6 причин, чому біг не допомагає схуднути
08.04.2019 720 0 newsdaily.org.ua

6 причин, чому біг не допомагає схуднути

В закладки

6 причин, чому біг не допомагає схуднути

©jacoblund/IStock

Як відомо, біг не тільки розвиває швидкість і витривалість, але і допомагає схуднути. Багато хто з нас бігають саме з метою втрати ваги, а не з любові до цього виду спорту, хоча такий підхід може не принести бажаних результатів. Сьогодні ми розповімо вам про причини, які можуть перешкоджати схудненню під час бігу.

Цифра на вагах

По-перше, навіть якщо цифра на вагах не змінюється, можливо ви вже втрачаєте жирову масу й нарощуєте м'язи. В такому випадку буде змінюватися не вага, а параметри і, відповідно, ваш зовнішній вигляд.

©Milkos/IStock

Вода

Під час бігу організм накопичує додаткову воду для відновлення пошкоджених м'язових тканин. Вам може здатися, що ви не худнете, проте, як тільки вода піде – ви побачите результат.

М'язи і жир

Якщо ви помітили надбавку у вазі – не турбуйтеся. Можливо, ваше тіло замінює жирові тканини з низькою щільністю на м'язові тканини з високою щільністю, які важать набагато більше.

©jacoblund/IStock

Гонитва за швидким результатом

Різке скорочення калорій і виснажливі тренування, у погоні за швидким результатом, можуть завдати шкоди вашому здоров'ю і уповільнити процес схуднення. Не чекайте, що після пробіжки ви втратите 5 кг, наберіться терпіння і підходите до цього питання з розумом.

Надмірне споживання калорій

Регулярний біг не є виправданням, щоб їсти висококалорійну їжу в необмежених кількостях. Важливо забезпечити організм корисними вуглеводами і білком для відновлення м'язів, проте, не варто налягати на солодке, смажене, солоне, жирне і т. д, інакше ваші старання зійдуть нанівець.

©Women's Health

Приховані калорії

Спортивні напої та енергетики багаті прихованими калоріями, про які ви можете не підозрювати. Такі калорії можуть стати причиною набору зайвої ваги, не дивлячись на активні тренування.

Сподіваємося, ця інформація допоможе вам по-новому поглянути на біг і харчування, а також досягти бажаного результату від тренувань.

5 причин, чому ніяк не виходить схуднути
© Voyagerix/IStock Коли ви робите спроби схуднути, ви бачите короткострокові результати, але, коли вони зникнуть, ви можете в один момент здатися і сказати собі, що ви
Кращі 10-хвилинні вправи на біговій доріжці
Користь від бігових доріжок неоціненна, особливо, якщо до них знайти підхід. Завдяки цьому кардиотренажеру можна легко позбутися зайвої ваги, він допомагає при
15 найчастіших помилок при прагненні схуднути
©fizkes/IStock Якщо процес схуднення вам дається з великими труднощами, можливо, ви самі перешкоджаєте своєму прогресу, слідуючи помилковим або застарілим радам.
8 промов, які важливо пам'ятати при бажанні схуднути
Якщо вашою метою є схуднення, альо результатів ві поки не спостерігаєте, треба повністю змінити свій спосіб життя: переглянути свій раціон, скласти чіткий план тренувань,
5 причин, чому зайва вага не має наміру з вами прощатися
© LightFieldStudios/IStock Ви займаєтеся спортом, стежте за харчуванням і п'єте воду, але вага стоїть на місці? Сьогодні ми розповімо вам про причини, за якими зайві
Корисні поради для тих, хто вирішив схуднути за допомогою бігу
© Tirachard Kumtanom/Pexels Біг допомагає не тільки підвищити витривалість, зміцнити суглоби і позбутися від стресу, але і схуднути. Якщо ви хочете швидко спалити багато