15 найчастіших помилок при прагненні схуднути
26.05.2019 55 0 newsdaily.org.ua

15 найчастіших помилок при прагненні схуднути

В закладки

15 найчастіших помилок при прагненні схуднути

©fizkes/IStock

Якщо процес схуднення вам дається з великими труднощами, можливо, ви самі перешкоджаєте своєму прогресу, слідуючи помилковим або застарілим радам. Сьогодні ми розповімо вам про найпоширеніші помилки, які уповільнюють втрату зайвої ваги.

Ви зациклені на вазі

Не варто зациклюватися виключно на цифру на вагах, оскільки ця цифра може коливатися протягом дня, залежно від кількості споживаної вами їжі і рідини. Крім того, гормональні зміни також впливають на ваш вагу, тому не варто засмучуватися, якщо ви не спостерігаєте змін. Під час тренувань ви нарощуєте м'язову масу і втрачаєте жирову, однак вага може залишатися незмінним. Краще вимірювати свої параметри рулеткою, щоб відстежувати результат.

© RapidTone Diet/Flickr

Ви п'єте занадто багато або занадто мало калорій

Під час схуднення ви повинні споживати менше калорій, ніж витрачаєте. Дефіцит калорій, як і їх надлишок може призвести до порушення метаболізму та погіршення загального стану здоров'я.

Ви не приділяєте увагу спорту

Відсутність фізичних вправ може призвести до втрати м'язової маси і порушення метаболізму. Щоб ефективно спалювати жир ви повинні чергувати силові навантаження з кардіо-вправами. Однак зловживати спортом також не варто.

© 8fit.com

Ви не використовуєте обважнювачі

Дослідження показують, що вправи з обважнювачами найбільш ефективно борються із зайвою вагою і допомагають наростити м'язи. Крім того, такі вправи допомагають прискорити обмін речовин.

Ви купуєте «дієтичні» продукти

Продукти з низьким вмістом жиру часто багаті цукром і іншими підсилювачами смаку, які точно не допоможуть вам схуднути і викликають посилене відчуття голоду. Уважно читайте склад продуктів, які ви купуєте і не звертайте увагу на привабливі маркетингові слогани.

Ви переоцінюєте кількість спалюваних калорій під час тренування

Якщо ви помилково вважаєте, що під час тренування спалили 800 ккал, коли насправді не спалили понад 300, ви будете невиправдано винагороджувати себе їжею і гальмувати процес схуднення.

© nd3000/IStock

Ви їсте недостатньо білка

Продукти, багаті білком повинні складати основу вашого раціону під час схуднення. Білок допомагає зменшити апетит, наситити організм, наростити м'язи і прискорити метаболізм.

Ви їсте недостатньо клітковини

Крім білка ви повинні вживати достатню кількість клітковини, що здатна знизити апетит і наповнити вас відчуттям ситості.

Ви зловживаєте жирами

Здорові жири обов'язково повинні бути присутніми у вашому раціоні, однак споживаючи їх у надмірних кількостях, ви пригальмувати процес втрати ваги.

© pixabay.com

Ви їсте занадто часто

Занадто часті прийоми їжі можуть призвести до серйозного переїдання. Необхідно є виключно за почуття голоду, а не з інших причин, таким як нудьга або пошук задоволень.

Ви ставите перед собою нереалістичні цілі

Нереалістичні очікування можуть призвести до розчарування і зривів. Якщо ви не побачите бажаний результат в короткі терміни, ви можете втратити мотивацію. Однак варто дивитися на речі реально і запастися терпінням, щоб досягти мети.

Ви не вважаєте калорії

Щоб контролювати свій раціон, необхідно завести щоденник харчування і записувати все, що ви їсте протягом дня. Так ви зможете рахувати калорії і стежити за балансом білків, жирів і вуглеводів у вашому меню.

©Pixabay

Ви п'єте солодкі напої

Якщо ви п'єте фруктові соки, йогурти і газованої води, ймовірно, ви споживаєте величезну кількість цукру, навіть не підозрюючи про це. Це також може бути причиною того, що ваш вага не знижується.

Ви не читаєте склад продуктів

Якщо ви читаєте тільки те, що написано великими літерами на передній стороні упаковки, ви можете не знати про шкідливі інгредієнти, які містяться в тому чи іншому продукті. Обов'язково читайте повний склад продукту, щоб переконатися у його придатності до вживання.

Ви їсте оброблені продукти

Постарайтеся скоротити кількість шкідливих продуктів, які піддаються різним ступеням обробки. Вибирайте оргническую їжу, склад якої вам відомий.

©nensuria/IStock

Зверніть на перераховані вище помилки і постарайтеся не допускати їх під час процесу схуднення.

6 причин, чому біг не допомагає схуднути
©jacoblund/IStock Як відомо, біг не тільки розвиває швидкість і витривалість, але і допомагає схуднути. Багато хто з нас бігають саме з метою втрати ваги, а не з любові
3 стратегії схуднення, які точно допоможуть
© Wand_Prapan/IStock Для того, щоб схуднути, потрібно пройти безліч етапів, в тому числі труднощів, які спробують збити вас зі шляху. Можливо, настане момент, коли: Вам
4 вправи, які не підходять для схуднення
©jacoblund/IStock Думаєте, що будь-які фізичні навантаження однаково ефективні, коли справа стосується схуднення? Аж ніяк. Сьогодні ми розповімо вам про вправах, які
6 помилок під час дієти, які тільки шкодять
© nxthealthtv/Flickr Існує величезна кількість програм дієти і способів схуднути, і кожен сам вибирає, що йому ближче. Незважаючи на те, що заняття спортом і скорочення
10 міфів про схуднення, які заважають вам скинути вагу
© Nathan Cowley/Pexels Величезний обсяг дезінформації щодо втрати ваги ускладнює процес схуднення для багатьох людей. Сьогодні ми розповімо вам про міфи, в які пора
8 промов, які важливо пам'ятати при бажанні схуднути
Якщо вашою метою є схуднення, альо результатів ві поки не спостерігаєте, треба повністю змінити свій спосіб життя: переглянути свій раціон, скласти чіткий план тренувань,