5 вправ для новачків, які дозволять ефективно тренуватися вдома
02.05.2019 568 0 newsdaily.org.ua

5 вправ для новачків, які дозволять ефективно тренуватися вдома

В закладки

5 вправ для новачків, які дозволять ефективно тренуватися вдома

© Wavebreakmedia/IStock

Якщо ви хочете поліпшити свою фігуру, але не можете почати займатися фітнесом з-за занадто щільного графіка, то спробуйте домашні тренування. Багато хто не сприймають всерйоз роботу поза тренажерного залу, хоча домашній фітнес може бути не менш ефективним.

Для початку виберіть для себе відповідний напрямок фітнесу. Ось що ви можете практикувати будинку.

© Deagreez/IStock
  • Пілатес. Ці вправи відмінно підходять для новачків, так як не вимагають ніякої підготовки. Вони розвивають гнучкість, витривалість і задіють майже всі м'язи.
  • Бодіфлекс. Це комбінація фізичних і дихальних вправ, яка приводить в тонус все тіло.
  • Аеробіка. Інтенсивні тренування під ритмічну музику підійдуть тим, що хоче скинути кілька кілограмів і поліпшити роботу серця.
  • Тайбо. Цей вид тренувань включає в себе елементи аеробіки, пілатесу і навіть бойових мистецтв.
  • Стретчинг. Цей комплекс підійде для тих, хто хоче підвищити свою гнучкість. Для виконання вправ вам знадобиться еластична стрічка.

Щоб домогтися помітних результатів, треба не тільки старанно тренуватися, але і правильно харчуватися. Зробіть складні вуглеводи, білок і клітковину основою свого раціону. Займайтеся 3-4 рази в тиждень протягом 40-60 секунд. Також не забувайте про необхідність щоденної ранкової зарядки.

© fizkes/IStock

Читайте також: Домашній комплекс йоги для новачків

Існують універсальні вправи, які варто включити до тренування, незалежно від того, який вид фітнесу ви вибрали. Ось 5 ефективних вправ, без яких не повинно обходитися жодне заняття.

1. Присідання

Це одне з найбільш ефективних вправ для м'язів ніг і сідниць. Ви можете спробувати присідати з додатковою вагою, щоб підвищити ефективність. Покладіть ноги на ширині плечей і зігніть коліна під кутом 90 градусів. Намагайтеся не відривати п'яти від підлоги і відсувати сідниці назад.

2. Скручування

Це вправа змусить попрацювати м'язи вашого живота. Ляжте на спину, розташувавши руки за головою. Відірвіть ноги від підлоги і зігніть їх в колінах під кутом 90 градусів. Потім починайте піднімати плечі і тягнути груди до колін.

© YouTube

3. Відведення ніг

Ще одна вправа, яке забезпечить необхідну навантаження на підколінні сухожилля і стегна. Встаньте на карачки, розташувавши долоні строго під плечима. Тепер починайте по черзі відводити ноги назад і тягнути їх вгору.

4. Місток

Вправа буде корисним для стегон, підколінних сухожиль і спини. Ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах. Потім підніміть стегна так, щоб ваше тіло знаходилося на одній лінії. Затримайтеся в такому положенні на 40-60 секунд.

© YouTube

5. Розведення рук

Для цієї вправи вам знадобиться пара гантелей. Ляжте на спину, тримаючи їх у руках. Потім підніміть вага над своїми грудьми і починайте повільно розводити руки в сторони, згинаючи лікті.

Читайте також: Кращі способи відновити сили після тренування

4 види тренувань, з якими фітнес будинку буде ефективним
© Deagreez/Istock В домашній тренуванні є безліч переваг: ви економите гроші, час (не потрібно добиратися до спортзалу і назад – додому) та нерви (у кого-то заняття в
Barre: у чому суть і перевага нового фітнес-напряму
©Haute Living Балет, об'єднаний з фітнесом – як таке можливо? Тим не менш, такий симбіоз існує, і досить успішно набирає все більшу популярність! Barre-тренування
Вправи на кожну групу м'язів для новачків у залі
© Alexandr Screaghin/IStock Приходячи в перший раз в тренажерний зал, багато людей помиляються, починаючи відразу з складних і вимагають підготовки вправ. Але для перших
Суперкорисне секрети фітнесу від топових спортсменів
© nd3000/IStock Фітнес лише на перший погляд здається простим заняттям. Насправді майже всі новачки допускають помилки під час тренувань, які роблять вправи
5 занять спортом, які малоефективні в питанні схуднення
©medicalnewstoday Прийнято вважати, що якщо людина потіє під час тренування, то він худне. Це не зовсім так. Є вправи, які не сприяють втраті ваги, незважаючи на їх
6 спільних міфів про пілатесі, в які пора перестати вірити
© Deagreez/IStock Пілатес – це один з найпопулярніших видів тренувань, за допомогою якого можна підтягнути тіло і привести м'язи в тонус. Однак багато людей мають хибні