8 поз йоги для витончених стегон
18.05.2019 519 0 newsdaily.org.ua

8 поз йоги для витончених стегон

В закладки

8 поз йоги для витончених стегон

©fizkes/IStock

Йога – відмінний спосіб вивільнити напруження, яке виникає в тазостегнових суглобах, а також розвинути гнучкість і поліпшити техніку дихання. Сьогодні ми представимо вам найбільш ефективні пози йоги, які допоможуть зміцнити стегна і зроблять позитивний вплив на загальний стан здоров'я.

Вправа №1

Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей, з'єднайте долоні перед собою. Сядьте в глибоке пліє і затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд, зробивши 5 глибоких вдихів. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу.

Вправа №2

Встаньте в планку, поставте праву ногу біля правого плеча, ліву тримайте рівною, зіпріться ліктями на підлогу. Зробіть 5 глибоких вдихів і повторіть вправу в іншу сторону.

©fizkes/IStock

Вправа №3

Встаньте в планку, поставте праву ногу біля правого плеча, ліву ногу зігніть в коліні і направте стопою вгору. Правою рукою візьміться за ліву стопу і розгорніть корпус. Затримайтеся в такому положенні на 30 секунд, потім повторіть в іншу сторону.

Вправа №4

Опустіться у випад на праву ногу, ліву стопу обхопіть руками. Відчуйте натяг м'язів. Затримайтеся в такому положенні на 30 секунд, потім поміняйте опорну ногу.

Вправа №5

Встаньте в планку, потім опустіть ноги на підлогу, підтягнувши праве коліно до грудей. Потягніться корпусом вперед, витягаючи руки. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд, потім поміняйте ноги.

©fizkes/IStock

Вправа №6

Встаньте у випад на праву ногу, зберігаючи ліву прямій. Руки поставте широко і нахиліть корпус вперед. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд і повторіть вправу, змінивши опорну ногу.

Вправа №7

Сядьте в позу лотоса, покладіть руки у стоп і нахиліть корпус максимально до ніг. Відчуйте натяг хребта. Затримайтеся в цій позі на 30 секунд, зробивши 5 глибоких вдихів.

©macarosha/IStock

Вправа №8

Сядьте в позу жаби, руки витягніть вперед і поставте долоні на підлогу. Стегна відведіть назад. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд, зробивши 5 глибоких вдихів.

Спробуйте виконувати дані вправи в комплексі, щоб поліпшити роботу суглобів і знайти витончені стегна.

5 поз йоги для зняття напруги
©Poike/IStock Чи знаєте ви, що заняття йогою можуть допомогти вам позбавитися від головного болю і зняти напругу? Це пов'язано з тим, що йога здатна розслабити м'язи у
12 поз йоги для поліпшення стану при ПМС
©Milkos/IStock ПМС – не самий приємний період, з яким один раз на місяць неминуче стикається кожна жінка. Полегшити біль і спазми під час ПМС вам допоможуть пози йоги,
10 вправ на руки, які зроблять тіло витонченіше
©jacoblund/IStock Хочете підтягти фігуру і прокачати руки? Тоді зверніть увагу на представлені нижче супер-ефективні вправи з гантелями та власною вагою, які допоможуть
15 ефективних розтяжок для бігунів
© Bahrain Personal Fitness/Flickr Розтяжка – це найкращий спосіб розвинути гнучкість і запобігти спортивні травми. Особливо розтяжка важлива для бігунів, щоб підвищити
6 поз йоги для набуття спокою
Дослідження встановили, що заняття йогою здатні допомогти в боротьбі зі стресом, поліпшити психологічний стан людини, стабілізувати дихання і зняти напругу. Крім того,
11 вправ на кожен день для тонусу і підтягнутості сідниць
© undrey/iStock Мрієте про пружних і підтягнутих сідницях? Тоді зверніть увагу супер-ефективні вправи, зібрані порталом Popsugar, які варто включити в вашу програму