Як правильно бігати, щоб схуднути
01.03.2019 802 0 newsdaily.org.ua

Як правильно бігати, щоб схуднути

В закладки

Як правильно бігати, щоб схуднути

© m-imagephotography/iStock

Ви знали, як правильно бігати, щоб схуднути? Якщо ні, то LiveStrong. сом вам у цьому допоможуть. Ви дізнаєтесь, що робили неправильно і чому зайві кілограми залишаються на місці.

Вміст матеріалу

Як правильно бігати, щоб схуднути

Згідно Центрів по контролю і профілактиці захворювань (CDC), єдиний спосіб схуднути — створити дефіцит калорій, витрачаючи більше енергії, ніж ви приймаєте через їжу. У цьому вам допоможе саме біг.

Час та інтенсивність

CDC рекомендують приблизно 150 хвилин вправ з помірною інтенсивністю, або 75 хвилин активних вправ на тиждень для підтримки поточного ваги. Але якщо ваша мета-схуднути, вам потрібно збільшити навантаження.

Біг вважається енергійним вправою, і людина, що важить 70 кг, може спалювати приблизно 590 калорій за одну годину зі швидкістю 8 км. Щоб втратити півкілограма, вам потрібно створити калорійний дефіцит 3500 калорій. Чим швидше ваш темп, тим більше калорій ви будете спалювати.

Мікс

Коли ви почнете бігати, то можете захотіти дотримуватися звичайного тренування, щоб розвинути хороші звички і звикнути до нових навантажень. Однак у міру того, як ви просуваєтеся вперед, додавання різних вправ, може допомогти вам не застоятися, а також збільшити інтенсивність. Додайте спринти, а потім продовжуйте рух в спокійному темпі. Це допоможе збільшити витривалість і спалити жир. Зверніть увагу на підйоми вгору. Це також вплине на вашу витривалість і спалить більше калорій, ніж на тій же відстані на рівній поверхні.

© m-imagephotography/iStock

Інтервальне тренування

Інтервальне тренування — біг на певний відстані, потім уповільнення темпу до бігу або ходьби. Це допоможе спалити калорії з-за підвищеної інтенсивності, а також збереже інтерес до занять спортом. Інтервальне тренування не обов'язково повинна включати спринти, так як ви можете бігати в якому темпі. Плюс це корисно для новачків, які не звикли до тривалих дистанціях.

Також спробуйте такий метод: виберіть орієнтир і біжіть до нього у своєму максимальному темпі, а до наступної точки просто пройдіться. Таким чином ви зможете чітко ставити перед собою мету і досягати її.

Відпочинок

Якщо ви не професійний спортсмен і у вас немає щоденного режиму тренувань, то вам потрібно робити перерви між прогонами, щоб ваші м'язи могли відновитися. Буде достатньо одного дня, щоб подолати втому і м'язову болючість. Якщо ви все ще хочете тренуватися у вихідні дні, то додайте вправи, які працюють з іншими м'язами тіла.

З допомогою цих порад ви зрозумієте, як правильно бігати, щоб схуднути і зможете привести своє тіло в порядок за короткий проміжок часу.

Читайте також Жіночі кросівки для бігу: як правильно вибрати зручну модель

Як правильно бігати підтюпцем, щоб пробіжки допомогли схуднути
© nd3000/iStock Помічали, як складно довго бігти, коли ви початківець? А все тому, що потрібно знати, як правильно експлуатувати тіло під час бігу. Правильна техніка
Як правильно бігати вранці: техніка для початківців
©nur.kz Здоровий спосіб життя стає все популярнішим, тому новачків у спорті цікавить питання, як правильно бігати вранці. Насправді, в пробіжках немає нічого надто
Як правильно дихати при бігу на довгі дистанції
©william87/IStock Біг допомагає підтримувати відмінну фізичну форму і міцне здоров'я, більше того, цей вид спорту доступний кожному. Біг на свіжому повітрі для багатьох
Як правильно бігати на біговій доріжці: техніка від школи бігу
© shironosov/iStock Бігова доріжка – корисний винахід, яке допомагає залишатися в тонусі в будь-яку погоду. Але дощ і сніг не єдині причини, чому цей тренажер так
Корисні поради для тих, хто вирішив схуднути за допомогою бігу
© Tirachard Kumtanom/Pexels Біг допомагає не тільки підвищити витривалість, зміцнити суглоби і позбутися від стресу, але і схуднути. Якщо ви хочете швидко спалити багато
6 розумних порад, які допоможуть схуднути надовго
© macniak/IStock Ви давно і безрезультатно сидите на всіляких дієтах? Зрадницький вага зупинився в мертвій точці? Швидше за все, ви втратили якусь важливу деталь.