6 пілатес-вправ на прес для початківців
22.03.2019 776 0 newsdaily.org.ua

6 пілатес-вправ на прес для початківців

В закладки

6 пілатес-вправ на прес для початківців

© Wavebreakmedia/iStock

Багато хто вважає, що пілатес підходить для розминок, але не для повноцінних тренувань. Хоча насправді це зовсім не так. З допомогою таких вправ можна досягти вражаючих результатів. Головна перевага пілатесу полягає в тому, що ви можете приступити до тренувань без попередньої підготовки.

Ось кілька ефективних вправ, які допоможуть вам швидко привести в порядок свій прес.

Вправа 1

Ляжте на спину, зігнувши ноги в колінах. Руки розташуйте паралельно тулубу, поклавши долоні на підлогу. Потім починайте повільно піднімати плечі вгору, залишаючи шию в нейтральному положенні. Ваші лопатки повинні повністю відірватися від поверхні. Затримайтеся в цьому положенні на 1 глибокий вдих і повторіть.

© fizkes/IStock

Вправа 2

Ляжте на спину і підніміть ноги під кутом приблизно 45 градусів. Потім відірвіть лопатки від підлоги і витягніть руки вперед. Затримайтеся в такому положенні на 5 секунд. Дуже важливо, щоб ваші ноги не згиналися в колінах. Повторіть вправу 10 разів.

Вправа 3

Сядьте на підлогу і трохи відхиліть корпус назад. Витягніть руки вперед і підніміть ноги під кутом 45 градусів, не згинаючи колін. Зафіксуйте позицію на 5-10 секунд і повторіть. Всього виконайте 5 повторень.

© Wavebreakmedia/iStock

Читайте також: 10-хвилинне вправа для плоского живота

Вправа 4

Ляжте на спину, відірвавши плечі від підлоги і піднявши ноги під кутом 45 градусів. Потім зігніть коліна і направте їх до грудей. Паралельно витягніть руки вперед. Продовжуйте виконувати ці рухи протягом 2 хвилин в інтенсивному темпі.

Вправа 5

Ляжте на спину, поклавши руки за голову. Зігніть ноги в колінах і підніміть їх під кутом приблизно 45 градусів. Потім відірвіть плечі від підлоги і підтягніть ліве коліно до правого ліктя. Змініть пару кінцівок, не опускаючи плечі і ноги на підлогу. Працюйте в комфортному темпі протягом 2-3 хвилин.

© jacoblund/iStock

Вправа 6

Ляжте на спину, витягнувши руки вгору. Потім починайте повільно піднімати корпус, поки не опинитеся в сидячому положенні. Намагайтеся не відривати ноги від підлоги. Тепер витягніть руки вперед, щоб торкнутися своїх стоп. Поверніться у вихідне положення і повторіть. Намагайтеся виконувати вправу максимально плавно, без ривків.

Читайте також: 6 асан для дієвого прокачування преса

6 спільних міфів про пілатесі, в які пора перестати вірити
© Deagreez/IStock Пілатес – це один з найпопулярніших видів тренувань, за допомогою якого можна підтягнути тіло і привести м'язи в тонус. Однак багато людей мають хибні
17 вправ на дому, які допоможуть підготуватися до купального сезону
© SolisImages/iStock Якщо ви не встигли підготуватися до пляжного сезону, а на відвідування спортзалу не вистачає часу, то не впадайте у відчай. Привести своє тіло в
Пілатес або йога: як зрозуміти, що краще для вас і вашого тіла
©Wavebreakmedia/IStock Багато людей не бачать різниці між пілатесом і йогою. Незважаючи на те, що ці види тренування дійсно мають багато спільного і є ідеальною формою
5 вправ, з якими ви точно почнете качати прес будинку
© picjumbo.com/Pexels У деяких немає часу відвідувати спортзал або немає можливості займатися з тренером. Це не проблема, адже існують вправи, які можна робити вдома і
5 вправ для новачків, які дозволять ефективно тренуватися вдома
© Wavebreakmedia/IStock Якщо ви хочете поліпшити свою фігуру, але не можете почати займатися фітнесом з-за занадто щільного графіка, то спробуйте домашні тренування.
Як правильно робити вправи, щоб отримати красиво окреслений прес
© Nikolas_jkd/IStock Якщо ви хочете отримати плоский живіт, то вам доведеться трохи попрацювати над м'язами преса. Основна проблема полягає в тому, що існує відразу