7 загальних вправ, які працюють проти вас
23.06.2019 389 0 newsdaily.org.ua

7 загальних вправ, які працюють проти вас

В закладки

7 загальних вправ, які працюють проти вас

© truthinsupplements.com

Чи знаєте ви, що деякі вправи, які часто практикуються в тренажерному залі або на килимок для йоги перед телевізором, насправді не те що не корисні, а навіть шкідливі? Одні з них — це просто марна трата вашого часу, а інші — серйозний ризик пошкодити зв'язки.

Так від яких популярних вправ варто назавжди відмовитися, щоб отримати накачаний прес, руки і стегна та уникнути травм?

Присідання на платформі Босу

© YouTube

Балансуючу платформу під назвою BOSU можна знайти в багатьох тренажерних залах, і тренери досить активно включають вправи на ній свої фітнес-програми.

Присідання на такий півсфері можуть робити тільки професійні спортсмени. Всі інші ризикують отримати травму зв'язок щиколотки або коліна із-за нестабільності платформи. Вже краще виконувати присідання на звичайній плоскій поверхні.

Скручування

© truthinsupplements.com

З-за того, що багато людей неправильно виконують скручування (піднімають тіло не за рахунок м'язів преса, а — голови і плечей), страждає їх і без того зіпсована офісною роботою постава.

До того моменту, поки ваш прес не стане достатньо сильним, щоб піднімати всю верхню половину тіла вгору без допомоги шиї і плечей, робіть Ножиці в повітрі і Велосипед. І пам'ятайте, що під час всіх цих вправ можна відривати поперек від підлоги.

Удари з гантелями

© Livestrong.com

Ця вправа є дуже популярним, але абсолютно безглуздим, запевняють фізіотерапевти. З його допомогою ви навряд чи зможете накачати плечі і руки — хіба що будете виконувати його дуже швидко й інтенсивно. Замість нього краще повернутися до старого доброго підйому гантелей на біцепс і трицепс.

Шраги

© Kelley Vargo Fitness

Шраг — це професійне вправа бодібілдерів для формування рельєфних трапецієподібних м'язів. Звичайним людям краще попрацювати над м'язами рук і спини.

Перекачані трапецієвидні м'язи можуть призвести до напруження в області плечей і знову ж до погіршення постави.

Жим гантелей на планці

© Red Ruby Ross

Якщо ваша мета — зміцнити м'язи, що підтримують хребет, то це відмінна вправа, але якщо таким чином ви намагаєтеся накачати руки, то нічого не вийде. Для цієї мети краще вибрати традиційні вправи з гантелями.

Під час даної тренування ви зможете поліпшити відчуття рівноваги, але вам не вистачить сил, щоб виконати жим гантелей з необхідною інтенсивністю.

Вправи на тренажері для прокачування внутрішньої і зовнішньої частини стегна

© YouTube

Займатися на цьому тренажері не тільки трохи соромно, але і практично безглуздо. Вся справа в тому, що під час виконання вправ з його допомогою люди часто сутуляться і не напружують прес.

Для того щоб дійсно ефективно прокачати м'язи стегон, фітнес-інструктори радять налягати на присідання, станову тягу і випади. До того ж під час цих вправ ви будете задіяти набагато більше м'язів, що дозволить швидше скинути зайву вагу і стати сильніше.

Верхня тяга за шию

© YouTube

Тренажер для верхньої тяги відмінно допомагає прокачати м'язи рук, спини і всього торсу, коли ви виконуєте вправу перед грудьми. Однак як тільки ви тягніть блок за шию, починають страждати зв'язки вашого плеча, оскільки воно виявляється у вивернутому положенні.

Для того щоб уникнути травмування зв'язок, уникайте цього вправи і не забувайте про розтяжках перед тренуванням.

4 міфу про присяд, наукою викриті
©bernardbodo/IStock Ви активно займаєтеся в тренажерному залі і думаєте, що знаєте все про присіданнях? Сьогодні ми розповімо вам про міфи, пов'язані з цією вправою, які
8 дієвих вправ, щоб отримати пружні сідниці
© freestocks.org Якщо ви не любите виконувати однотипні вправи в тренажерному залі, але при цьому хочете мати підтягнуті сідниці і стрункі стегна — виконуйте цей
Вправи від знаменитого тренера, які допоможуть створити залізний прес
© Nikolas_jkd/IStock Тренер Дон-А-Матрікс працює з такими зірками, як Кім Кардашьян і Фергі. Він допомагає своїм клієнтам підтримувати чудову форму і знає кілька секретів
6 кращих вправ для більш сильних ніг
© Pexels Для того, щоб зробити тренування ефективними і безпечними, потрібно зміцнити ноги. Багато фітнес-тренери рекомендують починати свій шлях у спорті, саме з роботи
7 неефективних вправ в тренажерному залі
© dima_sidelnikov/IStock Виявляється, є вправи, ефективність яких поставлена під сумнів. При цьому багато тренери рекомендують їх робити, хоча ці вправи легко замінювані
Як отримати ідеальний прес, тренуючись всього за 8 хвилин в день
© Nikolas_jkd/IStock Кожна дівчина мріє про ідеальний пресі, але що робити, якщо на відвідування спортзалу немає ні часу, ні грошей? Відповідь очевидна — займатися