Прості лайфхаки для особистісної мотивації щоранку
23.03.2019 613 0 newsdaily.org.ua

Прості лайфхаки для особистісної мотивації щоранку

В закладки

Прості лайфхаки для особистісної мотивації кожне ранок

© vadimguzhva/IStock

Ранковий фітнес – це одна з кращих речей, яку ви можете зробити для свого тіла. Але знайти мотивацію для щоденних занять не так вже й просто. Для початку вам доведеться встати з ліжка трохи раніше, ніж зазвичай. Спробуйте почати з завтрашнього ранку. Ось кілька порад, які допоможуть вам перетворити ранкові тренування в гарну звичку.

1. Не поспішайте

© fizkes/IStock

Не варто приступати до тренування відразу ж після пробудження. Вашому організму потрібно трохи часу, щоб прийти в себе. Почніть з кавою і легкого сніданку. До вправ краще приступити через 20 хвилин. Обов'язково надіньте свою спортивну форму. Це привчить до дисципліни і допоможе виробити звичку.

2. Не робіть тренування занадто складною

© Deagreez/IStock

У ті дні, коли ви прокидаєтеся в гарному настрої, тренування пройде успішно. Але врахуйте, що будуть і інші дні, коли мотивація повністю відсутній. Саме тому ваша тренування не повинна бути занадто складною. Підберіть такий набір вправ, який зможете виконати за будь-яких обставин.

3. Не забувайте про тренування

© Bojan89/IStock

Якщо ви пропустите тренування, то створите поганий прецедент, які обов'язково повториться. Щоб уникнути цього, варто встановити на свій смартфон одне з численних додатків, яке буде нагадувати про необхідність працювати. Це один з кращих способів зберегти мотивацію.

4. Підготуйте план Б

© fizkes/IStock

У будь-який момент можуть з'явитися обставини, які зроблять виконання звичних вправ неможливим. Наприклад, раптово може проявиться біль у спині. Таке дійсно трапляється, тому ви повинні заготовити для себе альтернативний комплекс вправ без навантаження на хребет. Ніякі обставини не повинні змусити вас пропустити тренування, оскільки це повністю знищить мотивацію.

Читайте також: 7 порад, які допоможуть зробити ранкові тренування приємніше

8-хвилинне тренування, яку важливо виконувати щоранку
© vadimguzhva/IStock Правильне ранок починається не з кави, а з інтенсивного тренування, здатної привести м'язи в тонус і налаштувати вас на продуктивний день. Сьогодні
Експерт поділився 7 радами, які спростять ранкові тренування
© torwai/IStock Більшість людей негативно ставляться до тренуванні зранку. Разом з тим із-за завантаженого графіка не у багатьох буде час на спорт. Так коли їм займатися?
5 причин, чому ви прокидаєтеся серед ночі
5 причин, чому ви прокидаєтеся серед ночі
5 причин, чому ви прокидаєтеся серед ночі
06.06.19 Поради про саморозвиток
©OcusFocus/IStock Ви прокидаєтеся серед ночі знову і знову, і це заважає вам насолоджуватися повноцінним сном? Сьогодні ми розповімо про причини, які змушують вас
5 способів перетворити спорт в звичку
©gorodenkoff/IStock Ви давно знаєте, що фізична активність допоможе вам прожити здорове, щасливе і довге життя, але так досі і не приступили до тренувань? Годі вагатись!
20 активних звичок, які спонукають вас почати ранок енергійно
© Fitness Reloaded У всіх нас різні біоритми. Але, погодьтеся, почавши день рано вранці, ви зможете встигнути набагато більше. Ви, ймовірно, чули звичайні поради та
7 порад, які допоможуть зробити ранкові тренування приємніше
©GeorgeRudy/IStock Для багатьох людей тренування з самого ранку здаються нездійсненним завданням. Однак, саме ранкові тренування дають найкращий результат і заряджають