9 вправ, які зроблять сідниці привабливіше
26.04.2019 414 0 newsdaily.org.ua

9 вправ, які зроблять сідниці привабливіше

В закладки

9 вправ, які зроблять сідниці привабливіше

© nd3000/IStock

Опуклі і пружні сідниці — мрія кожної дівчини. Недолік фізичної активності, неправильне харчування, постійне сидіння на стільці і зрадницький целюліт абсолютно не сприяють красі п'ятій точці, проте ситуацію можна виправити. Регулярно виконуйте ці 9 вправ, щоб мати сліпучий вигляд ззаду:

Присідання у стіни

© Bojan89/IStock

Станьте спиною до стіни на відстані приблизно 50 см. При цьому ваша спина і плечі повинні торкатися її. Витягнувши вперед руки, виконайте присідання, поки коліна не утворюють прямий кут. Уявляйте, що сідайте на невидимий стілець. Затримайтеся в такому положенні протягом пари хвилин, а потім поверніться до старту. Вже після першої хвилини сидіння в такій позі м'язи сідниць почнуть буквально горіти. Виконайте кілька разів поспіль.

Класичні присідання

© bernardbodo/IStock

Станьте прямо, ноги ширше плечей, носки злегка розведені в сторони. Присідайте до паралелі з підлогою, не відриваючи п'ятки. Виконайте 10 приседов в три підходи.

Махи ногами назад

© Nasti Team/YouTube

Станьте на коліна: кисті прямо під плечима, коліна під тазостегновими суглобами. Випряміть одну ногу і виконайте мах вгору якомога вище, не прогинаючись в попереку і не задираючи голову вище тулуба. Зробіть 10 махів кожною ногою в три підходи.

Ягодичный місток

© YouTube

Ляжте на спину, зігнувши ноги в колінах. Руки покладіть вздовж корпусу. Напружуючи сідниці, підніміть таз вгору, поки ваше тіло не утворює пряму лінію від колін до грудей. Слідкуйте за тим, щоб п'яти не відривалися від підлоги і вага тіла не переносився на шию. Повторіть 10 разів в три підходи.

Човник

© Superfit.me

Тепер переверніться на живіт. Витягніть руки перед собою. Одночасно відривайте від підлоги стегна і тулуб, затримуючись у верхній точці на кілька секунд. Виконайте 10 повторів в три підходи.

Велосипед

© healthwill.ru

Знову ляжте на спину. З'єднайте пальці рук на потилиці і, піднявши в повітря ноги, почніть крутити уявні педалі. Повторіть 10 разів за один підхід. Всього потрібно зробити 3-4 підходи.

Нахили з гантелями

© Popsugar

Станьте прямо. Візьміть в руки гантелі і тримайте їх перед передньою поверхнею стегон на витягнутих руках. Виконуйте нахили вперед з прямою спиною, не згинаючи коліна. Повторіть 10 разів в три підходи.

Кроки на платформу

© runtastic.com

Для виконання цієї вправи вам знадобиться степ-платформа або невисока щільна коробка. Робіть кроки на платформу, по черзі міняючи ноги. Виконайте 10-12 кроків в зручному для вас темпі в три підходи.

Ходьба сідницями

© edinstvennaya.ua

Сядьте на підлогу, трохи відхиливши назад спину і тримаючи підборіддя піднесеним. Зігнувши руки в ліктях, почніть переставляти сідниці вперед-назад, наче йдете ними по підлозі. Для ускладнення вправи можна виконувати кроки в сторони. Зробіть 10 таких кроків в три підходи.

9 вправ, які зроблять сідниці пружними
© g-stockstudio/Istock Якщо ви мрієте надати своїм сідницях красиву форму і зробити їх пружними, то почніть працювати над ними прямо зараз. Гарна новина полягає в тому,
20 хвилин фітнесу для красивих сідниць
© g-stockstudio/IStock Неідеальні сідниці — проблема абсолютної більшості дівчат. Одним не подобається, що їх округлості занадто великі або маленькі, інші скаржаться на
8 дієвих вправ, щоб отримати пружні сідниці
© freestocks.org Якщо ви не любите виконувати однотипні вправи в тренажерному залі, але при цьому хочете мати підтягнуті сідниці і стрункі стегна — виконуйте цей
45-хвилинне тренування, від якої тіло буде в повному захваті
© undrey/IStock Всі дівчата хочуть мати сильні ноги і руки, пружні сідниці і рельєфний прес, але при цьому багато хто до цих пір вірять у міф про те, що силові
5 вправ, які прокачають п'яту точку
Якщо ви мрієте про ідеальних сідницях, але немає часу на тренування у спортзалі, то можете виконувати вправи вдома. Цей комплекс допоможе швидко і за короткі терміни
8 простих вправ, які варто зробити прямо зараз
© bruce mars/Pexels Більшості людей складно знайти час для фітнесу навіть у вихідні дні. Але це ще не привід відмовитися від своєї мрії про ідеальну фігуру. Для того, щоб