6 кардіотренувань, на яких не потрібно бігати
28.05.2019 415 0 newsdaily.org.ua

6 кардіотренувань, на яких не потрібно бігати

В закладки

6 кардіотренувань, на яких не потрібно бігати

© Hi-Photo/IStock

Як відомо, біг є найбільш популярним видом кардіотренування, однак не найефективнішим. Сьогодні ми розповімо вам про типи фізичних навантажень, якими можна замінити біг, щоб домогтися найкращих результатів у спорті.

Стрибки зі скакалкою

Це може здатися простою вправою, але варто вам зробити 100 стрибків і ви відчуєте кожен м'яз свого тіла. Стрибки зі скакалкою відмінно розвивають витривалість і швидкість, а також дозволяють спалювати максимум калорій.

© bokan76/IStock

HIIT

Тренування-HIIT – це високоінтенсивна, інтервальне тренування, що являє собою комбінацію силових і кардіо вправ з послідовним чергуванням максимальних, середніх і помірних рівнів навантажень. Таке тренування здатна спалити ще більше калорій, ніж біг.

Пліометріка

Пліометричні тренування засновані на швидкісних стрибкових вправах і спрямовані на розвиток швидкості, витривалості, координації та вибухової сили. Такі вправи здатні швидко привести в тонус всі групи м'язів.

©jacoblund/IStock

Степпер

Тренажер-степпер імітує сходи, сходження по якій спалює багато калорій і дозволяє відмінно опрацювати нижню частину тіла. За допомогою даного тренажера ви можете підніматися і спускатися вниз по сходах, регулюючи рівень навантаження.

Велотренажер

Тренування на велотренажері є відмінною альтернативою бігу. Крім того, це набагато ефективніше і складніше, тому користі від велотренажера ви отримаєте ще більше. Таке тренування благотворно впливає не тільки на тіло, але і на роботу серцево-судинної системи.

©UberImages/IStock

Гребля

Веслування на байдарках і каное дуже корисна для роботи серцево-судинної системи та легенів, крім того, цей вид спорту допомагає опрацювати практично всі групи м'язів, особливо руки, плечі і спину.

Зверніть увагу на перераховані вище види тренувань і спробуйте замінити ними звичні пробіжки.

На раз-два: як стрибки зі скакалкою допоможуть замінити походи в спортзал
© lzf/iStock Стрибки на скакалці допомагають розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну і дихальну системи, поліпшити кровообіг і доставку кисню м'язам і шкірі.
6 тренувань, які спалюють до 1000 калорій
©Wavebreakmedia/IStock Чим вище інтенсивність ваших вправ, тим більше калорій і жирової маси ви зумієте спалити. Сьогодні ми розповімо вам про найкращих високоінтенсивних
Чому занадто багато кардіотренувань негативно впливають на м'язову масу і схуднення
© Wand_Prapan/iStock Коли справа доходить до фізичних вправ, немає кращого способу втратити жир, ніж кардіотренування. Але чи так це насправді? Popsugar розповідають, як
Варіанти кардіотренування для тих, хто не може бігати
©torwai/IStock Бігуни – це особлива категорія людей, яка весь час прагне до самовдосконалення: вони збільшують дистанцію, швидкість бігу, роблять все, щоб тримати своє
Легкі вправи на скакалці, якщо потрібно скинути вагу
© Hans/Pixabay Будь-який спортсмен вам скаже, що в його розминці є хоч одна вправа зі скакалкою. Ми підготували кілька деякі з них для вас, які також допоможуть скинути
Дивовижні тренування на відкритому повітрі, які дістануться вам абсолютно безкоштовно
©m-imagephotography/iStock Багато хто думає, що заняття спортом вимагають великих фінансових вкладень, однак, ніхто не відміняв тренування на свіжому повітрі, за які не