13 трюків для поліпшення тренування
08.06.2019 351 0 newsdaily.org.ua

13 трюків для поліпшення тренування

В закладки

13 трюків для поліпшення тренування

©jacoblund/IStock

Якщо ваші тренування стали занадто нудними й передбачуваними, необхідно внести в них трохи різноманітності. Сьогодні ми розповімо вам, як поліпшити свої заняття спортом для досягнення максимальних результатів.

Стежте за часом

Чи знаєте ви, що короткі, але інтенсивні тренування дають більше результату, ніж довгі і монотонні? Стежте за часом, даючи себе 60-секундний відпочинок після кожного підходу вправ. Не забувайте пити воду в перервах, щоб підтримувати гидрацию організму.

Поєднуйте силові тренування і кардіо

Не варто розділяти такі напрямки, як силові і кардіо-тренування. Вони відмінно працюють в тандемі і дають чудовий результат. Додайте до своїх силових вправ стрибки на скакалці або інтервальний біг, щоб поліпшити метаболізм і розвинути витривалість.

©jacoblund/IStock

Слідкуйте за технікою виконання вправ

Правильна техніка виконання вправ – запорука вашого успіху у фітнесі. Один невірний рух може звести нанівець всі ваші старання. Виконуючи певну вправу, постарайтеся затримуватися у фінальній позі на кілька секунд, щоб зміцнити м'язи і відточити техніку.

Змініть тренажери на обважнювачі

Замість того, щоб займатися на тренажерах, продовжуйте виконувати свою силове тренування, додавши обважнювачі до кожної вправи. Такий підхід може виявитися набагато більш ефективним.

© LuckyBusiness/IStock

Тренуйте баланс

Включіть в своє тренування вправи, спрямовані на розвиток балансу і координації. Таким чином ви різноманітите своє план тренувань і досягнете найкращого ефекту від кожної вправи.

Збільшуйте свої вправи

Спробуйте виконувати віджимання на одній руці або присідання на одній нозі. Зробіть 10 повторень на кожну сторону. Так ви ускладните звичні вам вправи і отримаєте від них більше користі.

© jacoblund/IStock

Виконуйте супер-інтенсивні вправи

Віддавайте перевагу швидким, супер-інтенсивних вправ, замість повільних і утомливих. Статистика показує, що швидкісні тренування в посиленому темпі дають найкращий результат.

Додайте опір

Досягти висот у фітнесі вам також допоможуть вправи з опором. Це може бути складно, але в результаті ви зумієте опрацювати всі групи м'язів і позбавитися від зайвої ваги. Виконуйте від 10 до 15 повторень кожної вправи, а також додавайте обважнювачі по мірі покращення своєї фізичної підготовки.

© jacoblund/IStock

Виконуйте вправи послідовно

Складіть для себе ланцюжок вправ і виконуйте її в точній послідовності. Робіть 60-секундні паузи між вправами. Ваша тренування повинна бути цілісною і ефективною.

Не забувайте відпочивати

Пам'ятайте, що вашим м'язам потрібен час на відновлення. Якщо ви будете зловживати тренуваннями, зростання м'язової маси може сповільнитися. Для відновлення вам необхідний здоровий сон і перерви між заняттями спортом.

© jacoblund/IStock

Заведіть блокнот

Записуйте в блокнот всі вправи, які ви виконуйте під час тренування, кількість підходів і вагу, який ви використовуєте в якості обважнювача. Так ви зможете відстежувати свій прогрес і рухатися до нових досягнень.

Знайдіть партнера з фітнесу

Дослідження показують, що люди, які займаються спортом в парі, досягають великих результатів, ніж ті, хто тренується в поодинці. Спробуйте ходити в спортзал разом зі своєю подругою, мамою, чоловіком/дружиною і т. д. Так ви зможете мотивувати і підтримувати один одного.

© Yobro10/IStock

Поділіться своїми цілями і результатами з оточуючими

Пост в соціальних мережах про ваші цілі та досягнення у фітнесі, напевно, приверне масу уваги і подарує вам заряд мотивації. Не бійтеся ділитися із людьми тим, як ви працюєте над собою. Можливо, саме так ви знайдете однодумців і заручитися необхідною підтримкою.

Скористайтеся наведеними вище порадами, щоб підвищити ефективність своїх тренувань і досягти бажаних висот у спорті.

Як найбільш ефективно спалювати жир на тренуваннях
© Victor Freitas/Pexels Якщо кращий спосіб жіросжіганія – не кардіо і дієта? Силові тренування не поступаються кардіо в ефективності створення підтягнутого тіла. Принципи
3 причини, чому ніяк не виходить накачати прес
©Bojan89/IStock Якщо ви рішуче налаштовані на набуття сталевого преса і яскраво-виражених кубиків, але інтенсивні тренування не дають результату, ймовірно, ви здійснюєте
Тренування, яке допоможе сповільнити старіння
© GeorgeRudy/IStock Високоінтенсивні інтервальні тренування (HIIT) — чи не ключові останнім часом. Наукові дослідження стверджують, що короткі інтенсивні сети вправ у
Часті помилки дівчат у фітнесі після 30 років
©jacoblund/IStock З віком більшість жінок починають активно боротися з недоліками фігури і приводити свої тіла в форму. Однак, для досягнення найкращих результатів у
15 звичок, які варто закохатися на тренуваннях
© vadimguzhva/IStock Ефективність тренувань залежить не тільки від інтенсивності виконання вправ, але і від ваших звичок. Багато новачків допускають серйозні помилки, які
4 вправи, які не підходять для схуднення
©jacoblund/IStock Думаєте, що будь-які фізичні навантаження однаково ефективні, коли справа стосується схуднення? Аж ніяк. Сьогодні ми розповімо вам про вправах, які