9 вправ, які зроблять сідниці пружними
04.06.2019 517 0 newsdaily.org.ua

9 вправ, які зроблять сідниці пружними

В закладки

9 вправ, які зроблять сідниці пружними

© g-stockstudio/Istock

Якщо ви мрієте надати своїм сідницях красиву форму і зробити їх пружними, то почніть працювати над ними прямо зараз. Гарна новина полягає в тому, що для цього вам не потрібно купувати абонемент у спортивний зал. Помітних результатів можна досягти і в домашніх умовах.

Ось кілька вправ, які швидко зроблять ваші сідниці підтягнутими.

1. Присідання біля стіни

Встаньте спиною до стіни на відстані 40-50 сантиметрів. Потім сядьте, зігнувши коліна під кутом рівно 90 градусів. Ваша спина повинна торкатися стіни всією площею. Затримайтеся в цьому положенні на хвилину. Повторіть 5 разів.

© Bojan89/IStock

2. Підйоми ніг

Встаньте на карачки, розташувавши долоні строго під плечима. Потім починайте по черзі піднімати ноги, випрямити їх і тягнути вгору. Зробіть по 10 повторів для кожної ноги.

3. Широкі присідання

Встаньте рівно, розташувавши ноги трохи ширше, ніж ширина ваших плечей. Вирівняйте спину і витягніть руки в сторони. Потім виконайте присідання, зігнувши коліна під кутом приблизно 90 градусів. Повторіть 10 разів.

© Pinterest

4. Міст

Ляжте на спину, зігнувши ноги в колінах. Потім підніміть стегна вгору, щоб ваше тіло знаходилося на одній лінії. Утримуйте це положення протягом 10-20 секунд. Повторіть 10 разів.

Читайте також: 5 вправ, які накачають сідниці, не пошкоджуючи коліна

5. Супермен

Ляжте на живіт, витягнувши руки вперед. Потім відірвіть ноги від поверхні і одночасно підніміть грудну клітку як можна вище. Зафіксуйте положення на кілька секунд. Виконайте 10 повторень.

© Popsugar

6. Велосипедист

Ляжте на спину, поклавши руки за голову. Підніміть ноги і зігніть їх в колінах. Потім починайте виконувати рухи, як ніби крутите педалі велосипеда. Не забувайте задіяти плечовий пояс. Працюйте протягом 2-3 хвилин.

7. Кроки вгору

Встаньте перед не високою сходинкою (або будь-яким іншим піднесенням). Тепер починайте виконувати кроки на платформу, згинаючи ноги в колінах. Постарайтеся працювати в максимально інтенсивному темпі. Повторіть 15 разів.

© Livestrong.com

8. Нахили вперед

Візьміть в руки гантелі і встаньте рівно, розташувавши ноги на ширині плечей. Тепер нахиліться вперед, не згинаючи колін. Гантелі повинні опуститися приблизно до середини ваших гомілок. Виконайте 2 підходи по 10 повторень.

9. Ходьба на сідницях

Сядьте на підлогу, випрямивши ноги і спину вирівнявши. Тепер починайте виконувати рух сідницями вперед і назад, як ніби ви робите ними кроки. Виконайте 3 набори по 10 рухів.

Читайте також: 5 вправ для тренування сідниць в тренажерному залі

9 вправ, які зроблять сідниці привабливіше
© nd3000/IStock Опуклі і пружні сідниці — мрія кожної дівчини. Недолік фізичної активності, неправильне харчування, постійне сидіння на стільці і зрадницький целюліт
20 хвилин фітнесу для красивих сідниць
© g-stockstudio/IStock Неідеальні сідниці — проблема абсолютної більшості дівчат. Одним не подобається, що їх округлості занадто великі або маленькі, інші скаржаться на
8 простих вправ, які варто зробити прямо зараз
© bruce mars/Pexels Більшості людей складно знайти час для фітнесу навіть у вихідні дні. Але це ще не привід відмовитися від своєї мрії про ідеальну фігуру. Для того, щоб
5 вправ, які прокачають п'яту точку
Якщо ви мрієте про ідеальних сідницях, але немає часу на тренування у спортзалі, то можете виконувати вправи вдома. Цей комплекс допоможе швидко і за короткі терміни
Бразильська фігура: 10 вправ від тренера, які допоможуть накачати сідничні м'язи
© hochu.ua Щоб стати володаркою бразильської фігури, необхідно постійно тренувати сідничні м'язи. Popsugar зібрав 10 супер-ефективних вправ, з якими ваші сідниці стануть
Топ-10 кращих вправ для сідниць
© g-stockstudio/iStock Сідниці – одна з найбільш проблемних зон жіночого тіла, адже це улюблене місце для жирових відкладень. Справа в тому, що ці м'язи одержують