Скільки потрібно тренуватися, щоб наростити бажану м'язову масу
29.04.2019 852 0 newsdaily.org.ua

Скільки потрібно тренуватися, щоб наростити бажану м'язову масу

В закладки

Скільки потрібно тренуватися, щоб наростити бажану м'язову масу

© dima_sidelnikov/IStock

Силові тренування дуже важливі, чи хочете ви схуднути або просто відчувати себе сильніше і краще. Сертифікований тренер Меган Ренчер розповіла Popsugar, скільки потрібно тренуватися, щоб наростити м'язову масу. Якщо ви будете слідувати її порад, то зможете отримати бажану фігуру набагато швидше.

Вміст матеріалу

Скільки потрібно тренуватися, щоб наростити м'язову масу?

Силові тренування допомагають захистити ваші кістки і підтримувати м'язову масу, яка схильна зменшуватися з віком. Силові тренування також допомагають з втратою ваги, тому що чим більше у вас м'язів, тим більше калорій ви спалюєте протягом дня. Тим не менш, ви можете задатися питанням, як часто вам потрібно тренуватися, щоб наростити м'язи.

Кількість тренувань

© shironosov/IStock

Меган радить новачкам влаштовувати силові тренування 2-3 рази в тиждень з перервою не менше одного дня. Коли ви працюєте всього кілька разів на тиждень, найкраще зосередитися на вправах, які впливають на всі основні групи м'язів.

Потім ви можете збільшити кількість тренувань: і тоді чергуйте вправи для верхньої та нижньої частини тіла. Це дає кожній конкретній групі м'язів можливість відновитися і відпочити. Це також допоможе запобігти вигоряння. До того ж, тренування буде різноманітною, і ви не занудьгуєте.

Ви можете спробувати розбити силові тренування наступним чином:

  • Понеділок: груди і трицепс
  • Вівторок: підколінні сухожилля і сідниці
  • Середа: спина і біцепс
  • Четвер: плечі і прес
  • П'ятниця: ноги
  • Субота і неділя: активне відновлення

Коли буде результат?

© gpointstudio/iStock

Скільки часу може знадобитися, щоб побачити результати програми силових тренувань? Меган вважає, що це індивідуально: швидкість результатів варіюється від людини до людини. Кожне тіло буде по-різному реагувати на певні тренування. Тому важко сказати, як скоро ви побачите видимі результати, але вам не знадобиться багато часу, щоб відчути переваги.

При регулярних тренуваннях на восьмому тижні, можливо, ви почнете помічати, що тіло змінюється. Ваш прогрес також залежить від харчування. Їжте збалансовану їжу, збільшивши споживання білка, і тоді результат не змусить себе довго чекати.

7 варіантів сніданків для тих, хто бажає набрати м'язову масу
Якщо ви хочете набрати м'язову масу, звичайно ж, самих походів в зал недостатньо. Важливий пункт — це харчування. Саме для тих, хто хоче наростити м'язи, ми підготували
Як наростити м'язову масу: 4 випробуваних і перевірених способу
© Micah Boerma/Pexels Ви знаєте приказку «менше означає більше»? Ця фраза відноситься і до нарощування м'язів. Необережний набір ваги і надмірне навантаження можуть стати
Чому занадто багато кардіотренувань негативно впливають на м'язову масу і схуднення
© Wand_Prapan/iStock Коли справа доходить до фізичних вправ, немає кращого способу втратити жир, ніж кардіотренування. Але чи так це насправді? Popsugar розповідають, як
Поради щодо отримання максимальної користі від тренування
Як відомо, фізичні вправи корисні для всіх: вони допомагають скинути вагу, наростити м'язову масу, стати сильніше, зменшити стрес, поліпшити здоров'я і підвищити енергію.
5 калорійних продуктів, які нарощують м'язову масу
© Pixabay Багато людей, які мріють набрати м язову масу, споживають недостатньо їжі, тому їх тіла змінюються дуже повільно. Чим менше ваша вага, тім менше їжі ви можете
2 універсальних протеїнових коктейлю з приготуванням на дому
© Wavebreakmedia/iStock Протеїнові коктейлі корисні не тільки тим, хто прагне наростити м'язову масу, але і тим, хто просто піклується про своє здоров'я і фігуру.