Як правильно бігати підтюпцем, щоб пробіжки допомогли схуднути
15.04.2019 1 643 0 newsdaily.org.ua

Як правильно бігати підтюпцем, щоб пробіжки допомогли схуднути

В закладки

Як правильно бігати підтюпцем, щоб пробіжки допомогли схуднути

© nd3000/iStock

Помічали, як складно довго бігти, коли ви початківець? А все тому, що потрібно знати, як правильно експлуатувати тіло під час бігу. Правильна техніка дозволить вам худнути! Хочете дізнатися, як правильно бігати, щоб схуднути? Тоді, наступні рекомендації для вас!

Вміст матеріалу

Дізнайтеся, як правильно бігати підтюпцем!

Значення фрази «біг підтюпцем»

А ви знаєте значення самої фрази «біг підтюпцем»? Так називали ходу коня, коли вона повільно «біжить». Тобто, по суті, тварина дріботить ногами, майже човгаючи ними об землю. Коли кажуть, що людина біжить підтюпцем, мають на увазі те ж саме – кроки при бігу невеликі, а ноги майже човгають по дорозі. У американців такий вид бігу називають jogging – семенящий біг.

Специфіка бігу підтюпцем

Якщо ви дозволите організму просто вибрати найлегший спосіб бігу – ваше тіло автоматично прийме «позу» для бігу підтюпцем. Ноги будуть низько підніматися над доріжкою, кроки будуть короткими, а таз трохи піде назад. Швидкість при бігу підтюпцем, зазвичай, близько 8-9 кілометрів на годину. Ритм дихання – 4 кроки на вдиху і стільки ж – на видиху.

Екіпірування для бігу підтюпцем

Безумовно, велике значення має погода, особливо якщо ви будете бігати на вулиці. Улітку бігати краще в кедах або легких кросівках. Якщо бігати плануєте на природі, вибирайте натоптану доріжку. Не варто вибирати «дикі стежки», щоб не травмуватися в ямках або гілках, захованих в траві. Асфальт також не дуже підходить – він занадто жорсткий для бігу. Це може негативно впливати на суглоби.

В якості одягу для бігу ідеально підійде легкий спортивний костюм. Якщо на вулиці зовсім тепло, можна бігати в лосинах і майці. Прохолодно? Накиньте кофту. Головне – тканина одягу. Вона повинна бути натуральною і дихаючої.

Пробіжка в прохолодну погоду вимагає більш серйозної підготовки. Під час бігу буде тепло, але тіло все одно має бути захищене від переохолодження. Надіньте теплі спортивні штани, футболку, спортивну кофту і легку куртку. Прошарку повітря між одягом будуть відмінно утримувати тепло.

Біг для схуднення

Оптимальне вправа для спалювання жиру – 20-30 хвилин легкого бігу підтюпцем. Для кращого ефекту бігайте 3-4 рази в тиждень. Бігати можна в будь-який час, тільки не вночі. Вибираючи місцевість, віддавайте перевагу горбистим доріжках. Спуски і підйоми дадуть відмінну навантаження. Придбайте собі пульсометр, він досить доступний. Це дозволить вам стежити за тим, як організм реагує на навантаження.

Кому не можна бігати

Якщо у вас недавно була операція – відкладіть біг. Чи може, у вас плоскостопість? Тоді теж, краще не бігати, поки проблема не вирішиться. Біг підтюпцем не рекомендується тим, хто страждає від підвищеного артеріального тиску.

Біг підтюпцем – відмінний спосіб схуднути! Про те, як бігати, щоб схуднути, ви вже знаєте. Залишилося застосувати це на практиці і насолодитися результатом! Придбайте відповідний одяг, візьміть пляшечку з водою і вперед, до стрункого тіла!

Читайте також Як правильно дихати під час бігу, щоб не задихатися

Як правильно бігати і дихати: техніка правильного спорту
© torwai/Pixabay Біг – відмінна альтернатива тренувань у залі. Погодьтеся, що може бути краще легкої пробіжки зранку? Біг допоможе схуднути, зміцнити здоров'я і надати
Як правильно бігати вранці: техніка для початківців
©nur.kz Здоровий спосіб життя стає все популярнішим, тому новачків у спорті цікавить питання, як правильно бігати вранці. Насправді, в пробіжках немає нічого надто
Корисні поради, як спалювати жир під час бігу
© lzf/IStock Що потрібно робити для того, щоб спалювати велику кількість жиру під час бігу? Потрібно бігати натщесерце, варто бігати підтюпцем з низькою частотою серцевих
Як правильно дихати при бігу на довгі дистанції
©william87/IStock Біг допомагає підтримувати відмінну фізичну форму і міцне здоров'я, більше того, цей вид спорту доступний кожному. Біг на свіжому повітрі для багатьох
Музика під час пробіжки: всі за і проти
©beginogi.ru Музика під час бігу – явище звичне для багатьох бігунів, адже вона допомагає зарядитися бадьорістю і гарним настроєм. Але не можна скидати з рахунків і те,
Як правильно бігати, щоб схуднути
© m-imagephotography/iStock Ви знали, як правильно бігати, щоб схуднути? Якщо ні, то LiveStrong. сом вам у цьому допоможуть. Ви дізнаєтесь, що робили неправильно і чому