змусять вас поліпшити своє самопочуття, сміятися, веселитися і радіти життю. Дізнайтеся, чи є у вашому місті тренажерні зали, де перше заняття проводиться безкоштовно. Ви заощадите гроші, а також дізнаєтеся, чи підходить вам ця робота чи ні. Пропонуються також знижки для тих, хто приводить з собою на заняття одного. Запитайте у своїх приятелів і друзів, хто хоче приєднатися до вас. Можливо, це буде навіть не одна людина.

Читайте також 8 помилок, які ми найчастіше робимо на групових тренуваннях

Прості лайфхаки для особистісної мотивації щоранку
© vadimguzhva/IStock Ранковий фітнес – це одна з кращих речей, яку ви можете зробити для свого тіла. Але знайти мотивацію для щоденних занять не так вже й просто. Для
5 причин, чому вам потрібні групові тренування
Рутина і одноманітність можуть застопорити досягнення запланованих резльтатов. Ситуація може дійти до того, що сама думка про заняття і, тим більше, підготовка до нього
Як знайти мотивацію для занять спортом: 7 способів підвищення полювання до тренувань
© jelenahinic/iStock Після важкого робочого дня більшості хочеться повернутися додому і розслабитися. Якщо у вас є сім'я, вам потрібно зробити ще купу речей до того, як
9 способів мотивувати себе на спорт без самообману
© C_Scott/Pixabay У кожного з нас є десятки відмовок, щоб не займатися фітнесом. Відсутність часу, втома, занадто високі ціни на абонементи в зал – все це надумані
15 звичок, які варто закохатися на тренуваннях
© vadimguzhva/IStock Ефективність тренувань залежить не тільки від інтенсивності виконання вправ, але і від ваших звичок. Багато новачків допускають серйозні помилки, які
45-хвилинне тренування, яка спалює неймовірно велику кількість калорій
© POPSUGAR Fitness/youtube.com Вважається, що чим важче тренування, тим більше користі вона принесе тілу людини. Але Джастін і Тейлор Норріс, засновники методики