Як наростити м'язову масу: 4 випробуваних і перевірених способу
13.03.2019 608 0 newsdaily.org.ua

Як наростити м'язову масу: 4 випробуваних і перевірених способу

В закладки

Як наростити м'язову масу: 4 випробуваних і перевірених способу

© Micah Boerma/Pexels

Ви знаєте приказку «менше означає більше»? Ця фраза відноситься і до нарощування м'язів. Необережний набір ваги і надмірне навантаження можуть стати одностороннім квитком до травм. Не потрібно думати, що цілодобове проведення часу в спортзалі позитивно вплине на ваш організм.

Далі ви дізнаєтеся, як наростити м'язову масу.

Men's Fitness розповідають про простих і перевірених техніках, які вимагають від вас багато зусиль, але мало часу. Результат вас точно вразить.

1. Зворотні піраміди

© Nikolas_jkd/iStock

Більшість пірамід починаються з легкої ваги і максимальної кількості виконань вправи. Зворотні піраміди починаються з важкої ваги і меншого числа повторень. Це призводить до того, що м'язи не так сильно втомлюються, але активно працюють.

2. Примусові повторення

© Sabel Blanco/Pexels

Щоб домогтися більшого числа повторень, ніж ви можете зробити фізично, попросіть тренера або одного змусити вас займатися довше. Таким чином ви допомагаєте вашим м'язам пристосовуватися і ставати сильнішими. Обмежте себе одним-двома підходами примусових повторень на тренуванні.

Читайте також Як накачати сідниці і при цьому не перекачати ноги

3. Зменшення ваги

© mentatdgt/Pexels

Цей спосіб найкраще працює на тренажерах, які дозволяють швидко зменшити навантаження. Якщо ви відчуваєте, що втомилися, то негайно скиньте вагу на 20-30% і продовжуйте до тих пір, поки знову не відчуєте, що вам важко. Все, що вам потрібно виконати два підходи.

4. Відпочинок-пауза

© Sabel Blanco/Pexels

Цей метод допоможе вам тренуватися без збоїв, не знижуючи навантаження. Якщо ви не змогли виконати вправу або втомилися, то відпочиньте 10-20 секунд, потім знову перейдіть до вправи.

Працюйте над собою

Тепер ви знаєте, як наростити м'язову масу за допомогою старанних тренувань. Не забувайте, що головне не кількість виконаних вправ, а якість виконання. Завдяки регулярним заняттям ви зможете домогтися бажаного результату.

Скільки потрібно тренуватися, щоб наростити бажану м'язову масу
© dima_sidelnikov/IStock Силові тренування дуже важливі, чи хочете ви схуднути або просто відчувати себе сильніше і краще. Сертифікований тренер Меган Ренчер розповіла
7 варіантів сніданків для тих, хто бажає набрати м'язову масу
Якщо ви хочете набрати м'язову масу, звичайно ж, самих походів в зал недостатньо. Важливий пункт — це харчування. Саме для тих, хто хоче наростити м'язи, ми підготували
Чому занадто багато кардіотренувань негативно впливають на м'язову масу і схуднення
© Wand_Prapan/iStock Коли справа доходить до фізичних вправ, немає кращого способу втратити жир, ніж кардіотренування. Але чи так це насправді? Popsugar розповідають, як
2 універсальних протеїнових коктейлю з приготуванням на дому
© Wavebreakmedia/iStock Протеїнові коктейлі корисні не тільки тим, хто прагне наростити м'язову масу, але і тим, хто просто піклується про своє здоров'я і фігуру.
5 калорійних продуктів, які нарощують м'язову масу
© Pixabay Багато людей, які мріють набрати м язову масу, споживають недостатньо їжі, тому їх тіла змінюються дуже повільно. Чим менше ваша вага, тім менше їжі ви можете
Протеїнові коктейлі дійсно небезпечні для здоров'я, і ось чим
© vovashevchuk/iStock Протеїнові коктейлі дуже популярні серед адептів здорового способу життя, оскільки вони зручні, смачні і допомагають швидше наростити м'язову масу.