Біль в попереку: нескладні вправи, які переможуть біль
10.04.2019 606 0 newsdaily.org.ua

Біль в попереку: нескладні вправи, які переможуть біль

В закладки

Біль в попереку: нескладні вправи, які переможуть біль

© jacoblund/IStock

Нинішнє покоління веде сидячий спосіб життя, через що проблеми зі спиною з'являються досить-таки рано. На жаль, навіть діти скаржаться на біль у попереку. Висококваліфікований лікар може запропонувати вам комплексне лікування.

Але якщо вам потрібно вирішити проблему зараз – зробіть наступні вправи. Розтяжка завжди вважалася ефективним засобом зняття затискачів і болю. Так давайте скористаємося її перевагами і в цьому випадку.

Вміст матеріалу

9 вправ для тих, хто не знає, як позбутися від болю в попереку

1 вправа

Ляжте спиною на підлогу. Зігніть ноги в колінах і підніміть їх від підлоги. Розмістіть праву стопу на ліве коліно. Витягніть руки і обхопіть ними ліве стегно. Під час виконання вправи не допускайте, щоб голова і плечі відривалися від підлоги. Почніть повільно тягнути на себе ліве стегно. Через 30 секунд, поверніться у вихідне положення і змініть ногу.

2-е вправа

Прийміть упор лежачи. Руки прямі, як і ноги. Зробіть випад вперед правою ногою, поставивши її правіше правої руки. Зберігайте рівновагу. Зробіть крок правою ступнею. Руки залишаються нерухомими. Качнитесь трохи вперед, щоб відчути розтягування в стегнах. Зробіть паузу. Повторіть те ж саме з лівою новій через півхвилини.

3 вправа

Встаньте прямо, поставивши ноги ширше плечей. На видиху повільно повністю опустіться корпусом вниз. Можете трохи зігнути ноги в колінах. Руки зігніть в ліктях і опустіть на підлогу. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд і плавно підніміться.

4 вправа

Ляжте спиною на підлогу. Зігніть ноги в колінах і притисніть їх до живота. Зробіть вдих, випрямити руки і обхопіть долонями стопи. Повільно розсувайте в сторони ноги, щоб коліна опинилися поряд з пахвами. Через півхвилини можете встати з підлоги.

5 вправа

Сядьте на підлогу. Зігніть ноги в колінах. Закиньте праву ногу за ліву. Вона повинна стояти поруч з лівим стегном. Права рука повністю пряма і спирається об підлогу. Ліва – зігнута в лікті і заведена за праве коліно. Скручування сидячи виконуються протягом 30 секунд. Щоб позбутися від болю в попереку, треба зробити вправу для обох сторін.

6 вправа

Сядьте на підлогу, на сідниці. Заведіть ліву стопу під праве коліно. Додайте її праворуч від таза. Коліна знаходяться один під іншим. Дихайте розслаблено. Поперек повністю випрямлена. Через 30 секунд, поверніться у вихідне положення.

7 вправа

Встаньте прямо, поставивши ноги ширше плечей. Шкарпетки дивляться в сторони. Опустіть плечі, але не сутультеся. Зробіть видих і опуститеся в присед. Затримайтеся в цьому положенні на півхвилини.

8-е вправа

Встаньте на карачки. Опустіть стегна на п'яти. Повільно нахиліть корпус до підлоги, витягніться так, щоб руки були прямими. Слідкуйте за диханням. Розслабтеся. Через 30 секунд можете повернутися у вихідне положення.

9-е вправа

Ляжте спиною на підлогу. Руки зігніть в ліктях і покладіть поруч з головою. Ноги зігніть в колінах. Поверніть їх вправо, не допускаючи повороту верхньої частини тіла. Заведіть праву ногу за ліву так, щоб щиколотки правої ноги опинилася над коліном лівої. Ви повинні відчувати напругу в правому коліні. Намагайтеся опустити його до підлоги. Через 30 секунд, поверніться у вихідне положення і оберніться в інший бік.

 

Якщо ви будете регулярно робити ці вправи, то помітите, що біль у попереку перестала турбувати вас. Розтяжка забезпечує здоров'я не тільки спини, але і інших частин тіла.

Читайте також Болить поперек – спробуйте відеоігри: вчені виявили новий спосіб лікування для літніх людей

6 лайфхаков, які позбавлять від болю в попереку
© spukkato/IStock Згідно з дослідженнями, майже 80% людей в якийсь період свого життя відчувають гостру біль в попереку і причин тому може бути безліч: сидячий спосіб
Що робити, якщо турбує біль в коліні: поради та симптоми
©Pixabay Що робити, якщо вас турбує біль у коліні? У більшості випадків ви зможете полегшити свій стан самостійно. Сайт NHS розповів, що для цього потрібно робити. Вміст
Як схуднути в руках: вправи для тих, хто хоче поліпшити своє тіло
©Pixabay Вас засмучують занадто повні руки? Від накопичення жиру в цих місцях позбутися непросто, але можливо. Ми розповімо, як схуднути в руках з допомогою комплексного
Чому болить куприк: причини виникнення та методи лікування
© spukkato/iStock Біль в куприку буває тупий і ниючий, але, частіше, вона гостра. Чому болить куприк? З-за травми під час падіння, довгого сидіння на твердих поверхнях,
5 видів розтяжок, які полегшать біль в попереку
© kitzcorner/IStock Єдине, що хочеться робити, коли біль у попереку стає нестерпною, це нерухомо лежати, проте такий спосіб навряд чи позбавить вас від проблеми.
6 вправ, які позбавлять від болю в попереку
Коли людина відчуває біль у спині, тренування – це останнє, про що він подумає. І дійсно, виконання вправ при неприємних відчуттях в районі попереку здається божевіллям.