Barre: у чому суть і перевага нового фітнес-напряму
02.05.2019 546 0 newsdaily.org.ua

Barre: у чому суть і перевага нового фітнес-напряму

В закладки

Barre: у чому суть і перевага нового фітнес-напрями

©Haute Living

Балет, об'єднаний з фітнесом – як таке можливо? Тим не менш, такий симбіоз існує, і досить успішно набирає все більшу популярність! Barre-тренування роблять нас не тільки сильніше і витривалішими, але витонченим і граціозним – в цьому, напевно, і полягає їх секрет! Ось що про це новому вигляді фізичної активності розповідає сайт Real Simple.

Вміст матеріалу

Переваги напрямки Barre

Тренуватися в цьому стилі можна і вдома, для цього необов'язково йти в балетну студію. Це спільне тренування, яка забезпечує природне переміщення тіла, поліпшує силу, поставу, гнучкість і грацію. Основні принципи Barre пов'язані з пілатесом і зосереджені на концентруванні. Тобто ви вчитеся використовувати основну стабільність, при цьому враховуючи баланс і координацію.

Заняття так Barre популярні, тому що вони безпечні і швидко формують тіло. Людям подобається, що вони отримують хороше тренування для м'язів і більшу гнучкість.

Кому підходять barre-тренування

Не варто думати, що такі заняття відвідують виключно стрункі танцюристи. Жінки всіх розмірів і віку можуть вільно займатися на барре-тренуваннях, не ризикуючи отримати травму або біль у суглобах.

Тренування Barre призначені для всіх рівнів придатності та різного віку: від новачків до досвідчених спортсменів, від підлітків до людей похилого віку. Одна з переваг цього фітнес-напряму полягає в тому, що кожна вправа може бути налаштований індивідуально.

©Pilates In The Grove

Як займатися?

Ви можете поцікавитися, чи немає інструктора з тренувань Барре у вашому місті. Перші кілька разів можна тренуватися в спортивному залі, а потім ви можете знайти онлайн-програми занять в інтернеті і виконувати їх вдома. Спробуйте від одного до трьох занять барре в тиждень і збалансуйте своє фітнес-програму з іншими тренуваннями, які включають кардіо, тренування опору і розтяг. Намагайтеся змінювати програму тренування кожні кілька тижнів – це принесе вам кращі результати.

Дві вправи Barre для домашніх занять

Спробуйте виконати вдома ці прості вправи в стилі Barre:

1. Бічна планка

Потримайте повну бічну планку на кожній стороні протягом 30 секунд.

2. Поза «Човен»

Сядьте на підлогу і візьміться за задню частину стегон. Зафіксуйте стегна і підніміть пальці ніг з підлоги, щоб ваші гомілки були паралельні стелі. Тримайте свої стегна напруженими, коли ви втягуєте живіт. Простягніть руки в сторони і підніміть ноги під кутом 45 градусів до підлоги. З боку ваше тіло повинно виглядати як літера «V». Втягніть живіт всередину і поверніться у вихідне положення.

Barre-тренування значно поліпшать гнучкість і витривалість вашого тіла, тому ви повинні спробувати це новий напрямок фітнесу!

7 домашніх тренувань на прес, для яких потрібно всього 10 хвилин
© Nikolas_jkd/iStock Якщо у вас немає часу на заняття в спортзалі – тренуйтеся в домашніх умовах. Popsugar розповідають про те, як YouTube допоможе вам отримати прес
Сила і грація. Що таке барре і чому воно зробило революцію в світі фітнесу
Якщо ви завжди з захватом дивилися на граціозних балерин і мріяли побувати на їхньому місці, тепер у вас є такий шанс. Звичайно, пишною пачки і партій з "Лебединого
Видеотренировка з фітнес-гумкою, яку можна робити вдома
© yurok/iStock Фітнес-гумка допоможе привести тіло в порядок за короткий проміжок часу і прокачає всі м'язи. Також такий інвентар зручний і універсальний у використанні.
Що таке функціональний тренінг і чому він може бути корисний вам
© Dirima/iStock Якщо ви займаєтеся спортом, то вже напевно чули про функціональної тренуванні. Щоб розібратися у всіх її тонкощах і переваги, пропонуємо почитати наш
Як позбутися від жиру на животі в домашніх умовах
© iprogressman/IStock Багато людей, що займаються спортом, стверджують, що для того, щоб домогтися гарних результатів, потрібно витратитися на абонемент в тренажерному
Чому тренування з власною вагою корисніше вправ на тренажерах
© undrey/iStock Тренування з власною вагою можуть не поступатися по ефективності занять в тренажерному залі. Важливо тільки дотримувати рекомендації, достатньо