8 порад з вибору правильного спортзалу
13.04.2019 407 0 newsdaily.org.ua

8 порад з вибору правильного спортзалу

В закладки

8 порад з вибору правильного спортзалу

© bruce mars/Pexels

Якщо ви вирішили зробити фітнес невід'ємною частиною свого життя, то почніть з вибору хорошого спортзалу. Багато в чому саме від його зручності залежить ваша мотивація та ефективність тренувань. Ось на які аспекти варто звернути увагу, щоб спорт приносив вам задоволення.

1. Розташування

Спортзал повинен знаходитися в безпосередній близькості від вашого будинку. Подбайте про те, щоб шлях на тренування не забирав у вас більше 30 хвилин. Буде чудово, якщо ви зможете ходити пішки.

© nd3000/IStock

2. Графік роботи

Ви не повинні підлаштовувати план своїх тренувань під час роботи спортзалу. Він повинен бути доступним з ранку і до пізнього вечора. Також врахуйте, що хороші зали працюють у святкові та вихідні дні.

3. Вартість абонементу

Перед покупкою абонемента варто уважно розглянути всі представлене обладнання і уточнити, які послуги входять у його вартість. Також не соромтеся розпитати про знижки. Для початку придбайте абонемент на тиждень, щоб уникнути ймовірних скандалів.

© Ridofranz/IStock

4. Чистота

Чистота – це один з найважливіших аргументів при виборі залу. Якщо там погано прибирають, то на якісні послуги можна не розраховувати. В першу чергу зверніть увагу на душові. Також поцікавтеся, чи використовуються дезинфікуючі засоби для обладнання.

Читайте також: Правильна техніка вправ для тих, хто прийшов у спортзал вперше

5. Обладнання

Уважно придивіться до того, як обладнаний спортзал. Природно, чим більше тренажерів, тим краще. Але не забувайте про якість. Обладнання повинно знаходитися у належному стані. Також у залі повинно працювати достатня кількість професійних інструкторів.

© UberImages/IStock

6. Додаткові послуги

Хороші зали пропонують своїм клієнтам безліч додаткових послуг. Наприклад, ви можете запитати про наявність басейну, тенісного корту та баскетбольний майданчики. Врахуйте, що більшість додаткових послуг повинні входити в базову вартість абонемента.

7. Популярність

Популярність зали – це добра ознака, але занадто велику кількість відвідувачів може стати причиною дефіциту обладнання. Навідайтеся в вподобаний спортзал саме під час максимального напливу людей, щоб оцінити обстановку.

© Bojan89/iStock

8. Пробний період

Обов'язково запитайте адміністратора про можливість пробної тренування. Хороші спортзали без проблем надають відвідувачам пробний період, не вимагаючи ніякої оплати.

Читайте також: Головні помилки в спортзалі та способи їх уникнення

Чому варто поміняти спортзал: 9 ознак, коли це точно варто зробити
©UberImages/Istock Зміна спортзалу може бути доцільна у тому разі, якщо вас щось в ньому не влаштовує і заважає тренувань. Якщо ви відвідуєте тренажерний зал на
Як вибрати хороший спортзал і на що варто звернути увагу
© Wavebreakmedia/Pixabay У кожному тренажерному залі, студії та оздоровчому центрі пропонуються десятки групових занять фітнес-класами, але так складно вибрати
6 переваг наявності особистого тренера
©LightFieldStudios/IStock Приходячи в тренажерний зал, краще, що ви можете для себе зробити – це звернутися до персонального тренера, який допоможе вам досягти мети як
4 види тренувань, з якими фітнес будинку буде ефективним
© Deagreez/Istock В домашній тренуванні є безліч переваг: ви економите гроші, час (не потрібно добиратися до спортзалу і назад – додому) та нерви (у кого-то заняття в
Інструкція по вибору правильного тренера для занять у залі
©Ridofranz/IStock Для людини, після довгих вагань все ж вирішив прийти в спортзал, щоб круто змінити своє життя, персональний тренер — це не тільки експерт із
5 причин тренуватися разом з другою половинкою
© criene/iStock Зазвичай пари ходять в кіно, театр, ресторани, а як на рахунок спортзалу? Спільні тренування покращують відносини не гірше спільної поїздки на море, адже