Чому варто поміняти спортзал: 9 ознак, коли це точно варто зробити
01.06.2019 780 0 newsdaily.org.ua

Чому варто поміняти спортзал: 9 ознак, коли це точно варто зробити

В закладки

Чому варто поміняти спортзал: 9 ознак, коли це точно варто зробити

©UberImages/Istock

Зміна спортзалу може бути доцільна у тому разі, якщо вас щось в ньому не влаштовує і заважає тренувань. Якщо ви відвідуєте тренажерний зал на регулярній основі, важливо, щоб він відповідав усім вашим вимогам. Обстановка, тренажери і викладачі повинні допомагати вам у досягненні спортивних результатів. Портал Health ділиться вагомими причинами, які вказують на те, що вам пора поміняти спортзал.

Вміст матеріалу

Чому варто змінити спортзал?

Несправне обладнання

У вашому спортзалі є несправне обладнання, яке ніхто не змінює і не чинить? Це може свідчити про те, що спортзал не має коштів для лагодження тренажерів або байдуже ставиться до клієнтів. У будь-якому випадку, вам варто задуматися про пошук нового місця для проведення тренувань.

Незручне розташування

Ви витрачаєте більше 30 хвилин на те, щоб дістатися в спортзал? Це привід пошукати місце поближче, щоб заощадити свій час. Крім того, якщо спортзал буде розташований близько до вашого будинку, ви зможете відвідувати його набагато частіше.

Неефективні тренування

Якщо ви відвідуєте групові заняття, які не дають вам бажаного результату, подумайте про те, щоб змінити напрямок. Якщо тренування Zumba або HIIT здаються вам занадто складними і виснажливими, спробуйте пілатес або йогу. Головне – знайти те, що підходить саме вам і дає бажаний ефект.

Дорожнеча

Ви відчуваєте, що переплачуєте за спортзал? Можливо настав час пошукати більш вигідні пропозиції. Пам'ятайте, що спорт не повинен завдавати удар вашому бюджету. Більш того, ви завжди можете тренуватися на вулиці чи вдома, щоб заощадити свої гроші.

Відсутність друзів у спортзалі

Якщо ви відвідуєте групові тренування, важливо взаємодіяти з командою і бути в добрих стосунках з оточуючими вас людьми. Якщо вам не вдається знайти друзів і однодумців, зміна спортзалу може стати розумним рішенням.

©Likoper/IStock

Брудне простір

Якщо у вашому спортзалі не стежать за чистотою обладнання і приміщень, ви можете заразитися небезпечними інфекціями. Будьте пильні і вибирайте тільки той спортзал, в якому дотримуються всі санітарні норми.

Неприємна атмосфера

Біля кожного місця є своя атмосфера. Якщо атмосфера вашого спортзалу змушує вас відчувати сором або дискомфорт, варто подумати про пошук іншого місця. Важливо, щоб тренери та адміністратори були доброзичливі по відношенню до клієнтів.

Тиск з боку співробітників спортзалу

Ви відчуваєте, що у вашому спортзалі вам весь час намагаються щось продати або змусити платити за додаткові послуги? Чи можливо вам вказують на зайву вагу і пропонують купити індивідуальну програму тренувань? Такого роду тиск не лише дратує, але і відбиває бажання відвідувати спортзал.

Відсутність результату

Якщо ваш спортзал пропонує тільки один вид тренування, яка вже не приносить бажаного результату, пора щось змінити. Запитайте себе, чи стаєте ви краще, зміцнюються ваші м'язи, складно вам виконувати вправи і т. д. Якщо відповідь негативна, зміна спортзалу піде вам на користь.

Читайте також 8 поз йоги, які допоможуть мислити більш позитивно

8 порад з вибору правильного спортзалу
© bruce mars/Pexels Якщо ви вирішили зробити фітнес невід'ємною частиною свого життя, то почніть з вибору хорошого спортзалу. Багато в чому саме від його зручності
7 способів розважитися в тренажерному залі
©djiledesign/IStock Для багатьох людей походи в спортзал можуть стати справжнім випробуванням на міцність, особливо, коли доводиться по кілька годин займатися спортом
Як вибрати хороший спортзал і на що варто звернути увагу
© Wavebreakmedia/Pixabay У кожному тренажерному залі, студії та оздоровчому центрі пропонуються десятки групових занять фітнес-класами, але так складно вибрати
7 спортивних «іграшок», які допоможуть в домашніх тренуваннях
©JESHOOTS.com Іноді галасливий тренажерний зал, старий стадіон і переповнений клас з групових зайняти хочеться змінити на щось більш спокійне. Адже і вдома можна
Щоденні можливості занять фітнесом без підходів в спортзал
©jacoblund/IStock Ви не займаєтеся спортом тільки тому, що не можете відвідувати тренажерний зал? Підтримувати тіло в тонусі можна і в домашніх умовах. Сьогодні ми
5 порад, як тримати свої ноги в тонусі
© rawpixel.com/Pexels Красиві і накачані ноги – це не міф, а реальність. Звичайно це вимагає багато сил і часу, але результат не змусить себе довго чекати. Далі Women