9 поз йоги, які зроблять спину підтягнутою
17.03.2019 690 0 newsdaily.org.ua

9 поз йоги, які зроблять спину підтягнутою

В закладки

9 поз йоги, які зроблять спину підтягнутою

© KarinaUvarova/IStock

Якщо ви хочете мати підтягнуту спину, то почніть виконувати вправи, які спрямовані на її м'язи. Гарна новина полягає в тому, що для цього вам не обов'язково відвідувати тренажерний зал. Помітних результатів можна досягти і в домашніх умовах. У цьому вам дуже допоможе йога. Ось кілька поз, які зроблять вашу спину ідеальною.

Поза 1

© popsugar.com

Встаньте рівно, розташувавши ноги разом. Долоні складіть біля своїх грудей, і зігніть ноги в колінах під кутом приблизно 90 градусів. Потім нахиліть корпус вперед і поверніть вправо, спрямувавши погляд вгору. Затримайтеся в цій позиції на 5 вдихів і повторіть для лівої сторони.

Поза 2

© popsugar.com

Встаньте рівно і перенесіть вагу на ліву ногу. Потім нахиліть корпус вперед, одночасно витягнувши праву ногу назад. Прослідкуйте, щоб ваше тіло знаходилося на одній лінії. Утримуйте положення протягом 10 секунд, а потім повторіть для іншої ноги.

Поза 3

© popsugar.com

Встаньте рівно і нахиліться вперед, щоб дотягнутися долонями до підлоги. Потім підніміть ліву ногу від поверхні і відведіть її назад. Тепер підніміть ліву руку. Постарайтеся розподілити вагу свого тіла рівномірно між правою ногою і рукою. Затримайтеся в цій позиції на 5 вдихів і повторіть вправу для іншої сторони.

Поза 4

© popsugar.com

Займіть позицію низхідній собаки. Для цього прийміть упор лежачи і підніміть стегна в максимально високу точку. Потім зробіть великий крок правою ногою вперед, щоб вона опинилася біля руки. Тепер перенесіть вагу на ліву ногу і витягніть ліву руку вгору. Утримувати позиції на протязі декількох секунд.

Читайте також: 5 видів розтяжок, які полегшать біль у попереку

Поза 5

© popsugar.com

Займіть положення для віджимань, розташувавши ноги разом. Потім перейдіть в позицію бічної планки, витягнувши ліву руку вгору. Врахуйте, що все ваше тіло повинно знаходитися на одній лінії. Затримайтеся в цьому положенні на 5 глибоких вдихів.

Поза 6

© popsugar.com

Займіть положення для віджимань. Ваші ноги повинні бути на ширині плечей. Тепер опустіться в положення плечової планки. Для цього перенесіть вагу тіла на передпліччя. Затримайтеся в цій позиції на 5 вдихів.

Поза 7

© popsugar.com

Ляжте на живіт і відірвіть грудну клітку від підлоги. Потім зігніть ноги в колінах і тримайтеся руками за щиколотки. Постарайтеся підняти ноги якомога вище і розвести носки в сторони. Утримувати позиції на протязі 10 секунд.

Поза 8

© popsugar.com

Ляжте на живіт, розташувавши руки паралельно тілу. Долоні повинні бути повернені вгору. Тепер відірвіть від підлоги груди і ноги, намагаючись підняти їх максимально високо. Розслабте плечовий пояс, щоб дати навантаження на нижню частину спини. Затримайтеся в такому положенні на 5 глибоких вдихів.

Поза 9

© popsugar.com

Лягайте на спину, зігнувши ноги в колінах. Потім зігніть лікті, щоб покласти долоні на підлогу біля голови. Тепер підніміть стегна вгору так, щоб ваші руки повністю випростались. Утримуйте положення 10-15 секунд.

Читайте також: 8-хвилинна йога, яка гарантує вам міцний і безтурботний сон

9 вправ, які зроблять сідниці пружними
© g-stockstudio/Istock Якщо ви мрієте надати своїм сідницях красиву форму і зробити їх пружними, то почніть працювати над ними прямо зараз. Гарна новина полягає в тому,
9 поз йоги, які допоможуть створити витончену спину
© fizkes/IStock Щоб створити витончену спину, недостатньо просто прибрати жирові відкладення. Не менш важливо тримати м'язи в тонусі. Йога справляється з цим завданням
6 пілатес-вправ на прес для початківців
© Wavebreakmedia/iStock Багато хто вважає, що пілатес підходить для розминок, але не для повноцінних тренувань. Хоча насправді це зовсім не так. З допомогою таких вправ
10 вправ на руки, які зроблять тіло витонченіше
©jacoblund/IStock Хочете підтягти фігуру і прокачати руки? Тоді зверніть увагу на представлені нижче супер-ефективні вправи з гантелями та власною вагою, які допоможуть
Ефективні вправи для прокачування нижнього преса
© Loe Moshkovska/Pexels Багато мріють про красивий пресі, але досягти цього не так вже й просто. Для досягнення помітних результатів потрібно регулярно змушувати
9 розслаблюючих розтяжок, які можна робити в ліжку
© popsugar.com Розтяжки допомагають зняти біль і напругу в м'язах. Особливо це актуально вранці, якщо ви провели хорошу вечірнє тренування напередодні. Гарна новина