Корисні поради для тих, хто вирішив схуднути за допомогою бігу
07.04.2019 724 0 newsdaily.org.ua

Корисні поради для тих, хто вирішив схуднути за допомогою бігу

В закладки

Корисні поради для тих, хто вирішив схуднути за допомогою бігу

© Tirachard Kumtanom/Pexels

Біг допомагає не тільки підвищити витривалість, зміцнити суглоби і позбутися від стресу, але і схуднути. Якщо ви хочете швидко спалити багато калорій, то це відмінний варіант для тренувань. Health розповідають, як досягти своєї мети з допомогою помірних навантажень.

Вміст матеріалу

Як схуднути за допомогою бігу

Щоб схуднути, вам потрібно переконатися, що кількість споживаних вами калорій не перевищує кількість спалюваних калорій. Це означає, що треба менше їсти і більше рухатися. Біг допомагає створити дефіцит калорій, який дозволяє втрачати кілограми і підтримувати вагу, коли ви досягнете своєї мети.

Скільки кілограмів можна втратити, завдяки бігу?

© Tirachard Kumtanom/Pexels

За даними Американської ради, людина вагою 64 кілограми спалює 13,2 калорій у хвилину з допомогою бігу. І чим більше ви важите, тим більше калорій ви спалюєте (потрібно більше енергії, щоб перемістити більшу вагу). Це пояснює, чому ви і ваш друг не можете спалювати однакову кількість калорій, навіть якщо ви пробігли одну і ту ж дистанцію в одному і тому ж темпі разом.

Але біг для втрати ваги працює по-іншому: він спалює значну кількість калорій після того, як ви закінчили тренування. Це називається надлишковим споживанням кисню після вправ.

Читайте також Як тренування 21 хвилину в день протягом 21 дня здатна змінити тіло

Як почати бігати для схуднення

© JESHOOTS.com/Pexels

Якщо ви ніколи не бігали раніше, вам потрібно починати робити це повільно. «Дотримуйтеся темпу, в якому ви могли б вести легкий розмова під час бігу з одним і прагнути до часу від 10 до 15 хвилин», — говорить фізіотерапевт, сертифікований фахівець з силової та фізичної підготовки. і засновник Movement Vault Грейсон Уикхем.

Коли ви знайдете свій темп і дистанцію, почніть збільшувати свій час і відстань не більше ніж на 5-10% в тиждень. Але не забувайте слухати своє тіло, інакше ризикуєте отримати травму. Якщо ви відчуваєте, що готові піти далі, зробіть це; якщо у вас починаються болі в ногах, щиколотках або стегнах, або ви просто не відчуваєте себе добре в цілому, вам потрібно трохи зменшити темп.

Як зберегти втрату ваги

© JESHOOTS.com/Pexels

Проблема полягає в тому, що ваше тіло пристосовується до певного темпу, і ви можете опинитися в небезпечному плато втрати ваги. Ключем до зпалюванню максимальної кількості калорій під час бігу є підтримання високої інтенсивності, тому ви повинні постійно збільшувати темп.

Щоб ваш організм не звик до бігу, вам потрібно переключитися і продовжувати кидати виклик своєму тілу за допомогою більш довгих пробіжок і спринтів. Набирайте темп під час кожної другої пісні у вашому списку. Чим інтенсивніше біг, тим більше калорій ви спалюєте після тренування. Найбільше у ваших цілях втрати ваги вам допоможе послідовність: знайдіть темп, тривалість, інтенсивність, яка працює для вас, і дотримуйтеся її в довгостроковій перспективі.

Тепер ви знаєте, як схуднути з допомогою бігу. Ці поради допоможуть вам не зійти з дистанції і досягти поставлених цілей.

Як правильно бігати, щоб схуднути
© m-imagephotography/iStock Ви знали, як правильно бігати, щоб схуднути? Якщо ні, то LiveStrong. сом вам у цьому допоможуть. Ви дізнаєтесь, що робили неправильно і чому
Як правильно бігати підтюпцем, щоб пробіжки допомогли схуднути
© nd3000/iStock Помічали, як складно довго бігти, коли ви початківець? А все тому, що потрібно знати, як правильно експлуатувати тіло під час бігу. Правильна техніка
Корисні поради, як спалювати жир під час бігу
© lzf/IStock Що потрібно робити для того, щоб спалювати велику кількість жиру під час бігу? Потрібно бігати натщесерце, варто бігати підтюпцем з низькою частотою серцевих
Як правильно бігати вранці: техніка для початківців
©nur.kz Здоровий спосіб життя стає все популярнішим, тому новачків у спорті цікавить питання, як правильно бігати вранці. Насправді, в пробіжках немає нічого надто
6 причин, чому біг не допомагає схуднути
©jacoblund/IStock Як відомо, біг не тільки розвиває швидкість і витривалість, але і допомагає схуднути. Багато хто з нас бігають саме з метою втрати ваги, а не з любові
Як схуднути в області живота: 5 умов, без яких не вдасться отримати прес
©Deagreez/Istock Більшість жінок задаються питанням, як схуднути в області живота і сформувати рельєфний прес. Варто врахувати, що жир на животі йде повільно і, щоб