12 поз йоги для поліпшення стану при ПМС
27.04.2019 729 0 newsdaily.org.ua

12 поз йоги для поліпшення стану при ПМС

В закладки

12 поз йоги для поліпшення стану при ПМС

©Milkos/IStock

ПМС – не самий приємний період, з яким один раз на місяць неминуче стикається кожна жінка. Полегшити біль і спазми під час ПМС вам допоможуть пози йоги, про яких ми сьогодні розповімо.

Повороти сидячи

Сядьте прямо, ноги витягніть перед собою. Закиньте одну ногу поверх іншої. Покладіть ліву руку на підлогу, поруч з лівим стегном. Вдихніть, обхопіть правою рукою ліве коліно і поверніть корпус вліво. Зробіть від 10 до 15 глибоких вдихів. Поверніться у вихідне положення. Поміняйте бік і повторіть.

Апанасана

Лягайте на спину, зігніть коліна і щільно притисніть до грудей. Притисніть поперек до підлоги. Затримайтеся в цьому положенні, зробивши 20 глибоких вдихів.

©Milkos/IStock

Поза кішки

Встаньте на карачки, коліна розташуйте під стегнами, зап'ястя під плечима. На видиху округліть спину і опустіть голову вниз, на вдиху прогніться, як кішка, витягаючи голову до стелі. Повторіть 10 разів.

Поза лука

Лягайте на живіт, руки тримайте вздовж корпусу, погляд направте вперед. Зігніть коліна і обхопіть руками щиколотки. Прогніть грудну клітку і тягніться до стелі. Зробіть 5-7 глибоких вдихів, потім поверніться у вихідне положення і повторіть ще 3 рази.

©fizkes/IStock

Поза лежачи метелики

Лягайте на спину, ноги зігніть в колінах, руки тримайте уздовж корпусу. Опустіть коліна на підлогу і зімкніть стопи. Покладіть руки на внутрішню сторону стегон. Зробіть 5-7 глибоких вдихів, потім поверніться у вихідне положення і повторіть ще 3 рази.

Поза крокодила

Лягайте на живіт, голову опустіть на складені руки. На видиху відірвіть руки і ноги від підлоги, напружуючи прес. Зробіть 2 глибоких вдихи, потім поверніться у вихідне положення і повторіть ще 3 рази.

Місток

Лягайте на спину, ноги зігніть в колінах, повільно тягніть стегна до стелі, прогинаючи спину і стаючи в «місток». Зробіть 5 глибоких вдихів, потім опуститеся на підлогу і повторіть ще 3 рази.

©Wavebreakmedia/IStock

Поза блискавки

Сядьте на коліна, спираючись долонями на стегна. Зімкніть стопи, тримайте спину рівною. Розслабте руки і сконцентруйтеся на диханні. Зробіть 20 глибоких вдихів, не змінюючи положення.

Стійка на плечах

Лягайте на спину, допомагаючи собі руками виштовхує ноги і корпус у вертикальне положення, стаючи на плечі. Зробіть 5 глибоких вдихів, потім опуститеся на підлогу і повторіть.

©Milkos/IStock

Нахили вперед стоячи

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей. Опустіть корпус до ніг і тягніться руками до підлоги. Зробіть 10 глибоких вдихів, потім повільно поверніться у вихідне положення і повторіть.

Поза кобри

Лягайте на живіт, руки поставте біля стегон і відірвіть корпус від підлоги. На видиху прогинайте спину максимально сильно і тягніться стопами голові. Зробіть кілька глибоких вдихів і поверніться у вихідне положення. Повторіть ще 3-5 разів.

©fizkes/IStock

Поза дитини

Встаньте на карачки, коліна розташуйте під стегнами, долоні під плечима. На видиху сідайте сідницями на гомілки і опускайте корпус на стегна. Тягніться руками вперед, прогинаючи спину. Повністю розслабтеся і зробіть 20 глибоких вдихів.

Виконуючи дані пози йоги в період ПМС ви зможете зняти гострий біль і поліпшити своє самопочуття, а також емоційний стан.

Як за допомогою йоги легше і комфортніше пережити ПМС
©depositphotos Відчуваєте себе розбитою під час ПМС? А чи знаєте ви, що певні пози йоги допоможуть вам знизити больові відчуття, спазми і розслабити вас? Йога прискорює
8 поз йоги для витончених стегон
©fizkes/IStock Йога – відмінний спосіб вивільнити напруження, яке виникає в тазостегнових суглобах, а також розвинути гнучкість і поліпшити техніку дихання. Сьогодні ми
4 пози йоги при довгій поїздці сидячи
©jacoblund/IStock Довгі поїздки і перельоти можуть бути досить нудними, особливо, коли доводиться сидіти на одному місці кілька годин поспіль. Затікають ноги, починає
4 пози йоги, допомагають побороти безсоння
©kieferpix/iStock Жителі великих міст дуже часто страждають від безсоння і підвищеного рівня стресу. Одним з найбільш ефективних способів поліпшення якості сну є йога.
5 поз йоги для зняття напруги
©Poike/IStock Чи знаєте ви, що заняття йогою можуть допомогти вам позбавитися від головного болю і зняти напругу? Це пов'язано з тим, що йога здатна розслабити м'язи у
Біль в попереку: нескладні вправи, які переможуть біль
© jacoblund/IStock Нинішнє покоління веде сидячий спосіб життя, через що проблеми зі спиною з'являються досить-таки рано. На жаль, навіть діти скаржаться на біль у