15 звичок, які варто закохатися на тренуваннях
22.06.2019 358 0 newsdaily.org.ua

15 звичок, які варто закохатися на тренуваннях

В закладки

15 звичок, які варто закохатися на тренуваннях

© vadimguzhva/IStock

Ефективність тренувань залежить не тільки від інтенсивності виконання вправ, але і від ваших звичок. Багато новачків допускають серйозні помилки, які не дозволяють досягти бажаних результатів. Ви повинні виробити корисні звички, які зроблять тренування більш простими, безпечними і результативними.

1. Полюбіть силові вправи

Силові вправи обов'язково повинні стати частиною ваших тренувань. Вони прискорюють метаболізм, допомагають збільшити м'язову масу і позитивно позначаються на загальному стані організму.

© LuckyBusiness/IStock

2. Пийте більше води

Інтенсивні тренування можуть призвести до зневоднення організму, тому уважно стежте за своєю гідратацією. Ніколи не приходьте в зал без пляшки з водою.

3. Чергуйте вправи

Не варто зосереджуватися на якомусь одному виді фітнесу. Ваші м'язи потребують різних типах навантаження, тому не обмежуйтеся тільки тренажерним залом. Здійснюйте пробіжки, катайтеся на велосипеді, займіться йогою і відвідуйте басейн.

4. Відпочивайте

Багато новачків тренуються без вихідних, щоб негайно домогтися помітних результатів. Це величезна помилка, оскільки ваші м'язи потребують відпочинку. Тренуйтеся не більше 5-6 днів в тиждень, щоб не зіткнутися з виснаженням.

© ASIFE/IStock

5. Задавайте питання

Більшість спортивних травм пов'язано з неправильним виконанням вправ. Сплатіть послуги тренера, щоб поліпшити свою техніку. Це убезпечить вас від багатьох неприємностей в майбутньому.

6. Інвестуйте в якісне взуття

Неякісне взуття є однією з головних причин травм у бігунів. У вас повинні бути, принаймні, 2 пари хороших кросівок для пробіжок.

7. Харчуйтеся після тренувань

Протягом 30 хвилин після інтенсивного тренування ви повинні поповнити запас вуглеводів і білків. Для цих цілей відмінно підходять фрукти і знежирене шоколадне молоко.

©Moussa81/iStock

Читайте також: 13 трюків для поліпшення тренування

8. Беріть участь в групових тренуваннях

Поодинокі тренування – це добре, але дослідження показують, що групові заняття є більш ефективними. Запишіться в яку-небудь групу, щоб перевірити свої здібності і підвищити мотивацію.

9. Виконуйте розтяжки

Ви повинні робити розтяжки не тільки до тренування, але і після неї. Це допоможе вашим м'язам розслабитися і сприятиме їх швидкому зростанню. Приділяйте розтяжок не менше 5 хвилин.

10. Складіть розклад

Тренування повинні бути відзначені у вашому календарі тим же кольором, що і важливі зустрічі. Це підвищить вашу мотивацію і зменшить імовірність незапланованих пропусків занять.

© masterSergeant/IStock

11. Прислухайтеся до свого тіла

Інтенсивна тренування при поганому самопочутті може спровокувати серйозні проблеми зі здоров'ям. Навчіться розрізняти сигнали свого організму, але не плутайте їх з звичайною лінню.

12. Інвестуйте в якісний одяг

Хороша спортивна екіпіровка дозволить вам відчувати себе більш впевнено. Це позитивно позначиться на мотивації. Але врахуйте, що спортивна форма має відповідати виду ваших тренувань.

13. Не забувайте про поставу

Приділяйте достатньо часу своїй поставі. Для цього можна записатися в клас з йоги або пілатесу. Відвідуйте такі заняття не рідше, ніж раз на тиждень.

© jentakespictures/iStock

14. Залучайте друзів

Ви будете більш мотивованими, якщо почнете тренуватися в компанії друзів. Запропонуйте їм зробити спільну пробіжку або відвідати тренажерний зал.

15. Веселіться

Тренування повинні приносити позитивні емоції. Ви можете записатися в клас з танців або спробувати зайнятися ігровими видами спорту. Також не забудьте скласти власний плейлист, який буде мотивувати вас.

Читайте також: 20 пісень, які надихнуть вас на інтенсивне тренування

Скільки потрібно тренуватися, щоб наростити бажану м'язову масу
© dima_sidelnikov/IStock Силові тренування дуже важливі, чи хочете ви схуднути або просто відчувати себе сильніше і краще. Сертифікований тренер Меган Ренчер розповіла
Як найбільш ефективно спалювати жир на тренуваннях
© Victor Freitas/Pexels Якщо кращий спосіб жіросжіганія – не кардіо і дієта? Силові тренування не поступаються кардіо в ефективності створення підтягнутого тіла. Принципи
Як тренуватися, щоб тіло омолодилось на клітинному рівні
©vadimguzhva/iStock З віком властивості нашого тіла змінюються, м'язів стає менше, жиру більше, оскільки менша кількість м'язової тканини споживає менше енергії, а
Як вибрати правильний робочий вагу в спортзалі для кращого результату
© Bojan89/IStock Тренування з вагою не тільки роблять тіло більш рельєфним, але і сприяють схудненню. Справа в тому, що регулярна силова робота прискорює обмін речовин і
13 трюків для поліпшення тренування
©jacoblund/IStock Якщо ваші тренування стали занадто нудними й передбачуваними, необхідно внести в них трохи різноманітності. Сьогодні ми розповімо вам, як поліпшити свої
4 кроки на шляху до стрункого тіла
© Milkos/iStock Знайти ідеальні параметри за короткий проміжок часу не так вже й легко. Але дотримуючись правильних рекомендацій ви зможете домогтися потрібних