5 важливих питань, які потрібно задати потенційному тренеру
15.05.2019 1 013 0 newsdaily.org.ua

5 важливих питань, які потрібно задати потенційному тренеру

В закладки

5 важливих питань, які потрібно задати потенційному тренеру

©Ridofranz/IStock

Лише 4% людей знаходять свого «інструктора мрії». Кожен п'ятий, хто ходить в тренажерний зал, вважає, що інструктори з фітнесу – дуже важливий фактор, який допомагає дотримуватися плану тренування протягом тривалого часу. Дійсно. Особистий тренер може стати вашим мотиватором, консультантом і навіть другом. Він підкаже вам, як виконувати ті чи інші вправи, розкриє секрети фітнесу або правильного харчування.

Особистий тренер – це «дороге задоволення», але з іншого боку він підбере програму тренування особисто під вас, в той час як на групових заняттях викладач повинен орієнтуватися на групу, а не на кожну людину.

Чи впевнені ви, що ця людина вам підходить? Звичайно, можна намагатися шукати ідеального тренера методом проб і помилок. Але краще буде, якщо ви заощадите час і гроші і відразу визначитеся, чи варто вам записуватися до цього інструктору. Саме тому ми пропонуємо вам задати кілька важливих питань потенційного тренера, щоб переконатися, що він відповідає вашим фітнес-цілей.

«Наскільки ви компетентні?»

© hilltopacademy/Flickr

Найбільш важливою якістю особистого тренера є висока кваліфікація. Дізнайтеся, чи є у нього дипломи, сертифікати та інші докази його компетентності. Вони можуть мати навіть медичну освіту, або бути фахівцями по здоровому харчуванню. Це – те, що вам потрібно? Тоді ви знайшли свого тренера.

«Як ви включаєте «веселощі» в тренування?»

Незважаючи на те, що людина може вам здатися доброзичливим, це не означає, що тренування буде такою ж. Головний виконавчий директор BXR в Лондоні Ольга Сардарова вважає, що фітнес перестав бути тим, що люди повинні робити: він став частиною і способом їх життя. Тому потрібно, щоб тренування приносили задоволення, щоб вони були різноманітними і цікавими. З таким підходом ви довше будете мотивовані і з задоволенням будете ходити на тренування.

«Чи Можете ви дати поради по харчуванню?»

© ThitareeSarmkasat/iStock

Згідно зі статистикою, чоловіки частіше за жінок задають це питання, так як він має для них величезне значення. Це пов'язано з тим, що чоловіки мають потребу в строгій дієті, коли будують м'язову масу. Їм важливо знати, що слід їсти, щоб закріпити результат тренування. Тренер допоможе вам швидше наростити м'язову масу, а також може порадити, яке харчування і дієта сприяють втраті ваги. Якщо для вас це важливо, не забудьте дізнатися, має потенційний тренер відповідні знання.

«Який у вас стиль тренування?»

Дізнайтеся також про підхід тренера: чи будуть його заняття інтенсивними, або він воліє невимушені заняття з помірним навантаженням. Той, хто воліє такі тренінги, як HIIT, буде шукати напористого тренера, який підштовхне до хорошим результатам, шанувальники йоги віддадуть перевагу тренера зі спокійним характером. Як бачимо, ви повинні шукати тренера, який відповідає вашим перевагам у фітнесі.

«Слід мені ходити на ваші групові заняття?»

© kzenon/iStock

Буде відмінною ідеєю іноді приходити на групові заняття, щоб урізноманітнити тренування, підтримувати ваш інтерес у фітнесі і чергувати інтенсивність тренувань. Займаючись в групі, у вас буде можливість спілкування, пошуку нових компаньйонів, цілі у фітнесі яких збігаються з вашими.

Це важливий досвід, який дозволить вам зберегти мотивацію і прагнути до кращого, навіть якщо не все виходить. Дізнайтеся у тренера про його групових заняттях, подумайте, чи підійдуть вони вам. Звичайно, якщо ви не любите такі тренування, вам варто зосередитися лише на індивідуальних заняттях. Але комбінація групових та індивідуальних дозволить вам швидше досягти цілей, які ви перед собою ставите.

Читайте також 10 головних помилок новеньких в спорті

5 важливих питань новому тренеру, які варто задати перед початком роботи з ним
© Exercise.com Кожен, хто нарешті зважився записатися в тренажерний зал, сподівається зустріти там досвідченого і чуйного тренера, який не тільки навчить правильно
6 переваг наявності особистого тренера
©LightFieldStudios/IStock Приходячи в тренажерний зал, краще, що ви можете для себе зробити – це звернутися до персонального тренера, який допоможе вам досягти мети як
5 важливих моментів у спортзалі, які радять все тренера
© jacoblund/IStock Щоб отримувати максимальну користь від кожного тренування і бачити результат, необхідно прислухатися до порад професіоналів. Сьогодні ми поділимося з
6 помилок людей, які роблять неефективною тренування
© iStock Тренер і фахівець з фітнесу Джина Флоріо з POPSUGAR зізналася, що останнім часом вона все частіше стала звертати увагу на те, як ведуть себе відвідувачі
6 помилок, які відбуваються під час групових тренувань
©JackF/iStock Багато люди, прагнучи до вдосконалення свого тіла, вибирають групові тренування. Вони захоплюючі, інтенсивні і функціональні, але існує декілька
18 важливих питань, які варто задати дитині перед сном
© NataliaLeb/IStock Психологи радять розмовляти з дитиною саме перед сном, оскільки в такі моменти діти схильні відкриватися перед батьками. Але врахуйте, що банальне