Як знайти мотивацію для занять спортом: 7 способів підвищення полювання до тренувань
14.06.2019 817 0 newsdaily.org.ua

Як знайти мотивацію для занять спортом: 7 способів підвищення полювання до тренувань

В закладки

Як знайти мотивацію для занять спортом: 7 способів підвищення полювання до тренувань

© jelenahinic/iStock

Після важкого робочого дня більшості хочеться повернутися додому і розслабитися. Якщо у вас є сім'я, вам потрібно зробити ще купу речей до того, як піти спати. Де взяти мотивацію до спорту, якщо у вас стільки справ? My Blog fitness pal розповіли про прості способи створити нові звички. Завдяки їм ви досягнете своїх фітнес-цілей і отримаєте бажане схуднення.

Вміст матеріалу

Де взяти мотивацію?

Незважаючи на те, що часу у сучасних людей небагато, це не означає, що його зовсім немає. Ви можете почати змінювати себе і своє тіло, і в цьому ми вам допоможемо.

Починайте з малого

© demaerrei/Stock

Багатьом людям важко займатися спортом, так як вони ставлять перед собою занадто великі цілі. Звичайно, добре бути амбітною людиною. Але коли ви берете на себе занадто багато, це нерідко обертається провалом. Тому для початку ставте маленькі завдання. Виконуючи кожну, ви стаєте більш впевненими в собі і набираєте мотивацію для чогось більшого. Замість того щоб повністю перейти на здорову їжу, почніть з 80% здорової їжі у вашому раціоні.

Інші невеликі цілі:

 • Біг в певному темпі
 • Позбутися від 2 кг
 • Підняття певного робочого ваги
 • Приготування певної кількості страв на тиждень вдома

Винагороджуйте себе

© kasipat/iStock

Як тільки ви досягаєте якоїсь фітнес-цілі, не забувайте балувати себе. Рушайте на одноденну поїздку по улюбленому маршруті. Або купіть новий одяг для тренування, квиток на улюблене шоу. Ваша нагорода повинна бути корисною і нешкідливою. Тобто, якщо ви будете винагороджувати себе порцією морозива, це не принесе користь вашому тілу.

Нагороди роблять заняття спортом ще приємніше. Ви довше зберігати мотивацію і швидше досягаєте цілей.

Зосередьтеся на процесі

©JackF/iStock

Фітнес – це важкий шлях, на якому будуть і злети, і падіння. Це знають не лише новачки, але й олімпійські чемпіони. Якщо ви будете думати лише про своєї мети, вам буде важко її досягти. Тому, що ви будете засмучуватися всякий раз, коли щось не виходить. Не бачачи результатів, ви можете опустити руки і втратити мотивацію.

Але зосередитися на самому процесі. Переконайтеся, що ви тренуєтеся достатньо, їсте правильне кількість здорових страв, отримуєте достатню кількість сну і т. д. Коли ви концентруєтеся на кожному кроці, ваші шанси досягти фінішу набагато вище.

Заведіть фітнес-одного

©jacoblund/IStock

Наявність одного, який вас підтримує у фітнесі, грає важливу роль. Ви можете обговорювати ваші досягнення, підштовхувати ставати краще і не пропускати тренування. Якщо такої людини немає, запишіться на групові заняття або в тренажерний зал, щоб його знайти.

Додайте тренування в розклад

© masterSergeant/IStock

Це займе всього кілька секунд, але це – важливий перший крок, щоб створити нові звички. Додаючи тренування в розклад, ви створюєте собі міні-зобов'язання. В результаті ви будете планувати свій день так, щоб тренування займала в ньому важливе місце. Це полегшить вам виконання фітнес-цілей і зробить вас більш організованим людиною.

Змініть своє ставлення до себе та фітнесу

© darkbird77/IStock

Те, що ви говорите, має більше значення, ніж ви думаєте.

Відмовтеся від таких формулювань:

 • Я не можу цього зробити
 • Я в цьому несилен/несильно
 • Це занадто складно
 • Я ніколи не досягну своїх цілей

Ці фрази можуть погіршити ваші результати і стати реальністю. Будьте обережні з тим, що говорите і думаєте. І спробуйте використовувати більш позитивні твердження:

 • Я можу зробити це
 • Я зробити все від мене залежне, щоб стати краще в фітнесі
 • З кожним разом стає все легше і простіше
 • Я досягну своїх цілей

Змініть свої думки, і ви зміните свої результати.

Ретельна підготовка

© gpointstudio/iStock

Абсолютно нормально почувати себе втомленим і невмотивованим після роботи. Ви повертаєтеся додому, збираєте сумку для тренування, переодягаєтеся і йдете в зал. Але зробіть все простіше: зберіть сумку заздалегідь і візьміть її на роботу. Після роботи не потрібно буде їхати додому, ви зробите це після тренування.

Якщо ви хочете бігати підтюпцем перед роботою, покладіть біля ліжка, все необхідне. Вранці ви швидко одягнете костюм і підете на пробіжку. Ці дрібниці позбавлять вас від витрати додаткових зусиль. Вони лише здаються малозначущими. Але насправді вони можуть позбавити мотивації будь-якої людини.

Поради з підтримання мотивації в заняттях спортом
©FS-Stock/iStock Багато людей починають займатися спортом, але незабаром кидають цю ідею з-за ліні і небажання чекати перших успіхів. Mayoclinic розповідає, як не
Прості лайфхаки для особистісної мотивації щоранку
© vadimguzhva/IStock Ранковий фітнес – це одна з кращих речей, яку ви можете зробити для свого тіла. Але знайти мотивацію для щоденних занять не так вже й просто. Для
Схуднення без особливих зусиль: як більше ходити і рухатися на вихідних
© DGLimages/IStock Під час свят родина і друзі мають пріоритет, і тренування легко відсунути на другий план. Однак замість того, щоб дозволити вашим фітнес-цілям і
6 способів успішної мотивації в залі для людей з великою вагою
© Pexels Часто людям з великою вагою складно підтримувати правильний настрій і зберігати мотивацію під час занять спортом, тому що для них кожна вправа вимагає великих
15 фітнес пристроїв, з якими ви точно не пропустите тренування
© Milkos/IStock Бувають дні, коли займатися спортом зовсім не хочеться і рівень мотивації прагне до нуля. Однак, є маса способів підвищити свою продуктивність, і один з
6 способів знову отримувати радість від спорту
© demaerre/iStock На початку занять фітнесом ми не відчуваємо жодних проблем з мотивацією, але через кілька тижнів тренування перетворюються на справжню муку. Системна