Інструкція по вибору правильного тренера для занять у залі
23.04.2019 914 0 newsdaily.org.ua

Інструкція по вибору правильного тренера для занять у залі

В закладки

Інструкція по вибору правильного тренера для занять у залі

©Ridofranz/IStock

Для людини, після довгих вагань все ж вирішив прийти в спортзал, щоб круто змінити своє життя, персональний тренер — це не тільки експерт із підрозділу, що наганяє його від тренажера до тренажера, але і справжній духовний наставник. Щоб вибрати ідеально підходящого для себе тренера, прислухайтеся до цих восьми порад:

©Ridofranz/IStock

Спочатку виберіть клуб

Якщо ви робите лише перші кроки в спорті, виберіть спортклуб, розташований максимально близько до вашого дому. Як показує практика, необхідність добиратися на тренування годину, а то і більше, по пробках — це вбивця будь-якої мотивації. Звичайно, якщо ви хочете займатися з конкретним тренером і готові їхати до нього навіть на інший кінець міста, цей рада можете пропустити повз вуха.

Оглядись по сторонам

Ви не зобов'язані відразу ж після покупки абонемента обрати собі тренера. Присвятіть пару тренувань на біговій доріжці або велотренажері розглядання всіх «качків» з бейджами. Запам'ятайте їхні обличчя, те, як вони спілкуються з клієнтами, а також скільки часу приділяють кожному, а потім ознайомтеся з їх анкетами на сайті і профілями в соцмережах. Гарантуємо, таке невеличке розслідування в дусі Шерлока Холмса допоможе вам вибрати «того самого» тренера.

Візьміть пробне заняття

У вартість більшості абонементів входить так зване вступне заняття. Для початку виберіть тренера, вподобаного вам чисто по-людськи. І, дівчата, не думайте, що тренер однієї з вами статі буде не таким жорстким. Насправді саме жінки зазвичай надзвичайно вимогливі, коли справа стосується виконання плану тренувань.

Проведіть опитування

Не соромтеся запитати у інших завсідників спортзалу про їх рекомендації. Підходьте до тих людей, чия фізична форма здається вам найбільш вражаючою. Так ви знайдете не тільки тренера, але і, можливо, товаришів по інтересам.

© SARINYAPINNGAM/IStock

Не йдіть проти своєї волі

Вам повинні подобатися не тільки самі вправи, запропоновані тренером, і ефект від них, але і те, як він веде себе під час заняття. Якщо ви не прихильник жорсткого стилю, не варто миритися з образами, нехай і в якості мотивації, і вислуховувати фрази в стилі: «Відірви свій жирний зад від статі».

Контролюйте питання

Не варто сліпо довіряти тренерові, які б золоті гори він вам не обіцяв. Перевіряйте всю інформацію, консультуйтеся з іншими людьми «в темі». Якщо спортивний наставник буде наполягати на купівлі якихось Бадів і коктейлів, які любителю ні до чого, не соромтеся висловити свою думку.

Не бійтеся змін

Тренер — це не батьки, яких не вибирають. Якщо вас щось не влаштовує, відмовтеся від послуг тренера і сміливо вибирайте іншого. Пакостити вам за це ніхто не буде.

Йдіть у вільне плавання

Якщо за кілька місяців тренувань ви оволоділи всією потрібною інформацією про групах м'язах і найбільш ефективних для них вправах, сміливо починайте займатися самостійно. Навіщо вам тренер, якщо ви вже й самі готові ділитися знаннями з новачками?

Як вибрати хороший спортзал і на що варто звернути увагу
© Wavebreakmedia/Pixabay У кожному тренажерному залі, студії та оздоровчому центрі пропонуються десятки групових занять фітнес-класами, але так складно вибрати
6 переваг наявності особистого тренера
©LightFieldStudios/IStock Приходячи в тренажерний зал, краще, що ви можете для себе зробити – це звернутися до персонального тренера, який допоможе вам досягти мети як
Персональний тренер: як вибрати і кому він дійсно потрібен
© ElNariz/IStock Хороший тренер для персональних тренувань — це не просто партнер по вправам. Він, перш за все, ваш друг, який робить все можливе, щоб ви отримували
3 кроки для досягнення ваших цілей у фітнесі
© MilicaStankovic/IStock З наближенням нового місяця, нового року, чергового понеділка багато людей думають про своїх цілях. Як правило, це включає в себе ряд планів,
5 важливих питань, які потрібно задати потенційному тренеру
©Ridofranz/IStock Лише 4% людей знаходять свого «інструктора мрії». Кожен п'ятий, хто ходить в тренажерний зал, вважає, що інструктори з фітнесу – дуже важливий фактор,
5 важливих питань новому тренеру, які варто задати перед початком роботи з ним
© Exercise.com Кожен, хто нарешті зважився записатися в тренажерний зал, сподівається зустріти там досвідченого і чуйного тренера, який не тільки навчить правильно