Відомий 10-хвилинний комплекс з Сінді Кроуфорд для ідеального тіла
07.03.2019 618 0 newsdaily.org.ua

Відомий 10-хвилинний комплекс з Сінді Кроуфорд для ідеального тіла

В закладки

Відомий 10-хвилинний комплекс з Сінді Кроуфорд для ідеального тіла

© fw-daily.com

Всі хочуть мати струнке і привабливе тіло. Для цього потрібно дотримуватися дієти, а також приділяти час фізичних навантажень. Виділити час для повноцінної годинного тренування можуть не всі. Відмінним рішенням у подібній ситуації стане використання програми від відомої супермоделі Сінді Кроуфорд «Ідеальне тіло за 10 хвилин».

Зараз Сінді більше 50-ти років, але параметри її фігури в молодості і зараз майже нічим не відрізняються. Її обличчя було окрасою самих популярних видань, вона спробувала себе у ролі ведучої і актриси, але найбільшу популярність їй принесли відео уроки по фітнесу. У них знаменитість розповідає і показує, як організувати ефективну тренування в домашніх умовах.

© fitnessi.ru

Комплекс вправ

Для підтримки тіла у формі достатньо виконувати зарядку для схуднення за програмою «Ідеальне тіло». 10-хвилинна гімнастика включає в себе наступний комплекс вправ:

Присідання пліє

© Pinterest

Стати рівно, руки складіть на грудях або витягніть перед собою, ноги на відстані 50-60 см, шкарпетки дивляться в сторони. Потрібно присідати до моменту, поки стегна не будуть паралельні підлозі. Потім повільно піднятися в початкове положення. Повторіть вправу 10 разів.

Випади

© monkeybusinessimages/IStock

Виконайте рух 10 разів на кожну ногу. Почніть з положення стоячи, ноги на ширині плечей. Робіть крок і одночасно присідайте. Коли в коліні буде прямий кут, рухайтеся у зворотний бік. Стежте, щоб носок і коліно знаходилися на одній лінії. Рухатися потрібно в певному ритмі. Щоб полегшити завдання тренуйтеся під рахунок на 4.

Поза кішки

© jentakespictures/IStock

Станьте на коліна, і плавно прогніть спину вниз. Прес при цьому напружте. Повторіть 10 разів. Выгибайтесь на видиху, розслабляйтеся під час вдиху.

Скручування

© freepik.es

Лягайте на підлогу, руки заведіть за голову, ноги зігніть, зробіть акцент на п'яти. Повільно підніміть верхню частину тулуба від підлоги, фиксируйтесь у верхній точці і повертайтеся назад. Повторіть 20 разів.

Вправа на нижній прес

© Bahrain Personal Fitness/Flickr

Ця вправа також виконується 20 разів. Лягайте на підлогу і прийміть вихідне положення, як при скручуванні. Відривати від підлоги потрібно таз так, щоб одночасно напружити м'язи живота і сідниць.

Віджимання з широкою постановкою рук

© Antonio_Diaz/IStock

Прийміть положення упору лежачи. Долоні розмістіть ширше рівня плечей. Зігніть лікті і опустіть тіло вниз, розгинайте руки і піднімайте тіло вгору. Виконайте 20 повторень.

«Вузькі» віджимання

© fizkes/IStock

Вправа аналогічно попередньому, тільки відстань між долонями має бути вже, ніж ширина плечей. Повторіть 20 разів.

Вправа для сідниць

© fizkes/IStock

Лягайте на підлогу, ноги зігніть і поставте ступні максимально близько до сідниць. Руки витягніть уздовж корпусу. Відірвіть сідниці від підлоги і виконайте похитування вгору і вниз 20 разів.

Завершення тренування легкої розтяжкою, щоб закріпити результат.

6 кардіотренувань, на яких не потрібно бігати
© Hi-Photo/IStock Як відомо, біг є найбільш популярним видом кардіотренування, однак не найефективнішим. Сьогодні ми розповімо вам про типи фізичних навантажень, якими
Натуральна краса в моді: фото зірок без гриму
©jiraygroup.com На червоних доріжках знаменитості завжди виглядають бездоганно, проте фото зірок без гриму можуть здивувати їх фанатів. Сьогодні ми покажемо вам, як
Дізнайтеся, які види тренувань спалюють найбільше калорій
© jacoblund/IStock В умовах постійної зайнятості виділити час на тренування не завжди легко, ось чому багато людей задаються питанням, які ж вправи спалюють найбільше
Як самостійно накачати божественний прес
© Nikolas_jkd/iStock Струнке тіло з рельєфним животиком – про таке багато дівчат мріють не тільки перед початком пляжного сезону. А мрія ця, між іншим, цілком
Типи жіночої фігури, які були ідеалами останні 100 років
Простеживши за змінами еталонів жіночої зовнішності в останні 100 років, можна встановити зв'язок між ідеальною фігурою і тим, що відбувалося в світі. Редакція SUPER.UA
25 секретів стрункої фігури знаменитих красунь
Думаєте, сучасні зірки витрачають багато сил на власну зовнішність? Ви просто ще не знаєте, на які хитрощі і жертви вони йдуть в гонитві за красивим тілом. Так, Elle