9 поз йоги, які допоможуть створити витончену спину
21.05.2019 643 0 newsdaily.org.ua

9 поз йоги, які допоможуть створити витончену спину

В закладки

9 поз йоги, які допоможуть створити витончену спину

© fizkes/IStock

Щоб створити витончену спину, недостатньо просто прибрати жирові відкладення. Не менш важливо тримати м'язи в тонусі. Йога справляється з цим завданням краще будь-яких інших вправ.

Ось кілька поз, які спрямовані саме на м'язи спини.

Поза 1

© Popsugar

Розташуйте ноги разом і складіть долоні перед грудьми, розвівши лікті в сторони. Сядьте, зігнувши коліна під кутом 90 градусів. Поверніть корпус убік і нахиліть його вниз так, щоб ваші плечі опинилися у вертикальному положенні.

Поза 2

© Popsugar

Встаньте рівно і нахиліться вперед, відірвавши одну ногу від підлоги і витягнувши її назад. Випряміть Руки горизонтально вперед. Все ваше тіло повинно знаходитися на прямій лінії.

Поза 3

© Popsugar

Нахиліться вперед, щоб дотягнутися руками до підлоги. Підніміть ліву руку і ліву ногу від поверхні і витягніть їх вгору. Постарайтеся розподілити свою вагу рівномірно між правою ногою і рукою.

Поза 4

© Popsugar

Займіть положення для віджимань і зробіть кілька невеликих кроків ногами вперед, щоб підняти стегна вгору. Перенесіть праву ногу вперед, щоб вона розташовувалася біля плеча. Одночасно підніміть ліву руку і витягніть її вгору.

Поза 5

© Popsugar

Займіть положення класичної планки, розташувавши руки на ширині плечей. Потім перейдіть в позицію бічної планки, відірвавши одну руку від підлоги і витягнувши її вгору. Прослідкуйте, щоб ваше тіло знаходилося на одній лінії.

Поза 6

© Popsugar

Займіть положення для віджимань, розташувавши ноги і руки на ширині плечей. Тепер зігніть лікті, щоб перенести вагу на передпліччя. Напружте м'язи, щоб утримувати стегна на одній лінії з п'ятами і плечима.

Поза 7

© Popsugar

Лягайте на живіт, зігніть ноги в колінах. Відірвіть від підлоги груди і направте руки назад, щоб вхопитися за свої щиколотки. Зафіксувавши позицію, намагайтесь нахилитися вперед, щоб перенести вагу на область живота.

Поза 8

© Popsugar

Лягайте на підлогу і розташуйте руки паралельно тілу, повернувши долоні вгору. Тепер відірвіть від підлоги груди і ноги, намагаючись підняти їх якомога вище.

Поза 9

© Popsugar

Лягайте на спину, зігнувши ноги в колінах. Зіпріться долонями об підлогу, направивши лікті вгору. На видиху Випрямити коліна і лікті, щоб підняти корпус вгору.

Читайте також: Гола йога, фотографії якої зачаровують кожного

9 поз йоги, які зроблять спину підтягнутою
© KarinaUvarova/IStock Якщо ви хочете мати підтягнуту спину, то почніть виконувати вправи, які спрямовані на її м'язи. Гарна новина полягає в тому, що для цього вам не
12 поз йоги для поліпшення стану при ПМС
©Milkos/IStock ПМС – не самий приємний період, з яким один раз на місяць неминуче стикається кожна жінка. Полегшити біль і спазми під час ПМС вам допоможуть пози йоги,
4 пози йоги з омолоджуючим ефектом
©fizkes/IStock Зняти стрес і напруження, подолати втому, а також омолодитися тілом і душею вам допоможуть пози йоги, які ми наведемо нижче. Розмірене дихання відновить
7 поз йоги для позбавлення про болі в спині і шиї
© fizkes/IStock Ми всі знаємо, що йога відмінно підходить для прокачування гнучкості, але чи знаєте ви, що певні пози можуть допомогти при болю в шиї і спині? Редакція
12 вправ для формування гарних жіночих плечей
©jacoblund/IStock Якщо ви все ще соромитеся носити майки і топи, на бретельках в теплу погоду? Настав час пропрацювати плечі, надавши їм рельєфність і красу. Сформувати
15 вправ у містку та їх вплив на ваше тіло
© Popsugar Вправи в містку неймовірно ефективні, адже вони одночасно задіють м'язи кора, поперек, стегна і підколінні сухожилля. Це відмінний варіант для людей, у яких