6 кращих вправ для більш сильних ніг
20.03.2019 468 0 newsdaily.org.ua

6 кращих вправ для більш сильних ніг

В закладки

6 кращих вправ для більш сильних ніг

© Pexels

Для того, щоб зробити тренування ефективними і безпечними, потрібно зміцнити ноги. Багато фітнес-тренери рекомендують починати свій шлях у спорті, саме з роботи над м'язами ніг. Ось комплекс вправ, який дозволить вам відчувати себе більш впевнено під час пробіжок і тренувань у залі.

1. Випади

Випади – це одне з найбільш ефективних вправ для ніг. Воно задіє стегна, сідниці, підколінні сухожилля і литкові м'язи. Після перших кількох тренувань, варто ускладнити вправу. Для цього використовуйте гантелі.

© g-stockstudio/IStock

2. Присідання

Більшість людей впевнені, що присідання корисні тільки для стегон, але це не так. Це вправа задіює практично всі м'язи нижньої частини тіла. Також воно дуже корисне для колінних і тазостегнових суглобів. Використовуйте різні види присідань, щоб забезпечити різноманітне навантаження на м'язи.

3. Болгарські присідання

Болгарські присідання відрізняються тим, що під час їх виконання одна нога знаходиться на підвищенні. Це забезпечує більш серйозне навантаження на м'язи і підколінні сухожилля. Додатковий вага робить вправу ще більш ефективним.

© POPSUGAR

Читайте також: 7 вправ для сідниць, які виконувати легко і просто

4. Жим ногами

Багато тренери вважають це вправа ключовим для тренувань ніг. Але врахуйте, що новачкам варто починати працювати з невеликою вагою. Для початку потрібно виробити правильну техніку виконання, оскільки жим ногами нерідко стає причиною неприємних травм.

5. Румунська тяга

Це вправа фокусується на підколінних сухожиль, але воно задіє і чимало м'язів. Почніть з невеликої ваги, але не забувайте постійно її збільшувати, інакше тренування втратять ефективність. Пам'ятайте, що ваші коліна повинні бути трохи зігнутими. Це убезпечить суглоби від травм.

© jacoblund/IStock

6. Присідання біля стіни

На перший погляд може здатися, що це занадто просте вправу, але це не так. Утримувати позицію присідання, спираючись спиною об стіну, не так вже й просто. Почніть з невеликих тимчасових відрізків, зосередившись на техніці виконання.

Читайте також: 4 лайфхака для кращого схуднення при кардіо

10 великих вправ, які прокачують одночасно все тіло
© g-stockstudio/IStock Щоб досягти серйозних результатів у фітнесі, потрібно використовувати комплексні тренування, які задіють усі тіло. Але для цього зовсім не
5 важливих речей, які потрібно знати про присіданнях
© dolgachov/iStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ для нижньої частини тіла. Воно задіє в рівній мірі сідничні м'язи, стегна, суглоби ніг і підколінні
Вправи для преса жінкам після 40 років
©Pablo_K/IStock Вікові зміни організму неминуче наздоганяють жінок після 40 років. Обмін речовин сповільнюється, а тіло втрачає гнучкість. Запобігти ці неприємні зміни
8 дієвих вправ, щоб отримати пружні сідниці
© freestocks.org Якщо ви не любите виконувати однотипні вправи в тренажерному залі, але при цьому хочете мати підтягнуті сідниці і стрункі стегна — виконуйте цей
7 вправ для сідниць, які виконувати легко і просто
© Instagram/jenselter Сідничні м'язи — найбільші в тілі людини, але при цьому одні з найбільш нетренованих з-за сидячого способу життя більшості сучасних людей. Під час
5 корисних видів присідань для ніг і сідниць
© bernardbodo/IStock Присідання – це одне з найбільш ефективних вправ. З його допомогою можна не тільки привести в порядок сідниці і ноги, але і прискорити метаболізм.