Персональний тренер: як вибрати і кому він дійсно потрібен
31.05.2019 1 113 0 newsdaily.org.ua

Персональний тренер: як вибрати і кому він дійсно потрібен

В закладки

Персональний тренер: як вибрати і кому він дійсно потрібен

© ElNariz/IStock

Хороший тренер для персональних тренувань — це не просто партнер по вправам. Він, перш за все, ваш друг, який робить все можливе, щоб ви отримували задоволення і відмінні результати. Але, як вибрати тренера?

Редакція Newsdaily.org.ua розповідає, як правильно вибрати персонального тренера.

Вміст матеріалу

Важливість персональної програми тренера

Програма тренувань, як така, не так важлива, як навіть і кількість повторень. В результаті важливо лише те, наскільки повноцінно ви зможете включити в роботу потрібні для виконання вправи м'язи — адже саме це дасть їм стимул для зростання.

Вибір вправ для програми повинен будуватися тільки на те, яке обладнання є в спортзалі. Також наскільки технічно правильно ви зможете це зробити вправу. Приміром, якщо вам складно присідати зі штангою, то жим ногами в тренажері буде для вас більш корисним — незважаючи на те, що він не вважається базовим вправою.

Як вибрати тренера, щоб не розчаруватися?

Фінальним критерієм вибору хорошого персонального тренера є те, чи ви бачите результат від тренувань з ним чи ні. Майбутнє не можна передбачити. Коли ви тільки починаєте вибирати тренера, дуже важливо спостерігати за ним. Подивіться, як він працює з іншими клієнтами і наскільки відрізняються їхні програми тренувань.

Якщо з усіма своїми клієнтами він виконує схожі вправи, очевидно, що передбачувана їм програма персональних тренувань не зовсім «персональна». Відзначайте також, на які теми тренер спілкується з іншими клієнтами. Так, якщо він схильний до довгих розмов «про життя» під час пауз між вправами, це також не говорить ні про що хороше.

© gpointstudio/iStock

Ознаки хорошого тренера

Численні дипломи та сертифікати ще не означають, що персональний тренер кращий для вас. В результаті все залежить лише від того, чи подобається вам конкретний тренер як людина. Також важливо приємно вам з ним тренуватися.

Особливу роль це відіграє для тих, кому важко змусити себе ходити в тренажерний зал в поодинці. Тренер повинен стати вашим другом, який буде мотивувати і заохочувати.

Читайте також Важливі для фігури вправи, які ніколи не варто пропускати

Як відрізнити хорошого тренера від непрофесійного?

Персональні тренери люблять «підсаджувати» клієнтів на програми, які виконувати самотужки важко. Так він робить все можливе, щоб ви навіть не уявляли можливим самостійне тренування.

Якщо тренер вчить вас настільки складним вправам, що ви навіть не розумієте, яким чином ви зможете повторити цю вправу без його допомоги. Наполягайте на тому, що ви насамперед хочете поліпшити техніку виконання базових вправ. Кажете, що вам поки інші не потрібні і просто не цікаві. Якщо тренер продовжує наполягати — відмовляйтеся від його послуг.

Рекомендації по харчуванню та спортивних добавок

Якщо ваш персональний тренер згадує марку спортпита, спочатку перевірте її в інтернеті. Так, якщо це великий бренд, то довіряйте рекомендації. Якщо ж це «новинка від вітчизняного виробника, яка обіцяє «порвати ринок» — навіть не думайте купувати. З великою часткою ймовірності тренер отримають комісію за рекомендацію і відсоток з продажів.

Те ж саме стосується рекомендацій конкретних магазинів. Як тільки тренер називає вам конкретне місце, де ви можете купити «справжній» спортивне харчування, робіть висновок, що він піклується не про ваших інтересах, а про своїх. Особливо, якщо тренер пропонує назвати при придбанні його ім'я і отримати знижку. Відносини, для початку, повинні будуватися на чесності, а не на вигоду.

6 переваг наявності особистого тренера
©LightFieldStudios/IStock Приходячи в тренажерний зал, краще, що ви можете для себе зробити – це звернутися до персонального тренера, який допоможе вам досягти мети як
Інструкція по вибору правильного тренера для занять у залі
©Ridofranz/IStock Для людини, після довгих вагань все ж вирішив прийти в спортзал, щоб круто змінити своє життя, персональний тренер — це не тільки експерт із
5 важливих питань новому тренеру, які варто задати перед початком роботи з ним
© Exercise.com Кожен, хто нарешті зважився записатися в тренажерний зал, сподівається зустріти там досвідченого і чуйного тренера, який не тільки навчить правильно
Як вибрати хороший спортзал і на що варто звернути увагу
© Wavebreakmedia/Pixabay У кожному тренажерному залі, студії та оздоровчому центрі пропонуються десятки групових занять фітнес-класами, але так складно вибрати
5 важливих питань, які потрібно задати потенційному тренеру
©Ridofranz/IStock Лише 4% людей знаходять свого «інструктора мрії». Кожен п'ятий, хто ходить в тренажерний зал, вважає, що інструктори з фітнесу – дуже важливий фактор,
7 ефективних спортивних рад від тренера Дженніфер Лоуренс
© Dalton Wong Шляхи американської актриси Дженніфер Лоуренс і персонального фітнес-інструктора Далтона Вонга з Лондона перетнулися в 2010 році, коли продюсери фільму