8 помилок, які ми найчастіше робимо на групових тренуваннях
23.04.2019 592 0 newsdaily.org.ua

8 помилок, які ми найчастіше робимо на групових тренуваннях

В закладки

8 помилок, які ми найчастіше робимо на групових тренуваннях

© JackF/iStock

Групові заняття дуже ефективні: у тренера є свій план тренування, він показує вам, як правильно виконувати ті чи інші вправи, ви добре смотивированы, так як бачите, як старанно займаються інші люди в групі. Але це не означає, що групові тренування не вимагають від вас ніяких зусиль. Є деякі речі, які не варто допускати на заняттях, і зараз ми вам про них розповімо.

Ви віддаєте перевагу «полегшену» версію вправ

В будь-якому вигляді тренувань є вправи, які можна робити по-різному. Тренер запропонує вам як полегшену версію, так і складну. Наприклад, ви можете виконати присідання класичне, або ускладнити присідання, додавши в нього стрибок. Якщо ви – новачок, вам простіше буде починати з малого. Але не зациклюйтеся на простому. Освоївши легкі вправи, варто збільшувати навантаження, оскільки без цього ви не досягнете хорошого результату.

© JackF/iStock

Ви починаєте зі складних вправ

Хтось спрощує собі тренування, а деякі навпаки – ускладнює. Якщо ви перестараєтеся, ви отримаєте травму і будете довше відновлюватися. Не варто також займатися в дні відпочинку, адже вони дуже важливі для вашого організму, який отримав величезну фізичну навантаження.

Ви поспішаєте

Швидко – не завжди добре. Дотримуйтесь інструкцій свого тренера, поступово збільшуйте навантаження, не намагайтеся показати «себе у всій красі». Звичайно, ви хочете позбутися від зайвих калорій як можна швидше, але швидкість у такому разі ваш ворог, а не один. Якщо ви будете поспішати і почнете передчасно виконувати складні вправи – це може призвести навіть до травм.

© UberImages/IStock

Читайте також: 10 легких вправ, від яких навіть новачки побачать ефект

Ви не приділяєте уваги техніці виконання вправ

Сфокусуйтеся на тому, щоб робити ідеально базові вправи. Якщо вони будуть виконані неправильно – ваша тренування не має сенсу. Відточуйте майстерність, радьтеся з тренером, робіть менше, але якісніше. Результат ви побачите вже наступного дня.

Ви не виходьте із зони комфорту

У вас є «своє» місце, де ви кладете килимок для йоги, або ви займаєтеся лише на певному велосипеді. Постійно міняйте його: таким чином ви не будете хвилюватися, якщо раптом хтось займе ваше місце. До того ж це дозволить урізноманітнити ваше тренування: ви побачите, як тренер виконує ту чи іншу вправу під іншим кутом.

© GeorgeRudy/IStock

Ви занадто рано йдете з класу йоги

Ми весь час кудись поспішаємо: думаємо про те, що потрібно якомога швидше повернутися додому, не хочемо чекати черги в душову, тому можемо швидко схопитися з останньої пози (поза трупа) і відправитися в роздягальню. Але не поспішайте. Затримайтеся подовше: 2-5 хвилин розслаблення допоможуть знизити рівень стресу в організмі, що позитивно позначиться на якості сну, а це в свою чергу призведе до втрати ваги.

Ви не говорите тренеру про свої травми

Таких речей не варто соромитися. Ваш тренер повинен знати про те, що якісь вправи викликають у вас дискомфорт: приміром, через якусь хворобу, яка є у вас. Ви можете сказати йому про це до або після тренування, щоб ніхто з групи не дізнався про вашу проблему. Не відкладайте це: адже якщо ви будете зберігати у секреті те, що тренування шкодить вам, ви зробите собі тільки гірше.

© Wavebreakmedia/IStock

Ви не збільшуєте вага обтяження

Вам потрібно вибрати відповідний вагу обтяження: якщо останні повторення вам важко виконати – це те, що вам потрібно. Не намагайтеся спростити собі тренування, піднімаючи лише легкі гантелі. Переконайтеся, що ви робите все правильно – і тоді ваша тренування принесе користь вашому тілу, і ви швидко схуднете.

Читайте також: Декілька вправ, які швидко приведуть в тонус все тіло

6 помилок, які відбуваються під час групових тренувань
©JackF/iStock Багато люди, прагнучи до вдосконалення свого тіла, вибирають групові тренування. Вони захоплюючі, інтенсивні і функціональні, але існує декілька
5 важливих питань, які потрібно задати потенційному тренеру
©Ridofranz/IStock Лише 4% людей знаходять свого «інструктора мрії». Кожен п'ятий, хто ходить в тренажерний зал, вважає, що інструктори з фітнесу – дуже важливий фактор,
Разом активніше: чому групові заняття фітнесом можуть бути для вас корисніше
© iStock Коли новачки записуються в спортзал, вони часто не впевнені, що їм робити після того, як переступлять поріг будівлі. Одні намагаються визначитися з тим, які
6 помилок людей, які роблять неефективною тренування
© iStock Тренер і фахівець з фітнесу Джина Флоріо з POPSUGAR зізналася, що останнім часом вона все частіше стала звертати увагу на те, як ведуть себе відвідувачі
5 причин, чому вам потрібні групові тренування
Рутина і одноманітність можуть застопорити досягнення запланованих резльтатов. Ситуація може дійти до того, що сама думка про заняття і, тим більше, підготовка до нього
Найефективніша тренування для тих, у кого немає мотивації
© vadimguzhva/IStock Іноді сама підготовка до тренування дається важче, ніж сама тренування. Зібратися, взяти волю в кулак і знайти мотивацію – це не так і просто.